Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Rachel S. Whitfield 

Share | 
 
 Rachel S. Whitfield
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
Svečias
Svečias

2016-09-11, 22:20

Rachel Sophie Whitfield

##. Ragana / Phoebe Tonkin / 24

ISTORIJA
Turbūt tik vienetai žmonių sugebėtų neišprotėti augant tokioje aplinkoje, kokioje augo Reičelė. Amžina spaudimas iš tėvo būti geriausia iš geriausių ir smurtas. Tuo laiku Reič save laikė vaiduokliu, nes gyvenant su tėvu ji negalėjo atsiskleisti, negalėjo daryti tai ką ji nori. Ji tiesiog buvo robotas vykdantis įsakymus. Kol mama buvo gyva, vaikams dar nebuvo taip blogai, bet kai tėvai išsiskyrė - tėvas pajuto visišką valdžią. Tuo metu Sofi svarbiausia buvo laukimas. Laukimas pilnametystės. Ji laukė mėnesius, savaites, dienas ir galiausiai - valandas. Vos sulaukusi, Reič tiesiog movė lauk iš namų neatsidukdama atgal ir net negalvojant nei apie seseris ar brolius, tiesiog apie nieką. Iš pradžių, Reičelė pajuto laisvę. Pačios pirmosios dienos buvo nuostabios, bet vėliau viskas ėmė sunkėti, nes Sofi buvo įpratus būti visų apsupta ir prireikus pagalbos jos paprašyti. Deja, ji buvo viena ir žinojo kad reikia suktis pačiai, nes arba broliai ir seserys nepadės jai dėl pabėgimo, arba jai pačiai neleis išdidumas. Galiausiai blogi laikai pasibaigė ir ji įsitvirtino visuomenėje su gražiu butu ir stipendija universitetui. Atrodo, viskas baigėsi, praeitis pamiršta, bet taip lengva nebuvo. Tamsiaplaukę pradėjo kamuoti naktiniai košmarai apie praeitį. Buvo tikrai sunkoka, nes ji vis pabusdavo naktimis klykdama ir išpilta šalto prakaito. Galiausiai ji pradėdavo įsijunginėti miegajame šviesą arba tiesiog nemiegoti. Tai nebūdavo pats geriausias pasirinkimas, nes dieną tai atsiliepdavo - Sofi būdavo irzli, pervargus ir pikta. Galiausiai nemiegojimas baigėsi ir keletą naktų per mėnesį ji galėdavo normaliai išsimiegoti.
CHARAKTERIS
Ryškiausias šios perdonos bruožas - smalsumas. Jai reikia viską žinoti, viską išgirsti. Galbūt kai kuriem šis bruožas atrodo erzinantis, bet tai vienas iš dalykų, kuris padėjo Reičelei išlikti ir neprarasti sveiko proto. Jai patiko mokykloje mokytis, todėl jai namie beveik nereikdavo mokytis, o tai reiškė, kad pagal tėvo pageidavimus galėdavo tobulintis magijoje, kas jai irgi buvo įdomu. Dėl smalsumo ji baigė mokyklą geriausiais pažymiais ir gavo stipendiją.
Taip pat, Reič yra linksma ir mėgėja pasilinksminti. Aišku, moka duoti laiko klubams ir tiek pat mokslams, bet su ja retai būna liūdna. Kai bijodavo naktim miegot - ją neretai pamatydavai piktą, bet dabar Sofi jau susitaikė su košmarais.


Baby, we both know
That the nights were mainly made for saying
Things that you can't say tomorrow dayAtgal į viršų Go down
 
Rachel S. Whitfield
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: