Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Hunter Maxwell 

Share | 
 
 Hunter Maxwell
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
lav's :
270

posts :
585

cookie #9

2016-08-07, 02:15Hunter Jake Maxwell  

##. energijos vampyras / brett dalton/ 25

Neseniai tapęs vampyru Hunter be jokio santūrumo gali teigti, jog tai -  geriausias jam nutikęs dalykas. Išsisukęs iš nuobodžios rutinos, mirtingumo, vyras be jokio gėdos jausmo žudo kiekvieną judantį organizmą, pasipainiojusį jam po kojomis. "Serijinis žudikas, skerdikas, žudymo mašina, psichas". Tai tik maža dalelė žodžių, kuriais aplinkiniai apibūdina Maxwell. Patraukli išvaizda ir ramus, perdėtai angeliškas veidas tėra tik šydas, skirtas apmulkinti kiekvieną. Jis yra grynas įrodymas, kad žmonės gali būti blogi. Net jeigu jis nėra visiškai žmogus.
Būdamas mirtingas Jake dažnai įsiveldavo į nemalonumus, muštynes, todėl naudotis kumščiais jam yra priimtina. Smurtas viską išsprendžia. Bent jau jo logika tokia. Iki šiol Hunter negali suprasti kokia yra žodžio "negalima" reikšmė, mat jo protas funkcionuoja "pasaulis lenkiasi prieš mane" logika, ir toks savęs pervertinimas vyrui neretai atneša daug problemų, su kuriomis jis ne visada pajėgia susidoroti. Nepaisant to, Maxwell mėgsta aktyvų laisvalaikį, nuotykius, vakarėlius, alkoholį ir kitus kūniškus malonumus.
Kalbant apie jo pliusus, vyras pakankamai šalto proto, geba išsisukti iš daugelio situacijų, sumanus ir ganėtinai geras strategas. Neprisiriša prie žmonių, ir, turbūt, net nemokėtų kažko mylėti labiau, negu savęs, mat, kas jau kas, bet jis yra tikrų tikriausias savimyla ir garbėtroška, kuris niekada nemoka pralaimėti.


don't make the mistake of thinking i have a heart to steal


Atgal į viršų Go down
lav's :
246

posts :
487

cookie #7

2016-08-07, 17:11

sveikinu prisijungus ;*
Atgal į viršų Go down
 
Hunter Maxwell
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: