Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Good Guys(išgalvoti) 

Share | 
 
 Good Guys(išgalvoti)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
lav's :
727

posts :
726

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.

2016-08-20, 14:48
Dorian James Arlington


28 - Pilotas - užimtas - taken- Paranormalistas (žmogus, tačiau per prievartą įgavęs galias)-good guy


Dorianas nėra priešiškai nusiteikęs, tačiau sunku tiksliai pasakyti ar jis priklauso gerai ar blogai pusei. Jei jo paklaustų už ką jis, vyras greičiausiai atsakytų, kad jam tas pats, kol tai neliečia jo. Dorianas stotų į tą pusę, kurios tiesa tuo metu tikėtų, tačiau visgi labiau tikėtina, kad pasirinktų gerąją, nes komplikuoti dalykai jam nelabai patinka. Vaikinas nemėgsta kalbėti apie savo praeitį tuo labiau ateitį, gyvena dabartimi ir sunkiai prisileidžia naujus žmones.

Mikael Fam Hern


28/~2900 - Dar nuo plėšikavimų turi pakankamai - Alone ;( - taken


Prakeiktas tiek Demonų, tiek angelų, amžinai vaikščioti šia žeme. Gerti, tačiau niekados neatsigerti. Valgyti, tačiau nepavalgyti. Dabar gyvena iš pinigų, kuriuos prisigrobė per dešimtį metų piratavimo. Penkiasdešimt metų turėjęs vaikščioti šia žeme, žaisti gerųjų berniukų partiją, taip ir nesulaukdamas savo dešimties metų jūroje. Tačiau.. Visada būna koks nors tačiau. Į jo supuvusią širdį pasibeldė šilti jausmai vienai merginai, dėl kurios, šį kart, Mikael, gali ir pasilikti toliau vaikščioti ant žemės.
Achilles Prometheus Crowther


21 - art/IT - single - human with power - taken


one. he tells himself that he will be okey, that no damage will break him. stars fall.get over it. two. he feel the weight of broken promises, because he can't keep one. he dances with grief an sorrow until he realizes that he has been drunk on sadness and like an addict opens his lungs for more. three. he falls in love with melancholy, lets her touch him tenderly, sweeter than any lover ever would. it's the past he builds his kingdom on. four. smile, then silence does not give him comfort anymore, he feeds himself on delusions. five. he locks himself in the castle an trows away the key. her devours any knight who tries to set him free.

Rainard Maldonado


24 - Viešbučio savininkas - Mylintis Astoria K. Arkadyevna - taken


Vivian Maldonado brolis dvynys . Kaip ir sesuo, yra tėvų viltis perimant jų verslą, tačiau šis yra pašėlęs ir vis ko nors prisidirbantis vaikėzas. Tai tėvų automobilį sudaužydavo, tai kokį vakarėlį surengdavo, tai išvažiuodavo ir paskambindavo iš kitos valstijos po poros dienų. Gyvena šia diena ir yra laimingas. Neleidžia kitiems jo nustumti į šalį. Beveik visada su šypsena kurios neišmuš nei bloga nuotaika, nei kumštis. Taip buvo iki tol, kol šis išsiskyręs su savo mylimąja nepuolė į velnišką depresiją ir nenusprendė vieną audringą naktį girtas pasiganyti pievoje, bandant užbaigti savo varganas dieneles su visam. Deja, vietoje to, kad atgultu amžinam poilsiui vos žaibas susijungė su jo kūnu, vyras pabudo vienoje rankoje laikydamas amžinybę, o kitoje naujas galias. Tad dabar, prasidės naujasis šio mutavusio žmogelio gyvenimo etapas ir nežinia kaip tai jį paveikė.

Vivian Arnette Haden


23 - Meninkė/dailininkė - Laisva- Taken- Good guy


Dauguma vaikų vaikystėje turėjo savo išgalvotus draugus, ir jie buvo tik jų fantazijos padarinys, skirtingai nuo Vivian. Jos draugai buvo tikri, tik niekam nematomi. Anapusinio pasaulio pasiklydusios sielos. Kažkaip, ir kažkodėl sielos atklysdavo prie mergaitės sakydamos, kad ji, Arnette yra ypatinga. Tada rusvaplaukė nieko nesuprato, bet bėgant laikui, viskas ėmė aiškėti. Jos mama papasakojo mergaitei, kad jos prossianelė buvo ragana, ir atėjus Haden kartai, ji paveldėjo jos ypatingas galias. Stiprus kontaktas su anapusiniu pasauliu, ir magija. Mergina ypač pasižymi telekinezės ir pirokinezės galiom.
Dėl to ji visada jautėsi kitokia nei savo bendraamžiai, ypač sunkus buvo paauglystės metas. Vivi buvo sunku slėpti tokias savybes, ji sunkiai jas valdė, nes nuo betkokio susierzinimo, kūnas gaudavo signalus veikti, ir magija pati išlysdavo į viešumą, žiūrėk kažkur kyla vėjas, kažkaip keistai žybsi šviesos, o galiausiai ir ugnies kibirkštėlė išdykėlė išsiplėskia. Dėl to Arnette kuriam laikui metė mokyklą, ir visą laiką praleido mokindamasi valdyti savo įgimtas dovanas. Ir jai ganėtinai neblogai sekėsi tai daryti, dabar mergina pasitiki savo jėgomis, geba valdyti magiją, bet vis dėlto, ji dar jauna, todėl neretai pasitaiko proveržių, ypač pirokinezės. Gavus adrenalino, ji vien žvilgsniu gali sukelti gaistrą, ar padegti nekaltą būtybę.
O ir dvasios ne visada būna geros. Piktosios, ir pasimetusios savyje jos kenkia Arnette, rodo savo mirties vizijas, kelia košmarus, ar net žaloja fiziškai.
Vivian stipri, žinanti ko nori asmenybė. Paprastai ji mėgsta draugystes, tačiau jos pasitikėjimą reikia užsiauginti. O ji dar ir neprognozuojama. Taip, Arnette gali linksmintis ir šėlioti su kokia persona, tačiau nežinia kas dedasi jos galvoje, galbūt ji jau išsitraukusi plaukelį kuria burtus, kaip prakeiksmą uždės? Bet nereikia jos bijoti, iš dalies ji simpatiška ir miela, tačiau kerštauti mėgstanti.


_____________________________________________________________________________________

It’s not our darkness that haunts us; it’s the barrier we set against it.
Atgal į viršų Go down
 
Good Guys(išgalvoti)
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Seni veikėjai-
Pereiti į: