Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
A.M.G. 

Share | 
 
 A.M.G.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
lav's :
246

posts :
487

cookie #7

2016-08-07, 18:20Amanda Ghyndergard

##. Ghost / Amber Heard/  ∞
Something about her:
Amanda jauniausia iš visų savo biologinių amžiumi tačiau nei kiek neprastesnė nei visi . Yra arši , karinga tačiau viduje pakankamai prisitaikanti būtybė . Be jos nepraeina joks karas ar sukilimas , ji kaip didi karė stovi lauko priekyje nes mėgsta būti pastebėta . Nors didžiais strategijų kūrimo sugebėjimais nepasižymi dalyvauja visur kur tik gali , slapta įsižiūrėjusi Damianą,. tačiau dėl įtemptų gaujos santykių savo jausmus slepia.
Fun fact, she is crazy:
Amanda beveik visados su šypsena. Tai kartais gali būti nuoširdi, kartais ironiška, kartais pašiepianti, bet vis dėl to, šypsena. Ji sunkiai suvaldoma, nemėgsta nurodinėjimu, todėl stoja visur į priekį, kad rodytų kaip ir kas daroma. Beveik niekuo nepasitiki ir nieko neprisileidžia šalia savęs. Dažnai leidžia žmonėms sudaryti įspūdį jog yra visiškai nerimta, nesusikoncentruojanti, vėjavaikiška, galbūt net paleistuvė. Tačiau realybė kitokia. Amanda puikiai kalba nemažai kalbų, ant rankų pirštų nesuskaičiuotum. Taip pat turi ne vieną diplomą įvairiose srityse, tačiau labiausiai traukia medicina. Nėra tipinė šmėkla, nėra kupina pykčio ar pagiežos, prireikus gali būti itin užjaučianti, draugiška, nuoširdi ir trapi asmenybė. Tiesiog dievina sarkazmą, bendraujant, per dešimt minučių pasityčios bent du kartus. Galima teigti jog ji yra užkietėjusi hedonistė, dažnai lankosi baruose ar klubuose kur linksmina ir kitus linksmina, tačiau jei to nenori, niekam neleis priliesti nei pirštu. Kartais gali tapti tikrai agresyvi, tikra drama queen, viską perdėti ir kažką labai skaudžiai nuskriausti. Už savo draugus gali kovoti iki paskutinio kraujo lašo nė nepagalvodama apie save. Amanda įvairiapusė asmenybė, save pateikia vienaip, tačiau viduje yra visai kitokia.

Who are you? Are you in touch with all of your darkest fantasies? Have you created a life for yourself where you can experience them? I have. I am fucking crazy. But I am free.


Atgal į viršų Go down
 
A.M.G.
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: