Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Šmėklos (išgalvoti nepriimami) 

Share | 
 
 Šmėklos (išgalvoti nepriimami)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 17:16Damian Ven DigoNeskaičiuojamas - Vienišas - free

Šis vyras yra arogantiškas , pasipūtęs jokio gailesčio ar meilės nejaučiantis padaras nesunaikinamais ryšiais susietas tik su savo rūšies atstovais . Kol Mary dingusi pragare su Matiumi, perimęs kontrolę ir didysis karo organizatorius tarp žmonių geriečių ir demonų.

Mary Elizabeth Morgade


Neskaičiuojama – Įsimylėjusi Mathią  - TAKEN

Mary priklauso vienai iš seniausių rūšių – šmėkloms . Begalo graži ir moteriška, tačiau kiek ramesnio būdo nei Damianas . Kadaisę turėjo romaną su Ven Digo tačiau išsiskyrė nors dalis jausmų vis dar išlikę ką jie smarkiai slepia. Mary yra ta prie kurios šono stovi visi jos gentainiai, už saviškius ji eitų iki pasaulio krašto . Ji viena iš tų kurios nesitepa savo rankų, palieka visą brutalų reikalą Damianui ir Moira. Nors esant reikalui gali susipurvinti ir savo nagučius. Šiuo metu pasinėrusi į reikalus su Matiumi ir palikusi visą tvarkos palaikymą likusiems .
Amanda GhyndergardNeskaičiuojamas - Įsimylėjusi - TAKEN

Amanda jauniausia iš visų savo biologinių amžiumi tačiau nei kiek neprastesnė nei visi . Yra arši , karinga tačiau viduje pakankamai prisitaikanti būtybė . Be jos nepraeina joks karas ar sukilimas , ji kaip didi karė stovi lauko priekyje nes mėgsta būti pastebėta . Nors didžiais strategijų kūrimo sugebėjimais nepasižymi dalyvauja visur kur tik gali , slapta įsižiūrėjusi Damianą,. tačiau dėl įtemptų gaujos santykių savo jausmus slepia .

SebastianNesuskaičiuojamas – Įsimylėjęs - free

Sebastianas jauniausias iš gaujos ir paskutinysis . Į šias gretas pateko atsitiktinai , kai Damianas ir Mary jį išgelbėjo jo kovos dieną . Nuo to laiko jis jaučia gana stiprius jausmus abiems išgelbėtojams , tačiau pamažu ima simpatizuoti Amandai kuri yra vienintelė jo draugė ir dažniausiai būna šalia. Gana ramaus būdo tačiau greitai užsidegantis , pernelyg į intrigas nelenda jam pakanka ir susisukusių minčių .

Atgal į viršų Go down
 
Šmėklos (išgalvoti nepriimami)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: