Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Medžiotojai 

Share | 
 
 Medžiotojai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 17:40Edward Balmain36 - kolekcionierius - vienišas - taken

Balmain šeima neteko tėvų prieš daugiau nei dvylika metų, tad Edward apsiėmė auginti savo jaunėlę seserį kuriai stengėsi įdiegti kuo mažiau medžioklės ypatumų. Jau nuo pat mažens buvo auklėjamas tapti geru medžiotoju. Per daugiausiai meilės nebuvo suteikta, todėl dėl šios priežasties yra šaltas ir atsiribojantis nuo aplinkinių. Renkasi vienišiaus gyvenimą, nes taip paprasčiau, nei prie kažko prisirišti. Sadistas, despotas, nevengiantis išgerti ar smurtauti.

Sarah Balmain18 - susitikinėja su Nathaniel Gustavo  - free

Visiška brolio priešingybė. Komunikabili ir linksma. Dažnai eina blogais keliais, kone kad tik paerzinti brolį. Nėra itin susikoncentravusi ties medžiokle, bet prireikus gali parodyti savo nagus. Kartais gali būti tikrai nepakenčiama dėl savo užsispyrimo. Itin smalsi ir landi į svetimus reikalus. Su Nathaniel Gustavo susitikinėja jau puse metų, šiam yra ištikima ir nuoširdi, gal net per daug prisirišusi.

George Gustavo46 - gydytojas - vedęs Christina Gustavo - free

Atsidavęs medžiotojas, bet nuo visų negandų saugantis tėvas. Niekados per daug nenorėjo, kad vaikai lystų į šiuos reikalus, mat tai atneša daug pavojų gyvybei. Prieš daugiau nei penkiolika metų jo ir žmonos santuoka buvo beveik iširusi, tačiau jie du sugebėjo susiimti ir dar iki dabar yra neišskiriami, bei puikus pavyzdys aplinkiniams, kokia santuoka iš tiesų turėtų būti.

Christina Gustavo43 - namų šeimininkė - ištekėjusi už George Gustavo - free

Puiki motina savo vaikams ir puiki žmona savo vyrui. Nepriekaištinga medžiotoja kuri visados vadovaujasi taisyklėmis. Nemoka ilgai pykti, nuolaidžiauja savo vaikams jiems daug ką atleisdama, bei pateisindama. Be medžioklės, dievina teatrą tad radusi laisvą valandą kitą nueina pažiūrėti kokio spektaklio ir prie to pačio nusitempia vyrą ir vaikus.

Nathaniel Gustavo25- dirba apsaugoje - susitikinėja su Sarah Balmain - free

Tikras galvos skausmas savo tėvams. Pastoviai prisidaro rūpesčių ar pažeidžia taisykles. Keičia ar bent jau keisdavo merginas kaip kojines, kone kiekvieną savaitgalį keliauja į klubus. Su niekuo nesiskaito ir gyvena it rytoj mirs. Mano esantis aukščiau kitų. Savo merginai Sarah Balmain nėra ištikimas, tačiau su ja neišsiskiria mat nepaisant savo nuodėmių, ją myli savaip.

Samantha Gustavo24 - žurnalistė - vieniša - free

Itin permaininga persona. Vieną akimirką ji šypsosi, kitą jau rėkia. Turi nemažai psichologinių problemų, bandė nusižudyti šešis kartus. Dabar regis viskas gerai, nes save paskyrė medžioklei ir žmonių apsaugojimui. Mėgstanti kartas nuo karto pasilinksminti taip, kad kitą rytą visiškai nieko neatsimintų. Laiko nuoskaudą visiems šeimos nariams, mat kai tėvai ją uždarė psichiatrinėje, nei vienas nebandė jų sustabdyti.

Tristan Gustavo22 - užsiima nelegalia veikla - susitikinėja su Chaelin Wong - free

Dažnai laiką leidžiantis su vyresniu broliu. Nevengiantis klubų, ganėtinai gašliai besielgiantis nepaisant to, kad susitikinėja su Chaelin Wong. Nepastovus, vieną savaitę bus nepriekaištingas medžiotojas, o kitą, viską mes ir su drauge išvyks. Tėvai nepritaria jų santykiams, tad šeimoje dažnai vyksta barniai.

Vanessa Gustavo20 - studentė - vieniša - free

Motinos kopija. Nuoširdi, visiems siekianti padėti ir išgelbėti žmones. Laikosi taisyklių, nepripažįsta nusižengimų ir nebijo būti ta kuri įskųs. Senų pažiūrų pažiūrų  todėl palaiko tėvų nuomonę, kad medžiotojai gali susitikinėti tik su medžiotojais. Pati ne kartą turėjo medžiotoją vaikiną, bet daugumą jų neapsikentė jos gyvenimo pagal taisykles.

Lexi Gustavo19 - studentė - vieniša - taken

Rimta, atsakinga ir į savo pareigą žiūrinti itin nuoširdžiai. Nepasitiki savo jėgomis, turi daug vidinių dvejonių, tad dažnai bendraudama gali pasirodyti it stereotipinė kalė. Naudojasi sarkazmo ir ironija, pašiepdama aplinkinius. Nevengia skirtingų lovos partnerių, bet prie nei vieno neprisiriša ir tik daužo berneliams širdis, kai šie vis bando ją prisivilioti.

Lamar West42 - turi ginklų parduotuvę - vedęs Serena West - free

Vienas iš žiauriausių medžiotojų vaikščiojantis ant šios žemės. Afroamerikietis pastoviai ginantis savo šeimos teises visuomenėje. Nejaučiantis gailesčio nei vienai iš rūšių, net ir žmonės nuo jo nukenčia. Griežtas savo vaikams. Pats nužudė savo vaikų motina po to kai šioji susitarė taikiai gyventi su vampyrais. Jau tris metus vedęs antrą žmoną, taip pat medžiotoją. Vienintelis jo tikras ir geriausias draugas, Edward Balmain.

Serena West29 - modelis - ištekėjusi už Lamar West - free

Niekados neturėjo tėvo figūros gyvenime, gal todėl ir susižavėjo stipriu Lamar charakteriu. Juodaodė su nepriekaištingais apvalumais, atkreipianti kiekvieno dėmesį. Nėra itin atkakli medžiotoja, nemėgsta susitepti rankų, geriau renkasi pamotės vaidmenį ir tvarkosi namuose. Dažnai nukenčia nuo savo vyro rankos, bet šį myli ir tokį.

Talik West23 - baro savininkas - vienišas - free

Visados priešinosi tėvo priespaudai, o šiam nužudžius jo motiną, visai pakvaišo. Dabar kovoja su savo pačio tėvu, ieško sąjungininkų kurie sutiktų jį nužudyti. Atsidavęs savo rūšiai, tačiau nepamiršta ir pačio poreikių. Bendrauja su savo seserimis, bei stengiasi joms parodyti, kad pasaulis nėra toks blogas, kaip jį pavaizdavo jų tėvas.

Keandra West21 - pardavėja ginklų parduotuvėje - vieniša - free

Visados buvo mažoji tėvo princesė, jai jis buvo tikras pavyzdys kokio vyro norėtų ateityje. Tačiau po motinos tragiškos mirties, nuo jo atsiribojo. Vis gi, neketina nusisukti nuo jo kaip tai padarė brolis. Turi lygiai tokias pat pažiūras, kad baltaodžiai kenkia juodaodžiams, bet kas prasikaltęs privalo būti užmuštas, vilkas ar žmogus, nesvarbu.

Zima West19 - studentė - susitikinėja su Gordon Branch - free

Visados nepritapo šeimoje, ji buvo per švelni medžioklei, jos siela buvo per trapi. Tačiau buvo vienintelė šeimos narė kuri pamatė kaip tėvas užmuša motina. Nuo to incidento pasikeitė. Prakeikė savo tėvą ir dabar stojo į brolio pusę. Pastoviai riejasi su pamote kuri bando apsimesti šeimos galva. Žino, kad jei tėvas sužinotų jog susitikinėja su ne juodaodžiu ir kitos rasės atstovu, tai reikštų tiek jai tiek mylimajam Gordon Branch mirtį, todėl šiuos santykius slepia.
Jennifer O'Connell


22m. - Turtų paveldėtoja/Dirba policijos nuovadoje - Wildn'free - Taken - Medžiotoja


Tragiškai neteko abiejų savo tėvų; Mama žuvo autokatastrofoje, tėtis - nužudytas Dženės akyse. Pastarųjų metų įvykiai labai stipriai paveikė merginą,privertė iš jautrios ir trapios mergaitės virsti nuožmia ir tikslo siekiančia moterimi. Dabartinis šios merginos tikslas, neleidžiantis jai palūžti nuo vienatvės bei nuleisti rankų - surasti tėvo žudiką ir suvesti nebaigtas sąskaitas. Mergina nežino,kad po katastrofos išgyveno jos brolis, važiavęs kartu su jos motina. Kažkur širdies gilumoje dar liko ta visus mylinti mergaitė, tačiau visa tai yra užslėpta po šimtu abejingumo bei nuoskaudos kaukių.
Elo Mana Walker


28 - Samdomas žudikas/detektyvas - Vienišas - taken - Medžiotojas


Gimė tolimame JAV miestelyje, tačiau dėl savo nepagirtinos praeities atsikraustė į Luizianą. Kadangi mokėjo pakankamai gerai padirbinėti dokumentus tai susiveikė sau naują vardą ir pavardę, įsidarbino detektyvų, nes ne kartą kituose miestuose parodė savo sugebėjimus. Dabar tarsi bando atversti naują lapą savo gyvenime, tačiau senų įpročių nepakeitė, kas gali vėl priversti prie gyvenamosios vietos bei vardo pakeitimo. Dirbdamas detektyvu save vadina L. Iš to ir kilo jo pirmas vardas Elo.

Alexander G. Dashwood


28 - heirloom - it's complicated - taken - shadowhunter - good guy (?)


You know, it's like, you have this plan for your life, and you know what you need to do and what your responsibilities are. And you think, you know, if you follow the rules, everything's gonna be fine. Then somebody comes along and... pushes you off that path.
Nicholas Zachary Berg


34 - verslininkas - vienišas - taken - medžiotojas


Vokietis į Ameriką atvykęs prieš porą metų ir čia spėjęs visai neblogai įsikurti. Už nugaros paliko medžiotojų giminę ir skaudžias netektis. Iš esmės jis paprastas vyrukas, ne iš kalbiųjų, žinantis kada ir ką pasakyti, moka susitvardyti ir panašiai. Auklėtas griežtai todėl visados pasitempęs ir stengiasi elgtis pagal etiketą. Medžiokle niekados nesimėgavo į tai greičiau žiūri, kaip į pareigą, o ne pramogą ar pasididžiavimą. Vertinantis tylą labiau nei žodžius, mėgstantis klasikinius dalykus, žvelgiantis į viską iš kitos pusės. Taikiai sugyvena su kitomis rūšymis, bet neleidžia šioms lipti ant galvos ar piktnaudžiauti jo gerumu.Atgal į viršų Go down
 
Medžiotojai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: