Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
E.M.Balmain 

Share | 
 
 E.M.Balmain
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-03, 22:05Edward Max Balmain

##. Medžiotojas / Tom Hardy/ 36

Short:

Balmain šeima neteko tėvų prieš daugiau nei dvylika metų, tad Edward apsiėmė auginti savo jaunėlę seserį kuriai stengėsi įdiegti kuo mažiau medžioklės ypatumų. Jau nuo pat mažens buvo auklėjamas tapti geru medžiotoju. Per daugiausiai meilės nebuvo suteikta, todėl dėl šios priežasties yra šaltas ir atsiribojantis nuo aplinkinių. Renkasi vienišiaus gyvenimą, nes taip paprasčiau, nei prie kažko prisirišti. Sadistas, despotas, nevengiantis išgerti ar smurtauti. Nežino, tačiau jo venomis teka ir demono kraujas.

More or less, full story:
Edvardas gimė prieš trisdešimt šešeris metus, balandžio tryliktą dieną. Šito jis nežino ir tikriausiai nesužinos, bet buvo visiškai nelaukiamas šiame pasaulyje. Kodėl? Todėl, nes jo motina- medžiotoja, o tėvas a.k.a. prievartautojas- pusiau demonas. Štai kodėl Edvardo motina, nenorėjo jo gimdyti, bet nutiko, kaip nutiko. Vis gi, planavo vaiką paskandinti, bet tik paėmusi į rankas žydraakį berniuką, nusprendė pabandyti.
Vaikas augo aprūpintas būtiniausiais reikmenimis, tačiau meilės per daugiausiai nesulaukė. Buvo tiesiog auginamas ir tiek. Tad galbūt tai ir lėmė jo uždarą ir šaltą charakterį. Jau nuo mažens turėjo polinkį skriausti kitus t.y. įsivelti į muštynes, ką nors laužyti, kam nors fiziškai kenkti.
Kai šiam buvo septyneri, motina susipažino su kitu medžiotoju. Vyriškis buvo šiek tiek geresnis vaikui, nei kad pati motina. Šie susituokė ir patėvis Edvardui suteikė savo pavardę. Augino kaip savą, mokė medžioklės ypatumų, aiškino kuo skiriasi tam tikri peiliai ar ginklai. Tiesiog medžiotojo pagrindų. Kas be ko, Maksui po truputį buvo aiškinama jo prigimtis, kas jos toks ir kas yra kiti padarai.
Keturiolikos, prasidėjo neramumai. Šis vien dėl pramogos ėmė vogti automobilius, juos niokoti ir palikti kitame miesto gale, daužyti parduotuvių namus, gerti, vartoti narkotikus, darytis tatuiruotes neprofesionaliuose salonuose. Prisigerdavo tiek, kad atsibusdavo kitame miesto gale. Tai truko du metus kol galiausiai jis suvokė, kad iš tiesų jis nerūpi nei motinai nei patėviui, reikia pačiam susiimti. Šiek tiek pasitaisęs, grįžo namo. Pasivijo klasiokus, nes ankščiau laiko baigė mokyklą.
Kai šis jau buvo pilnametis, Balmain šeima pagausėjo, gimė jaunėlė sesuo Sara. Iš pradžių Edvardas jos net neėmė į rankas. Tikriausiai taip veikė pavydas. Bet galiausiai nesugebėjo atsisakyti, kai kartas nuo karto motina ir patėvis paprašydavo ją pažiūrėti. Taip laikas ir bėgo, sesuo augo, Edvardas ėmė medžioti jau vienas ir tapo itin puikus medžiotojas. Sadizmo pilnos akys užvaldydavo jį visą, mėgaudavosi kiekviena akimirką kai po jo spaudžiamais delnais, paskutinius garsus leisdavo kokia būtybė. Aišku su tuo atėjo ir tam tikri šešėliai. Jis vėl ėmė gerti. Šį kartą elgėsi kiek kitaip. Prisigerdavo tiek, kad prisimintų, ir bent šiek tiek galvotų, bet leisdavo save užvaldyti instinktams. Vien dėl pramogos sukeldavo muštynes baruose, prievartaudavo merginas. Motina apie tai sužinojusi, neapsikentė ir pasakė, kad jis "visai kaip tėvas". Tikriausiai neįmanoma nuslopinti demono kraujo. Toks jo elgesys tęsėsi pakankamai ilgai, kol vieną dieną nesulaukė skambučio iš policijos, jog jo tėvai dingo. Kas be ko Maksas suvokė, kad jų ant žemės paviršiaus neliko, pasidarbavo kuri kita rūšis.
Sara pakliuvo į vaikų namus, nes Edvardas nebuvo pakankamai geras globėjas, ypač po to kai jo byloje tiek daug juodų dėmių. Tačiau jis ėmė taisytis dėl sesers. Matėsi su socialinėmis darbuotojomis, ėmė treniruotis kaip tikras medžiotojas, o ne serijinis žudikas. Po maždaug pusmečio, Sara oficialiai buvo priteista jam.
Visą laiką dėl savo sadizmo, noro žudyti, šiltų jausmų neegzistavimo, kaltino medžiotojo geną. Todėl mažajai seseriai, kuriai tuo metu buvo vos septyni metai, visiškai neaiškino kaip reikia medžioti. Taip, tęsė patėvio mokymus apie jų kaip žmonių paskirtį, bet tai nebuvo taip intensyvu, kaip jam. Niekados Sarai nesakė myliu tave ar panašiai, jis ja tiesiog rūpinosi kaip tėvas. Pakankamai šaltas ir griežtas, bet pati sesuo nebuvo kvaila ir žinojo, kad toks jo dėmesys, yra geriausia ko galima tikėtis.
Sudaręs sandorį su nelegalia veikla besiverčiančiais žmonėmis, padarė kelias jų nurodytas užduotis ir taip užsidirbo nemažai pinigų. Juos protingai investavo ir neilgai trukus galėjo sau ir seseriai, leisti ištaigingus namus. Vėliau savo kapitalą tik didino. O nuo dvidešimt devynerių ėmė užsiimti kolekcionavimu. Dalyvauja aukcionuose, legaliuose ir ne tik. Nusiperka tai kas patinka, arba restauruoja ir parduoda, arba pasilieka savo kolekcijoje. Dabar kai šiam trisdešimt šešeri, samdo kelis asmenis kurie tai darytų už jį ir taip didintų jo nulių sumą bankuose.
Visados ypatingai daug dėmesio skyrė sesers išsilavinimui, todėl šią spaudė dėl to. Taip pat išmokė pagrindinių medžiojimo būdų.
Per visą tą laiką kurį Sara pragyveno šio namuose, neparsivedė nei vienos moters. Neketino jai leisti pamatyti tiek savo skonio, tiek kaip elgiasi su silpnąja lytimi. Ir patikėkit, po susitikimo su Edvardu, nei viena neišeina be mėlynių ar sunkesnių sužalojimų.
Balmain yra šaltas, nekalbus, žiaurus, kontroliuojantis, pedantiškas despotas. Jo venomis teka didžioji dalis medžiotojo kraujo, todėl jis jaučia pareiga ginti, saugoti, bet teka ir demoniškas kraujas. Todėl medžiodamas nepamiršta pasimėgauti žudymo procesu. Prieš aplinkinius, jis ramus, santūrus, pasikaustęs ir kartais net visai mandagus, bet geriau jo nesuerzinti, nes turi labai mažą kantrybės taurę. Jo galvoje, šimtai balsų ir nežinia kurio jis nutars klausyti, geriau nerizikuoti ir šalia jo, elgtis atsargiai.


But what I do
I do because I like to do


Atgal į viršų Go down
 
E.M.Balmain
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: