Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


Paige's

Pereiti prie : Previous  1, 2
Solon Aurelius Shim
avatar
First topic message reminder :

:8578:

AutoriusPranešimas
Solon Aurelius Shim
avatar
na tada draugausim :D
Svečias
Anonymous
Svečias
Tik blemba.. Dabar galva neveikia.. Nelabai išplėsiu ;D
Solon Aurelius Shim
avatar
o darysim juos tiesiog draugais ir viskas ane?
Svečias
Anonymous
Svečias
O čia jau tau spręst. Kaip pati nori.
Solon Aurelius Shim
avatar
kodėl nuo manęs vienos??? :454:
man jokio skirtumo ar tiesiog draugai ar su kokiais nukrypimais :dsesd:
Svečias
Anonymous
Svečias
Hm.. Padarom taip:
Imanim, norėdama tapti kuo galingesne ragana, priėmė Mikaelio iššūkį nutraukti šio prakeiksmą, tačiau viskas baigėsi ne taip, kaip ragana tikėjosi. Po nenusisekusio ritualo, Mikael, kaip visada pastatė merginai porą gėrimų ir viskas baigėsi tame pačiame rūsyje, kur visas ritualas prasidėjo. Iš ryto nei vienas, nei kitas nė neužsiminė kas vyko naktį šiai prisigėrus (Mikael negali prisigerti xD) ir nutarė toliau tiesiog laikyti savo draugiškus santykius, kart nuo karto susitikdami prie stikliuko ir šiaip vienas kitam padėdami.
Tiks? Sakau.. Galva sunkiai veikia xD
Solon Aurelius Shim
avatar
okey tinka :D tik vadink ją Paige :D oficialiai Imani bet ji visiem prisistato būtent Paige vardu :D
Svečias
Anonymous
Svečias
Tiks ;D
Solon Aurelius Shim
avatar
:8578:
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
Imani Paige Rivera rašo:
Mikael - pas mane laisvo ploto daug priimsiu visus norinčius ir ne ;DD
Rainard - uuu interesting :27827: ir ką kurpiam pradžiai? :78:
biški prisnūdau, ups :gregve: hmmm... ką čia tokio pradžiai :ntyr: na gal reiktu padaryt, kad kai Paige kokiam miškelį darė šurlum burlum, netyčia jai pasimaišė Rainard ir ši greit išsigandusi, galių pagalba jį nubloškė į už jo buvusį medį... ;DDD oj nežinau ką aš čia susukau ;D gal tu turi minčių? :brrb:
Solon Aurelius Shim
avatar
o paskui pamačiusi kad vaikinui skauda ir kad jis nieko blogo jai nenorėjo pasigailėjo savo poelgio ir ėmė jo atsiprašinėti ir taip po truputį jie tapo pakankamai gerais draugais ėmė vienas kitu pasitikėti ir pasižadėjo vienas kito nebegasdinti,kad neįvyktų taip kaip pirmą susitikimo dieną...
tęsk toliau :DD nes aš nežinau į kurią pusę viską pasukti :DD
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
Tad pradėję susitikinėti kiek labiau civilizuotose vietovėse, nes nu, kad jis nenukentėtu netyčiomis, jie vis labiau susidraugavo. Pokalbiai gilėjo, švelnesni žvilgsniukai dažnėjo, o flirtas vis labiau liejosi pro jų lūpas, kol vieną kartą, truputi įkaušę švęsto vandenėlio, jie nepermiegojo. Nesuprasdami kas ten pas juos viduje vyksta, šiedu pradėjo vengti vienas kito, ir taip nesusitiko daugiau nei pora metelių...

ir dabar galėtume palikti viską rpg, ir ten pažiūrėti kaip viskas vyktu ir ar tie jausmai pasirodytu kažkas rimtesnio, ar kaip tik jie pamatytu, kad tas permiegojimas buvo tiesiog akimirkos aistros pliūpsnio pasekmė ir nors viskas ten ir buvo očėn fainai, jie daugiau to nusprendė nekarto ir likti draugeliais kaip iki to karto? :27827: :wfw: :10:
Solon Aurelius Shim
avatar
o super man labai patikti :dvs: jap paliekam viską rpg tarkim jie dabar susitiks po tų keletos metelių ir pažiūrėsim kaip ten viskas pasisuks :face:
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
perfect tada :25832: taip taip :77:
Solon Aurelius Shim
avatar
:6356:
Sponsored content

Paige's

Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Šeimų temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj