Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Jessica Chloe Monteque 

Share | 
 
 Jessica Chloe Monteque
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
Svečias
Svečias

2016-08-09, 17:38


Jessica Chloe Monteque

Vampyrė / Kristina Bazan/ 23/143

Jessica gimė žymioje šeimoje, ir jai nuo pat vaikystės buvo pažadėtas geras ir gražus gyvenimas. Graži, maloni mergina, buvo visų mylima, vaikinai buriavosi eilėje, o merginos troško būti tokia kaip ji. Eilinis, tobulos merginos pasaulėlis kuriame ji gyveno. Ar tokiu atrodė. Šeima iš jos reikalavo daug, gal netgi per daug, ir niekas nė nenutuokė kas dedasi už gražių didžiulių durų. Kasdienis spaudimas, tačiau ji vis tiek šypsojosi pasauliui. Iki vieno nelemto įvykio kai jai buvo aštuoniolika. Buvo vėlyvas vakaras, o ji žingsniavo silpnai apšviesta alėja namo, kai ją užpuolė vampyras. Skaičiavo paskutines sekundes, tačiau ji nežuvo.. išgyvenusi perversma tapo viena iš jų. Atsibudusi nepažįstamojoje vietoje Chloe nesuvokė kur yra, ir kas atsitiko, tačiau, pasaulį staiga matė ryškiau, viską jautė geriau, ir jautėsi stipresnė visapusiškai. Kankino tik nesuvokiamas alkis ir.. kraujo troškimas. Ji buvo paversta vampyre. Sužinojo tai po kelių akimirkų nepažįstamam vyrui užėjus į kambarį. Tai buvo tas pats ją užpuolęs vyras. Tas pats kuris ją vėliau išmokė naujo gyvenimo būdo. Pas tėvus aišku, nebegrįžo. Susikūrė naują gyvenimą su savo globėjo pagalba. Jis ją ištraukė iš to blizgančio netikro pasaulėlio, o ji greitai priprato prie naujojo, ir puikiai prie jo prisitaikė.

Jess yra drąsi, pasitikinti savimi, o už mielo veidelio slepiasi ne tokios jau ir doros mintys. Maloni, savo nekaltumu ir išraiškingomis akimis pritraukianti kitų dėmesį. Turbūt pavojingiausia jos savybė - ji yra visiškai nenuspėjama, kartais net pati nustebina save savo veiksmais. Pratrūkusi virsta tikra furija, tačiau labai greitai gali ir vėl šypsotis niekuo dėta šypsena. Elegantiškumo įsikūnijimas, mėgsta pabrėžti savo moteriška ir jeigu reikia, tuo pasinaudoti. Gudri ir protinga. Stipriai kovojanti už save ir niekam neleidžianti lipti ant galvos, ar kitaip ją žeminti. Kartais, gali būti jautri ir turi savyje to moteriško švelnumo, tačiau tai mato tikrai ne visi.


I am good, but not an angel
I do sin, but I am not the devil


Atgal į viršų Go down
lav's :
246

posts :
487

cookie #7

2016-08-09, 17:39

sveika atvykusi :*
Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

2016-08-09, 17:42

Helou ^^
Atgal į viršų Go down
avatar
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's :
241

posts :
2096

Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness

2016-08-09, 17:55

Sveika!:*

_____________________________________________________________________________________


feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
avatar
Svečias
Svečias

2016-08-09, 18:19

Labas :3
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Atgal į viršų Go down
 
Jessica Chloe Monteque
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: