Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
bad guys(išgalvoti) 

Share | 
 
 bad guys(išgalvoti)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2016-08-07, 22:06


Nikolay S. Dashkov


32/2995 - Turi savo psichiatrinę ligoninę - Vienišas - Demonas - Taken


Prieš beveik tris tūkstantmečius iš pragaro gelmių ištremtas demonas. Jis nėra eilinis savo rūšies atstovas. Dėl savo nesilaikymo taisyklių, ne tik prarado ramų ir idilišką gyvenimėlį kančių pragare, bet ir susikūrė sau malonumų ir nuotykių jūrą mėgaudamasis egzistencija žemėj. Sunkaus charakterio, ir pakankamai žiauraus. Jo netenkina mirtis, tai jam per paprasta. Jis renkasi kančia, ir blogus dalykus. Įvaldęs asmenybes kaukes, nors per gyvenimą žemėj ir pamažu ėmė pažindintis su jausmais.Astoria Katya Arkádyevna


862/24 - Kazino savininkė - Mutantė - Draugauja su Rainard Maldonado - Taken


Pirmas dužęs veidrodis, įžiebta iš niekur ugnis, užklupusi audra, buvo pirmieji jaunos rusės psichokinezės požymiai, dar esant šešiolikos. Visiškai jos galios išryškėjo jai tik subrendus. Giminės linijos bruožas, atkeliaujantis tik kas trečioje kartoje. Astoria jau dvidešimt dviejų buvo pastebėtą vietinio mokslininkėlio, kuris netrukus merginą pagrobė įkalindamas ją Sibire esančioje labaratorijoje. Vienas po kito eksperimentai, skausmo agonija, kol tik po dviejų metų gavusi progą ji pabėgo. Tačiau ji jau nebebuvo tokia pat. Jos laikas sustojo, įgaunant ilgaamžiškumą, bei galių sustiprėjimą.
Lucia Angellia o'Nollsen


24/50 - Naktinio klubo savininkė - Sukubė  - Taken


Iš pažiūros gan ramios ir draugiškos asmenybės gyvenimas ėmė ristis žemyn. Vis dažniau žmonės nuo jos prisilietimo jausdavosi silpniau, o ir ji pati nuolat kentėdavo nuo nuolatinio alkio, kurio niekaip negalėjo numalšinti. Mergina nepažinojo savo tėvų, tad nežinojo kas ji per viena, kol vieną dieną sutiko tokį patį kaip ir ji - energijos siurbiką, kuris ją įtraukė į savo tamsų pasaulį ir nebenorėjo jos iš jo išleisti, o ir pati Lucia tam nesipriešino. Visas blogis pamažu skverbėsi gilyn užimdamas visą, kadaise gėriui priklausiusią vietą.
Christopher Oliver Lucian


25/2997 - striptizo klubo savininkas (suteneris) - išsiskyręs - demonas - taken


Rimtas vyrukas per daug visus išvedęs iš kantrybės pragare, išmainęs savo "tėvą" į linksmybes mirtingųjų pasaulyje, kartu su grupele jaunesnių demonų beveik tūkstantmetį gyvena žemėje ir vargo nemato. Šis demonas, gan linksmas ir nesunkiai sukalbamas, tačiau esant priežasčiai gali greitai visus pastatyti į vietas, net jei tai reiškia, kad teks imtis griežtų priemonių. Bet kokiu atveju, vargu, ar būtų galima jį įkišti į stereotipinių demonų rėmus.


Lolita Cobain


24/438 - Psichologė - Vieniša - Sielų vagilė, Šėtono draugužė - TAKEN

Mielieji, ar esate girdėję žodelį "bebrotybė", sakote taip? Bet ar esate regėję tikrą bebrotį? Tą, kuriam pakelti ranką prieš gyvą būtybę kelią juoką, tam, kuriam balsai galvoj geriausi draugai, tam, kuris jau ilgą laiką nežino ką reiškia jausmai?
Lolita. Lola. Pats Dievas ją sukūrė, bet velnias patobulino.
Ji tapo nemirtinga, kai būdama maža smalsi mergaičiukė išsikvietė kažkokią būtybę iš kito pasaulio, o pasirodo ten buvo pats velniūkštis, kuris ją apsėdo, o ji pardavė jam sielą, vardan to, kad jis ją padarys nemirtingą sulaukus  dvidešimt penkerių. Aplinkui visi mirė, o ji kvatojo, nes žinojo, jog gyva ji bus amžinai. Daug visko Lola išgyveno, daug kvailų kartų praėjo, o įžengus į dvidešimt pirmajį amžių, ir toliau kvailioja. Žudo, linksminasi, ir bendrauja su Šėtonu. Sielas jam gaudo,mat  mylimoji jo ji yra, ir pasitiki jis ja.
Lolita tai uraganas giedrą dieną. Ji šalta, ji karšta, ji pakvaišus ir ji mėgsta kraują. Neerzink jos jei nori gyvas likti.
Aurora Colette Cobain


18/432 - muzikantė savo malonumui - vieniša- demonė- taken


Ar kada girdėjot apie Lolitą? Taip? O ar žinojot, jog ji turi jaunėlę seserį? Ne? Tuomet pats laikas prisistatyti. Jos vardas Aurora. Jos plaukai ilgi, gražūs ir žėrintys sidabru. Jos akys dangaus žydrynės, lūpos lyg katik prisirpusi braškė, o veidas... gražesnio tikriausiai nerastum nė su žiburiu. Tačiau tik neapsigaukit mano mielieji. Angeliška išvaizda slepia daug daugiau nei vaivorykštes, vienaragius ir saulės spindulėlius. Ši mergaitė ne iš kelmo spirta, o ir charakterio panašumas su seserimi stulbinantis. Žmonės kalba, jog ji išprotėjusi, tačiau kas žino, tiesa? Daugiau nei prieš keturis šimtus metų tapusi demone, ji sugrįžo pratęsti savo darbų dvidešimt pirmame amžiuje. Tik palaukit ir pamatysit ką sugeba šis angeliškas veidelis su demoniška siela.

_____________________________________________________________________________________


Why you looking at me now? Why you looking at me again? What if I pulled my teeth? Cut my hair underneath my chin, wrap my curls all around the world, throw my pearls all across the floor. Feeling my beat like a sniper girl, cause I want it more.
Atgal į viršų Go down
 
bad guys(išgalvoti)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: