Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Freya E. Bennet 

Share | 
 
 Freya E. Bennet
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
Svečias
Svečias

2016-08-15, 22:59Frėja Edna Benet

##. Fėja / Kaya Scodelario/ 20

Vieną audringą rudens naktį, kažkokia moteris apsisiautusi juodu apsiaustu ėjo link vienišo, šiek tiek atokiau nuo miesto esančio pastato. Aplink jį buvo žaidimų aikštelė ir šioks toks sodas. Tai buvo vaikų namai. Moteris rankose nešėsi krepšelį su miegančia mergaite jame. Jinai stengėsi, kad tik mergaitės neaplytų ar ji nepabustų. Netrukus abi personos jau buvo prie pastato laiptelių. Slaptoji moteriškė padėjo krepšį šalia durų ir prie anklodės, į kurią buvo suvyniotas vaikas, prisegė popierių su užrašu: "Frėja Edna Benet 04/04". Tada ji paspaudė skambutį ir greitai pabėgo.
Štai tokia buvo trumpa Frėjos atsiradimo vaikų namuose istorija. Nuo pat mažumės ji mielai buvo be galo gera ir niekad niekam nesukeldavo jokių rūpesčių, gražiai elgėsi ir visuomet pasiaukodavo dėl kitų vaikų. Visi darbuotojai gūščiodavo pečiais kodėl niekas nepasiima pas save tokio auksinio vaiko, bet kartu ir paslapčia džiaugėsi, nes mažylė visuomet jiems padėdavo arba tiesiog su jais paplepėdavo. Pradėjus eiti į mokyklą Edna savo gerumo ir charizmatiškumo neprarado. Mokykloje turėjo be galo daug draugų ir tikrai gerai mokėsi. Mokyklą pabaigė puikiausiais pažymiais ir nusprendė mokytis veterinarijos, todėl netrukus išsiktaustė.

Frėja yra labai draugiška ir charizmatiška, todėl visi aplinkiniai patys nepastebi kaip apkerėti jos nuoširdumo, jai peršasi į draugus. Aišku, mergina gali ir pakovoti už save, ir užpykti. Taip pat labai saugo ir myli gamtą, gyvūnus

Better say nothing at all. Language is worth a thousand pounds a word.


Atgal į viršų Go down
 
Freya E. Bennet
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: