Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Vilkolakiai 

Share | 
 
 Vilkolakiai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 15:54Claudius Ashwort35 - verslininkas - našlys - alfa- freežmonos netekęs dėl apimtos depresijos ir savižudybės, deja nei vieno palikuonio neturi, todėl visą save atiduoda gaujai. Griežtas, rimtas, tačiau su gauja elgiasi kaip su šeima, juos gerbia ir saugo, nežemina ir visados save stato į priekį, kad šiuos apginti. Kartais visai neblogai šmaikštaujantis, bet dažnai peržengia ribas.

Emilian Vrust28 - buhalteris - vienišas - freeItin uždara asmenybe. Jį sunku prakalbinti ir vargas tam kuris supykdys, tuoj pat puls muštis. Karšto temperamento, niekam neleidžia lipti ant galvos. Dažniausiai mano esą teisingiausias, deja ne visados taip būna. Puikus flirto virtuozas kone kiekviena užkalbinta ar užkalbintas, krenta po kojomis.

Jake Jensen27 - dėstytojas - susižadėjęs su Ariana Gillian - freeKompanijos siela. Tikriausiai vienintelis iš gaujos kuris pridaro kitiems bėdų. Prieš paliekant vakarėlį ar kokią vakarienę, būtinai pasirūpins ar visi turi kaip grįžti. Su sužadėtinę pažįstamas jau daugiau nei penkiolika metų, bet vos prieš keturis nusprendė išreikšti savo jausmus. Po pusantrų metų pasipiršo ir sulaukė teigiamo atsakymo.

Ariana Gillian25 - farmacininkė - susižadėjusi su Jake Jensen - takenPaprasta, bet ne prasta. Tyli, dažnai tiesiog stebi situaciją. Nemėgsta tuščiažodžiauti, todėl yra puiki klausytoja. Augo pas dėdę namuose, buvo mėtoma pas kitas gimines, todėl patyrė daug ir dabar sunkiai kuo pasitiki. Vis gi, moka už save pastovėti ir jeigu ją suerzinsite, pasiruoškite ilgam moralui.

Tatiana Jonovich21 - padavėja - vieniša - freeVienintelė kitatautė gaujoje. Prisijungė vos prieš porą mėnesiu, tačiau jau dabar įsiliejo į kompanija. Biseksualė neturinti jokių tabu. Atvira ir mėgstanti pajuokauti. Kartais gali būti tikra žiežula, arba kitaip tariant yra nuotaikos žmogus. Dažnai neprikanda liežuvio ir įsivelia į problemas.
Ethan Lewis


19 - studentas - vienišas - free


Jauniausias gaujos narys todėl dažniausiai pašiepiamas kitų. Atkaklus ir įrodantis savo vertę. Dažnai net persistengia norėdamas sudaryti gerą įspūdį. Perfekcionistas. Žino ko nori ir žino kaip tai gauti. Vis dar bando susitaikyti su mintimi, kad kartais reikia paklusti kitam. Nutrūktgalvis, adrenalino fanatikas, jei išgeria tai gers dar pora dienų ir atsibus kitame miesto gale arba iš viso kitame mieste. Atėmė nekaltybę Nora'i Wilkinson, nuo to laiko ši vis subtiliai bando užkariauti jo širdį tačiau vaikinas dar "neišsilakstęs" ir tik skaudina vargšę.


Patroclus Helios Gilbride


20 - future student - single - werewolf


Vaikinas net nesudvejotų sakydamas, kad turi sudėtingą būdą. Yra jautrus, linkęs savo mintis pasilikti sau, pasižymi atsargiu bei apgalvotu elgesiu, naiviai nepasitiki aplinkiniais. Iš pažiūros silpno bei užsiskleidusio savyje vaikino viduje kunkuliuoja nepaaiškinamas džiaugsmas ir energija, kurią išlieja su vos keliais žmonėmis. Jis tarsi tikras gyvūnas, kurį reikia prisijaukinti ir užsitarnauti pasitikėjimą. Nors žmogiškajame pavidale Patroklas neretai prisibijo įvairių dalykų, vilko kailyje jis elgiasi drąsiai ar kartais netgi nutrūtgalviškai.

Atgal į viršų Go down
 
Vilkolakiai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: