Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


Įėjimas/išėjimas/informacija

Abbadon
Abbadon
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

Ethan Harlow
avatar
Šeip ne taip sugraibusi telefoną savo tašėje. Perskaičiusi žinutę ji susiraukė ir trūktelėjo pečiais. Susiruošusi ji atvyko prie nuovados. Išlipo iš mašinos, pasitaisė savo baltą sukienką ir nužvelgė pastatą nuo apačios iki viršaus. Atsidususi ji lėtu žvingsniu priėjo dideles duris, jas atvėrusi pradingo nuovadoje. Viduje kvepėjo nusikaltimais. Paraukusi nosiuką ir iškelta galva priėjo prie inforacijos ir pasakiusi ko atėjo. Moteriškė su didele ir apvalia subinę palydėjo ją į detektyvo kabinetą. Perdėtai mielai nusišypsojo, tipo padėkojusi nužvelgė tas duris, murmtelėjo sau po nosim ant lentelės užrašytą vardą ir po sekundės pasibeldė į duris.
Svečias
Anonymous
Svečias
Priėjo prie informacijos ir atsirėmė rankomis prie stalo. Ten sėdėjo jaunai atrodanti mergina, kuri nušvito pamačiusi L. Šis tiesiog nusišypsojo jai.- Brangioji, aš keliauju apklausti dar kelių liudininkų dėl šios merginos alibi ir po to papietauti. Manęs nebus mažiausiai tris-keturias valandas, taip kad pažiūrėk jog į mano kabinetą niekas neįlįstu. Ir jeigu kas, tai pridenk mane.- Nusiuntė dar oro bučinuką ir atsisukęs į Viv pakreipė galvą link durų, tarsi ši išeitu su juo. Žinoma, viskas atrodė kaip smaigus vaidinimas, tačiau bent jau įtikinamas.
Vos išėjus į lauką, Mana pasuko už kampo. Laikė savo 79 metų mustangą galiniame kieme. Ne dėl to, jog bijojo jog jį nuvarys. Ne. Tiesiog. Šiaip sau.- Važiuosim su maniške.- Nusišypsojęs pasuko galvą link merginos ir atrakino mašiną. Priėjęs dar atidarė dureles ir palaukęs, kol šioji įsės, pats įsėdo. Užkūręs variklį vos orgazmo nepatyrė. Tas tobulas garsas.. Papurtęs galvą nusišypsojo ir numynė link viešbučio.
(O ten jau tu rašyk)
Sponsored content

Įėjimas/išėjimas/informacija

Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Senos temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj