Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Energijos vampyrai 

Share | 
 
 Energijos vampyrai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 16:50Richard Walker45/986 - vienišas - freeŠis vyras, vienas iš seniausių vampyrų vaikščiojančių ant šios žemės. Jam tikriausiai pavyko nepakliūti kam nors į rankas, nes nėra per daug agresyvus. Maitinasi kada reikia, renkasi atokias vietas, nelenda prie jaunuolių ar vaikų. Jis per gyvenimą buvo sudaręs ne vieną sandorį, kad tik gautų apsaugą.

Joseph Simmons40/750 - vienišas - freeSukta asmenybė, juo negalima pasitikėti. Savo saldžiais žodeliais moka prisivilioti bet ką. Sugebėjęs tiek metų išgyventi, užsitarnavo nemažą būtį priešų. Iš esmės, tai jis labai protingas, nes žino kada ir kur veikti, su kuo susitarti ir ką apgauti. Sukasi kaip moka ir mėgaujasi tokiu gyvenimu.

Ruth Ellis38/450 - turi grožio saloną - santykiai - TakenMoteris žinanti savo vertę. Ji tikra aukštuomenės dama. Kai Ruth praeis gatve, visi atsisuks pažiūrėti į šią elegantišką moterį. Ji netuščiažodžiauja, koketuoja ir flirtuoja. Moka apsukti vyrus aplink savo pirštą. Kai taip nutinka, išsiurbia visą jų energiją ir lavonus palieka viešbučių kambariuose. Moteris mėgaujasi savo gyvenimu, bei neketina pasikeisti.

Alexander Castro34/820 - susitikinėja su Elizabeth Fleming  - freeIš pirmo žvilgsnio, Alexander tikras pamišėlis. Jis geria, vartoja narkotikus, nesivaldo viešose vietose, su niekuo nesiskaito ir įžeidinėja. Bet tai tik įvaizdis kurį jis sudarė, kad kiti bijotų jo. Iš tiesų, tai jis ramus, galima sakyti šeimos žmogus. Jo ilgametė draugė Elizabeth Fleming jį myli tokį, koks jis yra. Aišku santykiuose būna ir juodų dienų, bet jie vienas kitam puikiai tinka.

David Schwartz30/200 - vienišas - freeTipinis vampyras. Nekenčia savo prigimties, puldinėja žmones ir kitas rūšis. Kupinas sarkazmo ir ironijos. Dažnai medžioja tik dėl savo malonumo. Jam nerūpi kitų asmenų jausmai. Naudojasi su moterimis, tik kaip su daiktais, vien dėl pramogos.

Benjamin Sherman28/50 - vienišas - TakenNors praėjo jau nemažai laiko nuo tos nakties, kai virto vampyru. Vis dar sunkiai tvardosi, užtenka jį tik užkabinti pečiu ir tuoj pat puola muštis ar tiesiog siurbti energiją. Vis gi, jis stengiasi, nuoširdžiai stengiasi nepasiduoti ir išmokti tvardytis. Kai yra sotus, gali laisvai bendrauti su kitais asmenimis ir vargo nematyti.

Yasmin Merill27/30 - susitikinėja su Rolando Martinez - freeTai buvo jos atostogos Amerikoje, kai šią užpuolė vampyras. Kilusi iš Italijos, karamelinės odos savininkė, sužavėjo vampyrą ir šis nusprendė ją pakeisti. Maždaug metus ji gyveno jo priespaudoje. Kankinosi ir buvo kankinama. Radusi progą pabėgo nuo savo skriaudėjo. Kurį laiką buvo it nutrūkusi nuo grandinės, kol sutiko savo mylimąjį Rolando Rivera. Šis ją "suvaldė" ir dabar jie du gyvena it eilinė pora.

Caroline Townsend26/341 - vieniša - Taken


Su kiekvienu amžiumi, ji keičiasi. Tai būna gera tai bloga. Kartais stengiasi maitintis kuo mažiau ir neskriausti aplinkinių, o kartais puolą kiekvieną iš eilės. Su ja ganėtinai sunku bendrauti nes Caroline nesugeba į ką nors žiūrėti rimtai ar bent susikoncentruoti. Ji nepriklausoma ir nemėgstanti santykių. Jau geriau pasilinksmins su vienos nakties nuotykiais, nei su kuo nors bendraus ilgiau nei savaitę.

Hunter Maxwell25/25 -  vienišas - TAKENVampyru virto prieš pora mėnesių. Visiškai nesivaldo. Jaučiasi it pasaulis priklausytų jam. Puolą kone kiekvieną ir regis neketina sustoti. Turi tuziną priešų ir jų daugėja ne dienomis, o valandomis. Šis vaikinas itin principingas, jeigu kas nors iš jo atims grobį ar sustabdys nuo energijos išsiurbimo, ieškos būdų kaip atkeršyti ar pakenkti.

Elizabeth Fleming25/90 - susitikinėja su Alexander Castro - freeTikriausiai pati taikiausia vampyrė ant šios planetos. Maitinasi po visai nedaug, bet pakankamai dažnai. Nieko nenužudė jau daugiau nei dvidešimt metų. Kitus vampyrus taip pat bando atvesti į doros kelią. Stengiasi ir savo draugui Alexander Castro vis pamokslauti jog galima gyventi ir kitaip. Dažnai pykstasi dėl to, bet palikti ar išsiskirti, tiesiog negali, tad taikosi ir bando pakeisti.

Julia Floyd23/201 - vieniša - freeDar viena tipinė vampyrė. Kitus vilioja į savo lovą, koketuoja, apgaudinėja ir taip toliau. Ne kartą buvo sučiupta už rankos, ne kartą beveik nepadėjo galvos po medžiotojo, ar kitos rūšies asmens, peiliu, bet visados išsisuka. Tai tikras talentas. Ji beveik nepasimoko iš savo klaidų, jeigu kartą nepasisekė, bandys dar dvidešimt kol tai taps jos naujuoju būdu vogti ar žudyti.

Maria Brock18/20 - vieniša - freeŠi mergina po pavertimo į vampyrę, be galo kankinasi. Vis planuoja kaip ir kieno paprašius, kad ją nužudytų, bet niekaip neprisiverčia. Ją slegia mintis jog turi žudyti jog gyventų. Dar jauna vampyrė, nors sau bando įkalti į galvą jog reikės sustoti tokią ir tokią akimirką, vis vien nesugeba susivaldyti ir kiekvieną savo auką nužudo.

Jeannette Mullur19/98 - vieniša - TakenŠešiolikos metų tėvų netekusi, jau buvo pasiruošusi keršyti. Bet gavosi taip, kad devyniolikos buvo paversta vampyre. Sunkiai susitaikė su ta mintimi, ne kartą bandė nusižudyti. Brangina sau artimus draugus labiau už bet ką. Žmogumi ir pati kažkada buvo, todėl tikrai nenuvertina žmonių, kaip ir kitų būtybių, jeigu jos nieko blogo nėra jai padariusios. Kaip priešė - Žaneta yra labai žiauri. Taigi ji nėra nei labai bloga, nei labai gera.

© LOUIS!Giselle Von Ziegler


26/536 - Paveldėti milijonai/seselės alga - single - Taken


Mergina, išranki ne tik bateliams, aukoms, bet ir vyrams, pretenduojantiems į vietą šalia jos. Gerbėju gausa nesiskundžianti Giselle, savo brangų laiką ir dėmesį skiria tikrai ne kiekvienam. Vien žavaus vaikino mirktelėjimo neužtenka patraukti jos akį. Ji žino savo vertę ir ko yra nusipelniusi, todėl jos užkeltą kartelę vyrų atžvilgiu, pasiekti gali tikrai ne kiekvienas. Na, o kas jos nepasiekia, o tokių daug, ją vadina pasipūtusia mergiote. Taip pat ji yra stipri asmenybė, kurios nepastumsi ir ant galvos neužlipsi, visgi užaugo vos ne auksiniuose rūmuose ir parodyti kas čia šeimininkas išmoko. Beto, apsupta turtų ji pamėgo prabangą visomis prasmėmis. Tačiau, nepaisant viso šito, ji turi ir mažai kam atskleidžiamą savo asmenybės pusę, kuri buvo nekaltos mergaitės, dėl artimųjų ir meilės pasiryžusios paaukoti viską, bei rūpintis kiekvienu, atspindys.
Floriana de Quincey


24/302 - Vampyrė - Bad girl - Taken


Kaip turėtų jaustis žmogus, kai jį nuolatos persekioja praeitis? Kai jam skirtas likimas apsiverčia aukštyn kojom? Kai vis dar kelis šimtus metų mėgini slopinti savo prigimtį, tikrąsias vertybes? Sumišusi savo jausmuose šitaip gyvena Floriana jau tris šimtus metų. Gal pasirodys ganėtinai keista, tačiau mergina užaugo didelėje ir galingoje medžiotojų šeimoje. Savo šeimos pavardę, mergina vis dar girdi iki šiol. Žino kiek jie daug yra padarę šiam pasauliui. Ir galiausiai visi jos mylimi žmones jau yra senai mirę. Jos likimas jau buvo nuspręstas vos tik jai gimus- kad ji bus naujo medžiotojų klano lyderė. To ji buvo mokoma nuo pat vaikystės, išmokti vadovauti, kovoti ir ginti nekaltuosius. Tačiau viskas apsiverte kitaip negu buvo tikėtasi. Vienas neatsargus poelgis, vienas vakaras pakeitė jos gyvenimą amžiams.Kyllian Atticus Dwyer


26/2697 - naftos magnatas, klubo savininkas - vienišas - energetinis vampyras - TAKEN


Vienas pirmųjų vampyrų. Per tiek amžių įgudęs puikiai slėpti savo tapatybę, bei per daug neprisirišti prie asmenų, taip sukuriant kuo mažesnį jo pažįstamų ratą. Todėl yra ganėtinai uždaras ir paslaptingas. Tikrasis vardas Atticus. Šio vaikino egzistenciją sekė įvairūs tarpsniai, nuo savo klaidų taisymo iki visiško nusiritimo į tamsą, siejant žemėj savo rūšies padarus. Tipinis egocentrikas, tačiau gyvenantis pagal šios dienos nuotaiką. Vieną dieną gali būti nykus it pati naktis, o kitą šėlti it didžiausias vakarėlių liūtas, tarsi ši diena jo gyvenime būtų paskutinė. Dwyer pavardė žinoma, kaip garsių naftos magnatų. Kyllian dangstosi giminių kartos paveldėjimu, nors išties viską prieš daugelį metų įkūrė pats. Vos atvykęs į Hiustoną savo pramogai atsidarė prestižinį naktį klubą.

Atgal į viršų Go down
 
Energijos vampyrai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: