Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Zombiai 

Share | 
 
 Zombiai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 16:03Augustine Deleon37/49 - vienišas - freeVienas iš pirmųjų kuris eksperimento metu nukentėjo ir tapo zombiu. Iš pradžių buvo itin šaltakraujis, pavojingas ir nesivaldantis. Tačiau laikui bėgant, vyriškis suvokė, kad žala jau padaryta ir nebėra kur trauktis. Pasitaisęs šis stengiasi valdytis ir nepratrūkti dienos metu. Puola nebent benamius arba žmones kuriuos atrenka ir pavadina "blogais".

Gordon Branch25/35 - susitikinėja su Zima West - freeTikriausiai vienintelis iš nukentėjusių kuris lengviausiai prisitaikė. Jis buvo sukūręs šeimą tačiau jų labui, viską paaiškino ir išsikraustė iš namų. Dabar gyvena atskirai, vienišiaus gyvenimą. Tiesa, kone kiekvieną vakarą į butą parsiveda vis skirtingą moterį. Iš prigimties yra geros širdies, tad padeda kitiems eksperimento dalyviams susitvarkyti su esama padėtimi.

Ingrid Chaney31/32 - vieniša - freePrieš eksperimentą, gyveno ant ratų. Keliavo po žemyną ir vargo sau nematė. Ne vieną kartą dalyvavo eksperimentuose jog gautų pinigų ir galėtų toliau važiuoti. Tačiau paskutinis, buvo lemiamas. Tapimas zombiu, šiai atėmė norą gyventi. Metus praleido psichiatrinėje ligoninėje, kol galiausiai sugebėjo nugalėti tamsias mintis. Dabar ėmė dirbti vietinėje kavinėje ir stengiasi kibtis į gyvenimą.

Rolando Martinez29/33  -  susitikinėja su Yasmin Merrill - freeLinksmas vaikinas, stengiantis išnaudoti savo gyvenimą iki pilnatvės. Nepalaužiamas, niekam neleidžiantis jam nurodinėti. Galbūt net šiek tiek savimyla. Užtenka vos truputį jį sunervinti ir tuoj pat pakels didžiausią audrą, po kurios nukentės tikrai ne vienas. Lengvai supyksta, sunkiai atleidžia. Nepripažįsta santuokos ir negali pakęsti vaikų, tad dėl šios nuomonės puikiai sutaria su mergina Yasmin Merrill.

Astrid Dillard37/45 - vieniša - freeJauna moteris, žinanti ko nori iš gyvenimo ir kaip tai gauti. Dažnai pasinaudoja savo rūšies stiprumu, kad ką nors pagąsdintų ar kaip nors kitaip apeitų įstatymą. Tikra lovos deivė. Ne veltui turi tiek daug gerbėjų kurie ją apipila turtais. Tačiau ji neketina prie kažko prisirišti ar kažkam skirti daugiau laiko. Gyvena dėl savęs ir savo malonumų. Nors ir nereikia, bet minta kone kiekvieną dieną, vien dėl pramogos.

Victor Dragomirov27/34 - susitikinėja su Melody Coldwell - freeNedraugiška būtybė. Labai uždaras ir šaltas. Nemėgsta bičiuliautis, nemėgsta žmonių minių ar kokių susibūrimų. Po virtimu zombiu, nebegrįžo į tėvynę Rusiją. Dabar susitikinėja su Melody Coldwell, savo švelnumu mergina sugebėjo prisikasti prie vaikino širdies. Vis dar pyksta dėl nepavykusio eksperimento, su grupuote planuoja atkeršyti tiems, kurie buvo už tai atsakingi.

Konnor Smith23/24 - susitikinėja su Marcel Whitfield - freeKaip ir būdinga jo rūšiai, sunkiai tvardosi. Po eksperimento, jo šeima jo išsižadėjo, nors patys skatino padėti visuomenei. Metė inžinerijos mokslus ir ėmė dirbti darbus kurie pasitaikydavo po ranka. Taip ir sutiko savo dabartinį vaikiną Marcel Whitfield. Pastarasis sugebėjo vaikiną nuraminti ir įrodyti, kad pasaulis nėra sudarytas tik iš piktų žmonių. Dabar šie gyvena drauge ir planuoja ateitį kur nors kitame žemyne.

Abigail Ferrell16/25 - vieniša - freeJauniausia kuri dalyvavo eksperimente. Užaugo vaikų namuose, tad iš jų ją pasiėmė mokslininkai, tikėdami, kad kuo jaunesnis, tuo mažiau bus šalutinių poveikių. Vos būdama šešiolikos ši iškentė visą tą bjaurastį. Kurį laiką buvo kankinama laboratorijose, kol galiausiai eksperimentas buvo nutrauktas. Vienintelė turi tiek daug problemų. Mergina beveik nemiega, o tos nemigos niekaip neišeina išgydyti. Jai su metais vis dažnėja haliucinacijos.Milla Anderson

22m. - Gauna pašalpą po įvykio kare - Laisva - Zombis - Good guy


Mergina gimė mažame miestelyje Australijoje.Tikrasis jos vardas yra Millenna Hope Ander.Nuo pat vaikystės supo ją pinigai ir tėvų šlovė.Bet ji nebuvo tokia kaip ji.Baigusi mokyklą,ji iš karto įstojo į karo akademiją,kur išbuvusi tris mėnėsius sutiko važiuoti į pratybas Sirijoje.Tris savaitės bėgiojimo,dvi šautinės žaizdos,o ir mirštančių kolegų riksmai - tai buvo paskutinis moters lašas.Bandydama nepamesti sveiko proto,ji staiga sutiko vyrą,kuris pasiūlė jai tai,ko ji dar niekada nebandė.Tai turėjo duoti šviesiaplaukei jėgų,o ir kitų nenupasakotų galių.Kitą dieną atsibudus ji norėjo tik vieno - smegenų.Pagavusi vieną Sirijos gyventoją,ji padarė tai,apie ką niekad nebuvo pagalvojusi - ji jį nužudė.Pasimaitinusi,moteris nieko niekam nepasakiusi išvyko iš šios šalies.Iš šaltinių,Anderson sužinojo,jog jos šeimai pranešė apie jos mirtį,tad nieko neliko,kaip pasikeisti vardą ir pavardę į moters,kuri taip pat buvo kare.Dabar ji gyvena mažame butuke,į kurį beveik nieko neįleidžia.
David M.Bone


29 - nuosavas verslas - viengungis - taken-zombis-good guy


Niekuo neišsiskyriantis jaunuolis,mėgstantis linksmybes bei jaunas merginas,pateko į uždarą vakarėlį,per kurį prasidėjo zombių apokalipsė.Tai trūko vos kelias akimirkas,bet ir to užteko,kad jis taptu vienu iš daugelio.Kepdamas su tėvu spurgas,kartą nejučiom tamsiaplaukis nužudė artimą žmogų,o jo smegenis įmaišė į tešlą.Taip ir prasidėjo naujasis jo verslas.Įtakingi žmonės neša jam rožinius dalykelius,o Davidas iškepa garuojančias spurgytes.

Atgal į viršų Go down
 
Zombiai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: