Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Giselle Von Ziegler 

Share | 
 
 Giselle Von Ziegler
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
lav's :
291

posts :
281

cookie #4

2016-09-08, 17:01

Giselle Von Ziegler

##. Energetinė vampyrė / Bryana Holly/ 26/536

Mergina nors ir gimė auksiniuose pataluose, bet jos gyvenimo kelio niekas rožėm nepaklojo. Nors visi aplinkui ir manė, kad tik tokiu ją tėvai pasiųntė, deja realybė buvo visai kitokia. Nuolatinės pamokos kaip tiesiai sėdėti, kaip vaikščioti, kaip kalbėti, kaip šypsotis ir kaip elgtis prie tam tikrų žmonių, užpildydavo jos visą dienotvarkę, taip nepalikdami laiko jai pasimėgauti geriausiu savo gyvenimo laikotarpiu - vaikyste. Augant daugėjo pokylių, svarbių susitikimų su aukštuomenės grietinėle, reikalavimų ir į ją dedamų vilčių. Juk ji sukosi visuomenės akiratyje ir bent menkiausia klaida galėjo brangiai atsirūgti tiek jai tiek jos šeimai. Todėl vos sulaukusi pagalbos iš vieno vyro nė negalvodama pabėgo su juo, leisdama jam ją išmokyti naujų dalykų, pasiruošti savarankiškam gyvenimui ir galiausiai pradėti kurti savo gyvenime, toli nuo ją auksiniame narvelyje laikiusios šeimos ir apkalbų, dramų ir pavydo pritvinkusios visuomenės.


Mergina, išranki ne tik bateliams, aukoms, bet ir vyrams, pretenduojantiems į vietą šalia jos. Gerbėju gausa nesiskundžianti Giselle, savo brangų laiką ir dėmesį skiria tikrai ne kiekvienam. Vien žavaus vaikino mirktelėjimo neužtenka patraukti jos akį. Ji žino savo vertę ir ko yra nusipelniusi, todėl jos užkeltą kartelę vyrų atžvilgiu, pasiekti gali tikrai ne kiekvienas. Na, o kas jos nepasiekia, o tokių daug, ją vadina pasipūtusia mergiote. Taip pat ji yra stipri asmenybė, kurios nepastumsi ir ant galvos neužlipsi, visgi užaugo vos ne auksiniuose rūmuose ir parodyti kas čia šeimininkas išmoko. Beto, apsupta turtų ji pamėgo prabangą visomis prasmėmis. Tačiau, nepaisant viso šito, ji turi ir mažai kam atskleidžiamą savo asmenybės pusę, kuri buvo nekaltos mergaitės, dėl artimųjų ir meilės pasiryžusios paaukoti viską, bei rūpintis kiekvienu, atspindys. Nepaisant to, kad jos vaikystėje niekas nepalepino šiluma ir meile.

Facts:

 • Gisell’ės motina - šeima nesirūpinti, laiką nuolatos leidusi meilužių glėbyje, prieš visuomenę apsimetinėjusi tobula žmona ir mama, moteris. Su vyru nesiskyrusi dėl jo turtų ir dėl to, kad už sukeltą gėdą vyras grasino su ja susidoroti. Nė sekūndės savo laiko neskyrė dukrai.


 • Gisell’ės tėvas - svarbi, visų gerbiama ir atrodo tobula tėvo, vyro ir visuomenės tarnautojo figūra. Tačiau mergina jį pažinojo kaip despotą. Kai merginai buvo 16 metų, šis pradėjo ieškoti jai vyro, o už tai, kad ji atsisakydavo jų kandidatūros ir su jais nebendraudama pridarydavo gėdos, nusipelnydavo jo kumščių.


 • Būdama 19 metų, mergina buvo priverstinai, be jos žinios sužadėta su vienu iš turtuolių sūnelių.


 • Pokylyje, šokdama su tuometiniu sužadėtiniu, iš jo rankų, šokio metu įsisuko į vyro, pakeitusio jos gyvenimą, glėbį, su kuriuo užtekus vien akių kontakto, linksmai užbaigė iki tol jai nenusisekusį vakarą. Vėliau su jo pagalba išsivadavo iš šeimos ir sužadėtuvių. Jo padedama pradėjo naują gyvenimą. Tačiau jų ryšiai nutrūko ir atsinaujino tik jai tapus vampyrę, viską pasukant į rimtą draugystę trukusę ilgiau nei keli šimtmečiai ir nutrūkusę dėl vyro gyvūliško instinkto klaidos.


 • Moka dainuoti ir groti fortepijonu.


 • Nekenčia melo.


 • Puiki virtuvės šefė.


 • Baigusi keturis medicinos universitetus. Turi diplomus, leidžiančius jai dirbti sesele, gydytoja, reanimatologe, anestezeologe.


 • Skausmo pritvinkęs riksmas, bei kraujas ją labai gerai nuteikia lovos žaidimams.


 • Ne itin mėgsta bendradarbiauti su drabužiais. Ją jie tiesiog varžo ir gavusi proga vaikšto kaip aukščiausiasis ir sukūrė.


 • Yra profesionali jojikė.Always choose the ugly truth over a pretty lie.Atgal į viršų Go down
 
Giselle Von Ziegler
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: