Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Isabellė Harlay Sherwood 

Share | 
 
 Isabellė Harlay Sherwood
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's :
241

posts :
2096

Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness

2016-08-02, 08:26Isabellė Harlay Sherwood

##.  / Margot Robbie/ 21/∞

Charakteris :
Isabellė kovinga , begalo rafinuota ir išauklėta moteris nepaisant jos grėsmingos prigimties . Dažniausiai vadovaujasi šaltu ir sveiku protu . Yra iš tų kurios nesitepa savo rankų o visą darbą palieka kitiems , tačiau jai mato jog jie to nepadarys imasi iniciatyvos pati . Gyvybė gali atimpti net nesudrebėjusi , tačiau brutalų reikalą visad palieka savo šeimai kuri kur kas labiau mėgaujasi žudymu Tuo tarpu pati sėdi diplomatės vietoje ir saugo savo šeimos užpakalius .


Istorija :
Isabellė priklauso vienai iš seniausių rūšių – šmėkloms . Begalo graži ir moteriška , tačiau kiek ramesnio būdo nei Damianas . Kadaisę turėjo romaną su Ven Digo tačiau išsiskyrė nors dalis jausmų visdar išlikę ką jie smarkiai slepia. Isabellė yra ta prie kurios šono stovi visi jos gentainiai, už saviškius ji eitų iki pasaulio krašto . Ji viena iš tų kurios nesitepa savo rankų , palieka visą brutalų reikalą Damianui ir Moirai. Nors esant reikalui gali susipurvinti ir savo nagučius.Šiuo metu pasinėrusi į reikalus su Matiumi ir palikusi visą tvarkos palaikymą likusiems .

If you don't understand my silence,you will never understand my words. ♣_____________________________________________________________________________________


feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
 
Isabellė Harlay Sherwood
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: