Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Lolita Cobain 

Share | 
 
 Lolita Cobain
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
Svečias
Svečias

2016-09-18, 19:57

Lolita Cobain

##. Demonė, sielų vagilė/Nina Dobrev/ 24/438

Mielieji, ar esate girdėję žodelį "bebrotybė", sakote taip? Bet ar esate regėję tikrą bebrotį? Tą, kuriam pakelti ranką prieš gyvą būtybę kelią juoką, tam, kuriam balsai galvoj geriausi draugai, tam, kuris jau ilgą laiką nežino ką reiškia jausmai?
Lolita. Lola. Pats Dievas ją sukūrė, bet velnias patobulino. Tikrai taip, kalba ne metaforiška. Tamsiaplaukė mergaitė, seniai seniai užsimanė pažaisti su dvasiomis, ji išsitraukė seną močiutės lotynišką lentą , apdulkusią, ir suirusią, ji užsidegė žvakę. Mergaitė namuose viena, kas ją apsaugos ir atkalbės nuo tokios kvailystės? Ji viena kaip pirštas, nes visi ją išdavė. Kaimelis laikė Lola nevisprote, ir tėvams liepė jos išsižadėti, ją sudeginti, ir pelenus išbarstyti, kad ji nepakiltų atgal į gyvenimą. Kodėl? Na, matote, ji nebuvo kaip visi vaikai. Mediniai žaisliukai, apkabinimai ir gaudynės? Gal geriau kraujas, maži peiliukai, ir ekspermientai su pamestinukais vaikėzais? Taip taip, Lola buvo begalo smalsi, todėl ne kartą, ir ne du, ir netgi ne tris ji pjovė žmogų! Matote, žmogaus kūnas tai lyg kruvina knyga. Oda išorėje, kraujas viduje. Cobain tyrinėjo organus, ir mėgavosi vaikų klyksmais...Iš kur tokia nepykanta pasauliui? Gal tėveliai pasakys? O gal verčiau pats velnias...
Taigi tęsiam apie tą dvasių kvietimo lentą. Lola kažką pasikvietė, kažkokį tamsų pašnekovą. Ko jis mergaitei tik neprikalbėjo! Ir spėkit kas jis buvo? Ogi pats velniūkštis. Lola brūkštelėjo peiliuku pirštuką, ir krauju velniukui pasirašė, jog sielą atiduoda. Taip viskas ir prasidėjo.
Ji tapo nemirtinga, dvidešimt penkerių sulaukus. Įgavo galių vardan sielos pardavimo. Aplinkui visi mirė, o ji kvatojo, nes žinojo, jog gyva ji bus amžinai. Paliko savo kaimą, mat ją ne kartą bandė apsaugot nuo piktosios dvasios, ir egzorcizmus daryti. Kartą ją įstūmė į bažnyčią, ir vargšelė Lolita ten vos galo negavo, švelniai sakant išprotėjo, ir nuo tos dienos ji dar labiau pakvaišo. Daug visko išgyveno, daug kvailų metų praėjo, o įžengus į dvidešimt pirmajį amžių, ir toliau kvailioja. Priklausė satanistų veiklai, buvo sektos dievaitė. Kažin kaip dabar Šėtono pakalikai laikosi be savo Lolos? Ji paliko grupę, nes pabodo, mat kitiems tai buvo tik žaidimas. Cobain toliau žudo, linksminasi, ir bendrauja su Šėtonu, sielų vagilė ji yra. Maitinasi žmonių emocijoms, geria jų gerąją energiją, ir verčia kiekvieną mirtingajį pasijust menku.
-Pasižymi ypatingu žiaurumu. Nė nemirktelėjusi gali atimti kažkam gyvybę, malonuma teikia kraujo upės, ir klyksmai.
-Kalbasi su balsais galvoje, ir retkarčiais nuo jų kenčia, mat jie kelia fizinį skausmą, lyg peiliai badytų kūną. Jie pikti, ir jie pavojingi, Cobain turėjo juos nuo pat mažumės.
-Yra patraukli, ir koketiška. Labai prižiūri savo išvaizdą, myli kiekvieną odos lopinėlį, o ypatingai savo plaukus ir lūpas.
-Mėgsta žaisti su vyriška lytim, ir sukti jiems galveles.
-Kita vertus ji linksma, ir mėgsta šėlti. Šokti klubuose, ir pilstyt alkoholį gerklėn.
Nužudoma tik išskirtiniu durklu, o kad ir ją nudūrus, po mirties ji atvers pragaro vartus, nėra ko vargintis!Don't try to play crazy with me, I'm a lot better at it


Atgal į viršų Go down
 
Lolita Cobain
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: