Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Žmonės 

Share | 
 
 Žmonės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 15:22Adam Maldonado40 - politikas - vedęs Lolita Maldonado - freeTikras šeimos vyras. Žmonai padėjo auginti vaikus, visus lepina dovanomis ir atostogomis bent kartą į pusmetį. Pasaulietiškas ir tolerantiškas. Tačiau šeimoje visi privalo laikytis jo taisyklių. Nepakenčia melo ir atveju kai informacija nuo jo nuslepiama. Pats susidėjęs su miesto mafija tad turi saugų užnugarį.

Lolita Maldonado38 - bainkininė - ištekėjusi už Adam Maldonado - freePastojo būdama labai jauna, todėl mokslų nebaigė. Buvo tobula namų šeimininkė, kol galiausiai nusprendė, kad nori baigti universitetą. PAsiekusi užsibrėžto tikslo tapo darboholikė. Ji griežta ir netgi šalta asmenybė. Bet su ja visados įmanoma susitarti. Prieš pora metų buvo neištikima savo vyrui, pastojo tačiau pasidarė abortą ir nuo to laiko ją persekioja chroniška depresija.
Vivian Maldonado

24 - Viešbučio savininkė - vieniša - TAKEN


Rainard dvynė sesuo. Viena iš dviejų atžalų, iš kurių buvo tikimasi perimti tėvo verslą. Tačiau ji visados priešinosi tėvų norui ir net mokėdama pamoka, iš principo viską pažymėdavo blogai. Ne kartą reikėjo pasiimti iš nuovados. Galiausiai įstojo į meno akademija ir ten it iš naujo gimė. Dabar jau nebe laksto po vakarėlius, narkotikų beveik nevartoja, o ir atsakingiau žiūri į lovos partnerius.Fiona Maldonado17 - moksleivė - vieniša - takenTikriausiai vienintelis "pasiteisinęs" vaikas. Stropi mokinė. Dar nei karto neteko pasiimti iš nuovados, nerado kišenėse narkotiku, neužuodė cigarečių. Ji drovi ir net atstumta. Laiką dažnai leidžia viena, piešdama. Myli gyvūnus ir su jais planuoja sieti ateitį, tapdama veterinare. Patikli, itin nuoširdi draugė.

Layla Wilkinson-Coldwell


25 - genetikė - ištekėjusi už Brian Coldwell - TAKEN


Wilkinson šeima tėvų neteko autoavarijoje prieš tris metus. Visi rūpesčiai užgulo vyriausios dukters pečius. Nors ir buvo sunku, baigė biomedicinos studijas. Visa laimė, kad tėvai buvo iš pasiturinčių ir galėjo išgyventi iš santaupų, bei pardavę vilą Europoje. Suaugusi ankščiau laiko ji tapo rimta, tačiau vis dar mokanti atsipalaiduoti. Per vieną iš vakarėlių susipažino su Brian, įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, jau po poros mėnesių slapta susituokė. Dabar gyvena atskirai, bet dažnai aplanko brolius ir seseris.


Gabriel Wilkinson23 - studentas - vienišas - freeVisados norintis būti teisus, todėl dėl šios priežasties pasukęs į teisės studijas. Rimtas, sunkiai perkalbamas. Dievina valdžią, todėl pastoviai nurodinėja kam tik gali. Atsipalaiduoja tik tada kai nueina į kokį viešbutį su kokia mergina ar net merginomis, iš baro. Gyvenantis su likusiais Wilkinson vaikais, bei šiuos prižiūrintis it tikras tėvas.

Nora Wilkinsonage - adjective - adjective - face claimPastoviai trinasi klubuose, praleidinėja pamokas, todėl pykstasi su vyresniu broliu ir seserimi. Gali pasigirti moteriškais apvalumais, juos dažnai pabrėžia vulgariais rūbais. Po miestą sklinda kalbos apie jos lengvą atsidavimą vaikinams. Tačiau tiesa ta, kad jos pirmas ir vienintelis buvo Ethan Lewis. Išgėrusi, buvo pakerėta šio saldžių žodelių. Dėl jo siaubingai kankinasi ir vis bando suvilioti.


Vincent Coldwell49 - verslininkas - vienišas - freeSu žmona išsiskyrė prieš septynis metus, kai šioji susižavėjo jaunesniu iš egzotinių kraštų. Pastaroji vaikus visai pamiršo ir nebent atsiunčia atviruką Kalėdų proga. Vyras dažnai už parankės vedasi kokią jauną ir dailią merginą, bet nei vienos į namus. Griežtas savo vaikams, valdingas. Dažnai keliauja po pasaulį, mat savo įmonę vis plečia.


Eric Coldwell28 - verslininkas - vienišas - freeDarboholikas pasukęs tėvo pėdomis atsidarė savo įmonę. Negavo nei skatiko, todėl savo įmonę puoselėja ir saugo. Uždaro būdo, bet išgėręs tampa it nutrūkęs nuo grandinės. Nevengia muštynių. Ne kartą į namus parsivedę vis kitą merginą tačiau dauguma jų pabėgdavo, nes negaudavo pakankamai dėmesio. Dabar per daug negalvoja apie rimtus santykius ir kaip visuomet, susikoncentruoja ties darbu.


Brian Coldwell27 - architektas - vedęs Layla Wilkinson - freeRamus ir nuoširdus žmogus. Atsakingas ir ypatingai atidus. Paauglystėje prisidirbo tiek, kad dabar jau yra abstinentas. Kitaip tariant, kepenys jau nieko nebe atlaikytų. Šeimos žmogus, kuo gali, tuo padeda žmonos šeimai. Nors ir negeria, bet per savaitę bent kartą susitinka su draugais ir išeina į kokį barą ar pas ką nors namuose surengia pokerio vakarą. Itin prisižiūrintis, bei saugantis savo sveikatą.Melody Coldwell


25 - odontologė - susitikinėja su Victor Dragomirov - free


Visados besišypsanti ir į žmonių gyvenimus įnešanti laimę, mergina. Kaip ir visa Coldwell šeima, yra itin atkakli ir siekianti užsibrėžto tikslo. Moka džiaugtis tuo ką turi. Žmonėse mato tik tai kas geriausia, bei šiems suteikia ne vieną šansą. Ji tiesiog traukia žmones savo laime ir ja užkrečia kitus. Geraširdė norinti pakeisti pasaulį. Su Victor ėmė susitikinėti prieš pora mėnesių, teko kurį laiką pasikankinti ir bandyti nuslopinti jausmus, tačiau širdžiai neįsakysi. Nepaisant didžiulių skirtumų, vis vien vienas be kito negali.


Oscar Coldwell21 - bedarbis - vienišas - freeTrim minutėmis vyresnis neidentiškas dvynys už Jessica. Vis dar mėgaujasi gyvenimu. Nusprendė niekur nesimokyti, bei tokiu savo pasirinkimu nuvylė tėvą. Tačiau nesigaili savo keliu. Daug keliauja, mėgaujasi vis skirtingomis merginomis, linksminasi vakarėliuose. Spontaniškas, vieną akimirką jis čia, kitą jau sėda ant dviračio ir keliauja išsimaudyti ežere trečią valandą ryto.

Jessica Coldwell21 - studentė - susitikinėja su Daniela Rivera - freeNeidentiška Oscar dvynė. Charakteriu skiriasi tik visai ne daug. Lygiai tokia pati spontaniška ir energina asmenybė. Vis gi, tėvo priespauda ir taisyklės padarė savo ir dabar ji studijuoja choreografiją. Save laiko budiste, propaguoja jogą, bei bent kelis kartus per savaitę surūko vieną kitą suktinę.Dennis Cookson


27m. - Vienišas - free


Gimęs Rusijoje,vaikinas nuo pat vaikystės ieškojo savo vietos po saule.Neradęs ramybės savo gimtajame miestelyje,būdamas 14 metų pavogė tėvų pinigus  ir išvyko į kitas Europos šalis.Keliaudamas susidūrė su įvairiomis problemomis,kelis kartus buvo ant mirties slenkščio.Tačiau Prancūzijoje įsimylėjo paslaptingą merginą,kuri pasirodydavo jo mažame bute 12 valandą nakties.Nupirkęs du bilietus į kitą šalį,išvyko net neatsisveikinęs su savo mylimąja.Taip jis atvykęs į naują vietą vis ieško savo vietos,kelia rūpesčius.
Viktoriya Ionna Berg


33 - psichoterapeutė - vieniša - taken - žmogus - good guy


Gyvenime turėjo viską - mylimą vyrą, nuostabią dukrelę, tačiau viską reikėjo mesti akis į akį susidūrus su grėsme juos abu prarasti visiems laikams.
Gimusi Ukrainoje, Viktoriya vos dvejų metų su tėvais atvyko į Valstijas. Po mokyklos baigimo, ji nusprendė stoti į universitetą Vokietijoje, kur ir susitiko su savo būsimu vyru. Sukūrusi laimingą šeimą, moteris, rodos, daugiau nieko gyvenime nebenorėjo ir viskas atrodė išliks labai gerai. Deja, viskas pasisuko nenumatyta linkme...
Dabar Viktoriya grįžo čia, turėdama vilties, kad viską dar įmanoma atstatyti.
Agatha Loreley Berg


4 - tėčio piniginė - turi gerbėjų darželyje, bet šiaip tai laisva - taken-good guy


Medžiotojo Gerhard Zachary Berg dukra. Mergaitė pastaruosius du metus augo su tėvu, mat mamukas dėl mažylei nežinomos priežasties papustė padus palikdama tiek mažąją tiek Gerhard vienus. Tiesa, buvo sunku augti be mamos šilumos ir dėmesio, o dar ir tų mergaitiškų dalykėlių, kuriuos tik su mama Agatha galėjo daryti, bet Zachary stengėsi iš paskutiniųjų ir jam puikiai pavyko užpildyti tą tuštumą paliktą motinos. Bent jau didžiąją laiko dalį. Loreley yra tikras meilumo ir švelnumo įsikūnijimas, bet padarykit ne tai ką ji nori ar ne tai kam ji pritaria ir pamatysit kaip atsiranda ragiukai ir uodegėlė.

Atgal į viršų Go down
 
Žmonės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: