Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Raganos/iai 

Share | 
 
 Raganos/iai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 16:25Sandra Rivera41 - bibliotekininkė -našlė - freeMoteris su keturiomis duktėmis, kai šios buvo dar mažos, atvyko iš Ispanijos. Stipri ragana lengvai įsikūrė mieste ir sukūrė idealias sąlygas augti atžaloms. Buvo susiradusi net kelis vyrus, tačiau galiausiai suvokė, kad jai ilgalaikių santykių nereikia. Griežta su savo dukromis, bet joms nedraudžia gyventi kaip nori, svarbu, kad pasirinktų tinkamus sprendimus.

Imani Rivera21 - barmenė - vieniša - takenMerginai idealas, jos mama. Stengiasi tapti kuo galingesne ragana, mokosi beveik kiekvieną dieną, domisi istorija ir stengiasi sužinoti kuo daugiau. Kartas nuo karto atsipalaiduoja kokiame klube, bet tai labai retas variantas. Savo gyvenimą nori paskirti tobulėjimui, apie jokius santykius net negalvoja, nors nežinia kaip viskas pasisuks.


Daniela Rivera21 - auklė - susitikinėja su Jessica Coldwell  - freeNeeilinė asmenybė su neeiliniais principais. Ji įžengusi į kambarį bus tyli ir niekam nelįs į akis, bet jeigu prašneks. Tada visiems atvips žandikauliai. Labai iškalbinga tiek žodžiais tiek judesiais. Kurį laiką su mama pykosi, nes Sandra nepripažino dukros homoseksualumo. Bet galiausiai jai teko susitaikyti ir dabar jau palankiau žiūri į merginų santykius, kartas nuo karto net skatina šias kur nors išeiti į viešumą, o nesislapstyti namuose.


Naomi Rivera19 - šokėja - vieniša - freePašėlusi mergiotė. Klubų liūtė, vilioja vaikinus ir merginas, mėgaujasi seksualiniu gyvenimu. Dažnai net viską pagardina pasinaudodama savo raganiškomis žiniomis, bei sumaišo vieną kitą eliksyrą. Tikra vilioklė ir koketė. Dėl to riejasi su mama, bet galiausiai šiai įrodo, kad toks gyvenimas jai patinka ir nežada nieko keisti.

Zoe Rivera17 - moksleivė - vieniša - free


Jauniausia iš seserų, bet vienintelė kuri taip puikiai visas šeimos moteris suburia į vieną vietą. Socialiai aktyvi, dalyvauja įvairiuose mokyklos renginiuose, vakarėliuose. Taip pat nepamiršta ir raganos amatų, bet baigusi mokyklą planuoja stoti į universitetą, ko nepadarė nei viena šeimos mergina. Kad ir kokia gerutė atrodytų mamos akyse, vis dėl to yra linkusi susitikinėti su vaikinais kurie nėra iš taikiųjų.Bernard Whitfield


52 - kavinės savininkas - vienišas - free


Jo ir žmonos keliai išsiskyrė, kai šis ėmė reikalauti vis daugiau progreso iš vaikų, juos spausti. Norėjo išauginti it kokius karius, kas iš tiesų ir pavyko. Išsiskyręs jau penkiolika metų, vos prieš šešis metus sužinojo, kad buvusi žmona mirė. Despotiškas, žiaurus. Spaudžia atžalas, kad šie būtų geriausi savo rūšyje. Planuoja sudaryti sandorį su keliais asmenimis iš kitų rūšių, bei įgauti tik dar didesnį imunitetą.

Arthur Whitfield


34 - mechanikas - susitikinėja su Andrea Valencia - free


Jau senokai išsikraustęs iš tėvo namų. Su juo pastoviai pykdavosi, nors iš tiesų kuris vaikas Whitfield šeimoje su tėvu nesipyko. Išsikraustęs, pradėjo sąžiningą, savarankišką gyvenimą. Dirba autoservise, laisvalaikiu praktikuoja magijos ypatumus. Susitikinėja su Andrea Valencia, planuoja šiai pasipiršti.

Laura Whitfield


30 - rašytoja - vieniša - taken


Taip pat jau kuris laikas negyvena pas tėvą. Tiesa, ją sunkiau išleido iš namų nei, kad Arthur. Tris metus apie ją šeima nieko negirdėjo. Ji keliavo po pasaulį, rinko žinias apie burtus, susipažino su magais ir raganomis, iš jų sėmėsi žinių. Grįžusi įstojo į universitetą, baigė literatūrą ir dabar rašo knygas po slapyvardžiu. Prireikus naudoja magija, bet tai liko tik kaip hobis.

Zachary Whitfield28 - bedarbis - vienišas - free


Linkęs susidėti su netinkamais žmonėmis. Dėl savo naudos gali išduoti net artimą. Bet, kad ir kaip ten būtų, su sarkazmu ir ironija, atvyksta į pagalbą jeigu broliams ar seserims ko nors prireikia. Nemėgsta vakarėlių, jam geriau tyla. Viska stebi iš aplinkui, susidaro įspūdį ir tada veikia, kaip jam geriau.

Marcel Whitfield


26 - barista - susitikinėja su Konnor Smith - free


Linksmas vaikinukas, į viską žiūrintis su pašaipa. Tikriausiai taip ginasi nuo aplinkinių, per humoro jausmą. Iš visos šeimos, nuo tėvo kentėjo daugiausiai, nes pastarasis yra homofobas. Dabar su tėvu beveik nebendrauja, bet stengiasi kuo dažniau susitikti su broliais ir seserimis kurie jį palaiko. Su savo vaikinu planuoja išvykti į kitą žemyną.

Rachel Whitfield


24 - studentė - vieniša - TAKEN


Studentė kuri stengiasi gyventi kuo normalesnį gyvenimą kai išsikėlė iš tėvo namų. Vis dar sapnuoja košmarus, kaip ji ir broliai, bei seserys buvo mušami. Slapta eksperimentuoja su magija, nebijo žaisti ir su juodąja nors ir žino, kad gali skaudžiai nukentėti. Domisi motinos mirtimi, planuoja vykti į kitą valstiją, bei iš tiesų išsiaiškinti, kaip ji mirė.

Cleo Whitfield


20 - studentė - vieniša - free


Tyra asmenybė, tikinti gėriu ir norinti pakeisti tėvą. Vienintelė kuri dar kartas nuo karto jį aplanko ir papasakoja, kaip gyvena kiti jo vaikai. Su broliais ir seserimis sutaria puikiai, mat visi žino kokia nuoširdi ji yra. Mergina dažnai praktikuojasi ir siekia tobulėti. Dažnai savo laiką praleidžia viena su knygomis, tačiau tai nereiškia jog yra vienišė.

Magdelene Whitfield


17 - moksleivė - vieniša - Taken


Vienintelė likusi tėvo namuose. Dėl to be galo kankinasi. Ne kartą bandė pabėgti, bet visados tėvas laimi ir kol nėra pilnametė, negali kažko pakeisti. Serga depresija, jos rankos ir kojos nespėja gyti nuo pjūvių. Kai nebegali pakęsti tėvo despotiškumo, visą save atiduoda magijai. Nors yra jauniausia, bet pati stipriausia ragana iš visos šeimos.Alexandra Ella Kanavagh


25/2124 - šiuo metu Alexandra dirba naktiniame klube, tačiau pagrindinis jos darbas yra pagal pateiktus užsakymus tai, ką sugeba geriausia, t.y užsiimti raganavimu. Ji priima įvairių rasių užsakymus, kadangi anksčiau buvo priklausoma nuo demono, o dabar išsilaisvino iš jo galios - užimta - taken - ragana

Ella nelabai pamena, nuo kada ji gyvena Žemėje. Jos atsiminimai išblukę. Ji pamena tik tai, jog jos "indas" tuo metu buvo visai kitas, nei dabar ir ragana tuo metu buvo smarkiai priklausoma nuo vieno galingo demono. Metams bėgant laikai keitėsi, keitėsi ir Ellos būdas. Pergudravusi demoną, jai pavyko pabėgti nuo jo priespaudos, pradėti naują gyvenimą. Ji grįžo į tą kelią, kuriuo norėjo eiti. Ji nenorėjo būti nei gerųjų, nei blogųjų pusėje, todėl stengėsi laikytis kuo toliau nuo visų, norinčių ją pritraukti į vieną ar kitą barikadų pusę. Buvo stipri moteris, todėl niekada nepasidavė įtaigai ir gyveno taip, kaip norėjo. Apie savo šaknis, giminę realiai nieko neatsiminė, bet ir nesidomėjo tuo, nes galvojo, kad praeitis ir turi likti ten, kur ji ir yra, todėl gyveno dabartimi, per daug neapsikraudama.Leah Kallinger


20 - studentė - vieniša - taken-ragana-good guy


Būdama vienuolikos pati stebėjo, kaip buvo nužudomi jos tėvai, netrukus po to papuolė į globos namus ir turėjo porą kartų pakeisti globėjus. Todėl išsiugdė ganėtinai apatišką požiūrį į daugelį dalykų. Visgi, stiprus charakteris padėjo nenueiti šunkeliais, tad prie blogio siekiančių gaujų neprisidėjo, bet nepasakysi, kad ji ir kovoja už geresnį pasaulį. Kone vienintelis dar dominantis ir entuziazmą keliantis dalykas beliko magija, kurią uoliai praktikuoja.
Atgal į viršų Go down
 
Raganos/iai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: