Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.

Pereiti prie : 1, 2  Next
Svečias
Anonymous
Svečias



achilles







close friends&&family:










lovers:









arch enemies:









friends:




he was so artistic, painting smiles on every face but his own



Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
kuo būsim? :fbff:
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
whom?;D
Online
Svečias
Anonymous
Svečias
aaa gal turit kokių pradinių įdėjų/jūsų pesonažams kažko reikia iš jų praeities?
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
iš ko?
Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
Achilles Crowther rašo:
aaa gal turit kokių pradinių įdėjų/jūsų pesonažams kažko reikia iš jų praeities?

deja;/ geriau sakyk tu, kaip jis sutartų su demonu...:D
Svečias
Anonymous
Svečias
kylian, ummm bandom draugus? arba super šviežius santykus arba ką nors iš praeities?
nikolay, aš nežinau, ar vis dar turi savo buvusią istoriją (ten su beprotnamiu n shit), tai gal nikas galėjo pagrobt achillą kokiems keistiems tyrimams nes jis kažkuo ypatingas lol, bet tada kažkaip achilas pabėgo ir dabar lowkey slepiasi nuo demono, nes nenori dar kartą iškęst visko, nes šį kartą jį for sure nužudytų? idk man
Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
taip, ta pati istorija. viskas super, tinka man :vve:
Denji Jonathan Yagami
Denji Jonathan Yagami
Blood still drips from my pale lips When I taste your soul
Blood still drips from my pale lips When I taste your soul
kaip mes sutarsim? :27827:
Svečias
Anonymous
Svečias
Giselle Von Ziegler rašo:
kaip mes sutarsim? :27827:
Svečias
Anonymous
Svečias
giselle, mes per pm :vve:
laura, gallll turi jau kokių minčių derinčių prie tavo personažo ar paliksi man neribotą laisvę parašyt kažką? :vve:
Inara Freya Rivière
Inara Freya Rivière
LET ME BE YOUR FREAK SHOW, I COULD BE YOUR FAVORITE MONSTER
LET ME BE YOUR FREAK SHOW, I COULD BE YOUR FAVORITE MONSTER
iš ko imam? :vve:
Svečias
Anonymous
Svečias
Achilles Crowther rašo:
giselle, mes per pm :vve:
laura, gallll turi jau kokių minčių derinčių prie tavo personažo ar paliksi man neribotą laisvę parašyt kažką?  :vve:

paliksiu tau laisvę, nes šiandien aš be įkvėpimo, o po to jeigu ką pakoreguosiu ir nuspręsim drauge :vve:
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Achilles Crowther rašo:
kylian, ummm bandom draugus? arba super šviežius santykus arba ką nors iš praeities?

Kyllian toks tipukas, kad jis nelabai veliasi į tikras draugystes, na jam draugų tiesiog nereikia, nebent tik šiaip kokie... susidūrus persimesti žodeliais ar stiliuką išlenkti:D
O šiaip tai jei turi kokių minčių iš praeities, išklausysiu :78764:
Svečias
Anonymous
Svečias
astoria, i meaannn achie is a good guy, tai ko gero draugų
laura, umm ko gero geriausia ką galiu pasiūlyti, tai geriausi draugai, jei tinka šis variantas parašysiu storyliną, arba kažką iš tolimų giminių idk pasirink tada galvosim daugiau.
kyllian, oh, got u, ummm turiu tokia idėją, bet labai abejoju ar tau patiks, bc one have to be super openminded for that one, tai galim šiaip kokį kankitoją iš praeities, kad būtų komplikuotesnę Achillo istorija
Sponsored content

their hands meet, and light spills in a flood like a hundred golden urns pouring out of the sun.

Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Šeimų temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj