Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Fėjos 

Share | 
 
 Fėjos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 17:27Aden Nettles30/100 - vienišas - freeDidžiausių psichologinių problemų savininkas. Nepastovus, pastoviai svarstantis ar likti gėrio pusėje ar prisijungti prie kenkėjų. Sunkiai išreiškiantis savo emocijas, todėl visus paprasčiausiai nustumia nuo savęs. Kupinas dilemų, ar taip elgtis galima, negalima.

Ava Trevino27/40 - vieniša - freeStengiasi gyventi paprastą, normalų gyvenimą. Nesibičiuliauja su kitais fėjų rasės atstovais. Mano jog gimusi tokioje šeimoje, esą pasmerkta šį prakeiksmą nešioti visiems laikams. Su savo tėvais nutraukė ryšius vos tik palikusi gimtuosius namus.

Andrea Valencia27/32 - susitikinėja su Arthur Whitfield - freeTyra, draugiška, nuoširdi būtybė. Tipinė fėja. Visiems skubanti į pagalba, skaudžiai reaguoja į pasaulines katastrofas ar tiesiog bet kokias nelaimes. Atidi ir smulkmeniška. Noras kitiems padėt ją paskatino dirbti ligoninėje, sesele. Ištikima ir kantri savo draugui Arthur Whitfield.

Demetrius Franz24/72 - susitikinėja su Mia Cabrera - freePuikus fėjų rūšies atstovas. Kilnus, ketinantis padėti bet kam, net savo priešui. Vyriškumo įsikūnijimas. Stiprus ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Prieš priimdamas sprendimą, visados jį apgalvoja kelis kartus ir tik tada imasi veksmų.

Mia Cabrera23/23 - susitikinėja su Demetrius Franz  - TAKENŠiek tiek įžūli mergiotė. Visą gyvenimą buvo lepinama įtakingos šeimos, pradėjusi gyventi savarankišką gyvenimą, kurį laiką paniro į narkotikų liūną. Iš šio, ją išgelbėjo dabartinis draugas Demetrius. Šis ją pastatė ant kojų, už ką mergina jam bus dėkinga visą gyvenimą

Chaelin Wong22/28 - barmenė - susitikinėja su Tristan Gustavo - freeKol kas, vienintelė fėja pasirinkusi blogųjų pusę. Mergina visą gyvenimą priešinosi savo rasei, nemėgo savo tėvų "gerumo" ir to paties reikalavimo iš jos. Tad būdama vos šešiolikos pabėgo iš namų. Iš pradžių gyvenimas ją mėtė į juodžiausias puses kol galiausiai keliems demonams įrodė savo ištikimybė ir pasirinko jų pusę. Dabar kitiems atneša tik skausmą ir nesantaiką.

Ottilie Luca Dasarai26/98 - padavėja - vieniša - takenFėja, pasimetusi tarp gėrio ir blogio pusių. Oficialiai vis dar palaikau santarvę pasaulyje, tačiau jaučia, kad išmušta iš vėžių gal palaikyti ir visai kitą pusę. Nors yra introvertė ir dažniau pasirenka vienišės kelią, nevengia sąjungų ir naudingų pažinčių tiek su geraisiais, tiek su blogaisiais, žinodama, kad ateityje tai bus naudinga, nesvarbu, kurią pusę pasirinks.

Atgal į viršų Go down
 
Fėjos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: