Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Angelai (išgalvoti nepriimami) 

Share | 
 
 Angelai (išgalvoti nepriimami)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 17:05
Anica


Neskaičiuojama - Susitikinėja su Leon  - TAKEN


Kadaise kai žemė buvo pilna meilės dorumo ir gėrio ji nerūpestingai paminusi savo įžadus vaikštinėjo po žemės platybes ir džiaugėsi tieisog buvimu tarp paprastų žmonių . Iki akimirkos kai sutiko Leoną ,  vyrą kurį pamilo iš pirmo žvilgsnio ir savo gyvenima atidavė būtent jam. Po sukilimo išlikusi gyva sedėjo Matio pašonėje įsikibusi savo gyvenimo sielą ir tikėjo laimingu gyvenimu . Tačiau po žemės atgaivinimo sumanimo buvo pasiųsta į žemę kartu su Leonu , kuriuo ir pasėjo gyvybę po planetą  bei gyveno paprastą žmogišką gyvenimą , kol galiausiai jų laimė baigėsi ir po antro sukilimo jie atgavo savo galias ir pamiršę santykius ir laimingą gyvenimą įsivėlė į taikos priežiūrą . Dėja po neilgai trukus buvo nuversta ir įkalinta .

LeonNeskaičiuojama - Susitikinėja su Anica  - freeDrūtas , geros širdies tačiau begalo tvirtas vyras visą savo gyvenimą paskyręs  žmonių saugumo užtikrinimui ir  savo mylimosios apsaugai . Buvęs vienas iš galingesnių angelų išgyvenusių kartu su Anica ir Matiumi . Šiuo metu yra įkalintas kartu su Anica požemuose .
Matthias


Neskaičiuojama - Įsimylėjęs Mary Elizabeth Morgade - free


Mathias buvo vienas iš lyderių visą savo gyvenimą vadovavęs dangaus pasauliui ir atsidavęs gyvybės išsaugojimui išliko gyvas per visus išpuolius. Po paskutiniojo perėmęs valdžią į savo rankas, užsispyręs ir valdingas vyras sudarė sutartį su demone ir naiviai patikėjęs sutartimi atsidavė į tamsą. Dabar jo širdis pamažu tampa vis juodesnė ir šis nors ir yra angelų lyderis šiuo metu glaudžiasi demonės pašonėje. Netikėtai įsimylėjęs vieną iš jų atsiduoda jai visa savo siela, tačiau savo prigimties nepamiršta ir pamažu sušvelnina savo antąją pusę kurią per šitiek metų drauge yra taipogi sužavėjęs.

Atgal į viršų Go down
 
Angelai (išgalvoti nepriimami)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: