Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
You saw her a hundred times, but not once did you look at her 

Share | 
 
 You saw her a hundred times, but not once did you look at her
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2  Next
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-28, 23:35

KYLLIAN ATTICUS DWYER. Kyllian, kaip jau buvo įprasta, eilinį vasaros vakarą užsuko į sausakimšą barą, pasiruošęs susirasti dar vieną auką, iš kurios galėtų ištraukti visą energiją. Šį kartą tai turėjo būti Leah likimas, bet viskas gavosi ne taip, kaip vaikinas norėjo. Tik jau padaręs sprendimą ir įsitaisęs ant kėdės šalia Kallinger, šis pastebėjo, jog nebelabai ir yra ką iš jos siurbti. Mergina atrodė tokia pavargusi, tokia viskam apatiška, kad Kyllian net neprisivertė atsistoti ir dingti ten, iš kur atėjo. Per tą vakarą ne kartą bandė pralinksminti, įpūsti merginai entuziazmo, kurį vėliau galėtų atimti, deja, nesėkmingai. Leah nebuvo linkusi į naujas pažintis, tad neparodžiusi jokio susidomėjimo galiausiai liepė nepažįstamajam pasiduoti, tuomet pakilo iš savo vietos ir išėjo. Nenuginčysi, vampyrui tai nepatiko. Sekantį kartą susitikus tame pačiame bare, vaikinas dar nebuvo atlyžęs, tad nutarė nelįsti į akis. Tačiau Leah jį matė, ir iš toli stebėjo, pati nesuprasdama, kodėl taip staiga jos dėmesį užvaldė kažkoks neaiškus tipas. Kurį laiką viskas tik ir tęsėsi žvilgsnių žaidimo lygyje. Tačiau netrukus abu ėmė pagauti vienas kitą spoksant, tad nebeliko nieko kito, kaip bandyti dar kartą užmegzti pažintį. Rodėsi, kad dviems sudėtingoms asmenybėms tai buvo veik neįmanoma, iššūkis iš tiesų buvo nelengvas, bet visgi, žingsnis po žingsnio viskas ėmė klostytis kiek geresne linkme. Ir dabar susitikę šie nedaugžodžiauja, mat nors Kyllian nepasižymi komunikabilumo trūkumu, žinodamas, kad Leah gražbyliavimu nesudominsi, jis to ir nedaro. Tačiau pagaliau jis kartas nuo karto išvysta nežymią merginos šypsenėlę, o tai reiškė progresą. Tik dėl vieno dalyko Kyllian nėra tikras - ar jis vis dar nori pasinaudoti Leah kaip auka, ar iš tiesų tarp jų mezgasi kitokie ryšiai, kurių nė vienas nenumatė?

NIKOLAY S. DASHKOV. Nikolay ir Leah žinojo, kad jiems lemta vienas kito nekęsti visą gyvenimą, jau tada, kai pirmą kartą vienas kitą išvydo. Antipatija užsiplieskė žaibiškai, tam net nereikėjo jokios priežasties. Žinoma, vėliau ir ji atsirado, bet tai nebuvo paprasčiausiai šlykštus elgesys. Vyras merginą iš karto gebėjo permatyti kiaurai, matė, jog jos gyvenimas nebuvo lengvas ir kaip šis nušlifavo jos charakterį. Buvo matęs ne vieną panašų atvejį, tad galėjo numatyti jos veiksmus, jos žodžius, praktiškai viską, o tai šiai nepatiko. Tačiau jis nežinojo, kad nepaisant jos neemocionalaus veido, merginos viduje dažnai it ugnis plaikstėsi įvairių jausmų kratinys. Ir galiausiai neapsikentusi ši pratrūko bei atskleidė savo tapatybę, kurios, beje, jis irgi nenumatė. Natūralu, tarp jų tuojau pat įsiplieskė kova, tik ne tokiam ilgam laikui, kaip norėjosi. Nikolay iš tiesų vos neužmušė Leah, tačiau jį nuo paskutinio žingsnio sustabdė dvi priežastys: visų pirma, nesinorėjo taip lengvai užbaigti merginos ir taip apgailėtino gyvenimo, kuomet ši galėjo dar jame pasiblaškyti. Ir antra, ji buvo pirmas per ilgą laiką sutiktas žmogus, į kurio sudorojimą reikėjo įdėti nemažai pastangų. Tad nutaręs, kad jų valanda dar išauš, vyras paleido Kallinger, leisdamas abipusei neapykantai tik stiprėti, kol ši pasieks savo viršūnę ir nebeliks nieko kito, kaip viską išspręsti.

PATROCLUS GILBRIDE. Jie susipažino tada, kai Patroclus užklupo Leah miške praktikuojančią magiją. Jis buvo vilko formoj, bet susitikus jų žvilgsniams abiem kažkaip buvo aišku, kad tiek vienas, tiek kitas nepriklauso grynai žmonių rasei, tai nebuvo reikalo apsimetinėt. Visgi, nė vienas nenorėjo pykčių, abu buvo taikiai nusiteikę, tai taip ir liko stovėt tylėdami, kol galop prisivertė po ilgos pauzės užmegzt pažintį. Dabar irgi nepasakysi, kad jų draugystė įsibėgėjo, susitikę vis dar jaučiasi keistai, nelabai žino, ką vienas kitam pasakyti, tačiau kažkur giliai tiek vienas, tiek kitas suvokia, kad yra gan panašios asmenybės, mat abu per visą savo gyvenimą išmoko save saugoti nuo pasaulio užsisklęsdami viduje, o tai, kad abu pasižymi tuo pačiu bruožu, sako, kad galbūt jie ir galėtų vienas kitu pasikliauti.

ASTORIA K. ARKÁDYEVNA. Šiek tiek komplikuota, pakelėj nuo pažįstamos iki draugės.

RAINARD MALDONADO. Vieną vakarą Lėja atėjo į barą, kur dažnai trindavosi, o tuo metu ten buvo ir Astoria su Rainard. Aišku, mergina prikvietė Kallinger prisėsti prie jų, tuomet supažindino su savo vaikinu. Iš pradžių jie abu labai jau nepatikliai vienas į kitą žiūrėjo, tačiau garsiai nieko neišreiškė. Laimė, dar tą patį vakarą po šiokių tokių pašnekesių abu pakeitė nuomonę vienas apie kitą. Vienas kito nevadina draugais, bet susitikus visuomet būna malonu bent persimesti keliais žodžiais, tad tikėkimės, viskas nepakryps bloga linkme ir po dar kurio laiko abu galės didžiuotis susiradę po naują draugą.


Paskutinį kartą redagavo Leah Kallinger, 2016-10-01, 19:32. Redaguota 3 kartus(ų)
Atgal į viršų Go down
Laurynos
lav's :
267

posts :
1176

Laurynos

2016-09-28, 23:49

prie kurių priskirsi? :27827:
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-28, 23:53

o prie kurių labiausiai norėtum? :fbff:
Atgal į viršų Go down
Laurynos
lav's :
267

posts :
1176

Laurynos

2016-09-28, 23:56

kad ir kaip stengtumėmės į šeimas niekaip netiktume, draugai... ah... jam jų tiesiog nereikia, tai belieka simpatijos/meilės ir priešai. paliksim rinktis damai :rgves:
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-29, 00:25

eh, kodėl man paskutinis pasirinkimas :DD ok, tada aš pabandysiu statusą iš karto parašyt, o tau beliks pasakyt tinka ar ne :sds:

Kyllian, kaip jau buvo įprasta, eilinį vasaros vakarą užsuko į sausakimšą barą, pasiruošęs susirasti dar vieną auką, iš kurios galėtų ištraukti visą energiją. Šį kartą tai turėjo būti Leah likimas, bet viskas gavosi ne taip, kaip vaikinas norėjo. Tik jau padaręs sprendimą ir įsitaisęs ant kėdės šalia Kallinger, šis pastebėjo, jog nebelabai ir yra ką iš jos siurbti. Mergina atrodė tokia pavargusi, tokia viskam apatiška, kad Kyllian net neprisivertė atsistoti ir dingti ten, iš kur atėjo. Per tą vakarą ne kartą bandė pralinksminti, įpūsti merginai entuziazmo, kurį vėliau galėtų atimti, deja, nesėkmingai. Leah nebuvo linkusi į naujas pažintis, tad neparodžiusi jokio susidomėjimo galiausiai liepė nepažįstamajam pasiduoti, tuomet pakilo iš savo vietos ir išėjo. Nenuginčysi, vampyrui tai nepatiko. Sekantį kartą susitikus tame pačiame bare, vaikinas dar nebuvo atlyžęs, tad nutarė nelįsti į akis. Tačiau Leah jį matė, ir iš toli stebėjo, pati nesuprasdama, kodėl taip staiga jos dėmesį užvaldė kažkoks neaiškus tipas. Kurį laiką viskas tik ir tęsėsi žvilgsnių žaidimo lygyje. Tačiau netrukus abu ėmė pagauti vienas kitą spoksant, tad nebeliko nieko kito, kaip bandyti dar kartą užmegzti pažintį. Rodėsi, kad dviems sudėtingoms asmenybėms tai buvo veik neįmanoma, iššūkis iš tiesų buvo nelengvas, bet visgi, žingsnis po žingsnio viskas ėmė klostytis kiek geresne linkme. Ir dabar susitikę šie nedaugžodžiauja, mat nors Kyllian nepasižymi komunikabilumo trūkumu, žinodamas, kad Leah gražbyliavimu nesudominsi, jis to ir nedaro. Tačiau pagaliau jis kartas nuo karto išvysta nežymią merginos šypsenėlę, o tai reiškė progresą. Tik dėl vieno dalyko Kyllian nėra tikras - ar jis vis dar nori pasinaudoti Leah kaip auka, ar iš tiesų tarp jų mezgasi kitokie ryšiai, kurių nė vienas nenumatė?

Kažkaip nesisekė man išvyniot čia viską, jeigu kas užklius ir netiks, prašom keisti :D
Atgal į viršų Go down
Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
lav's :
727

posts :
726

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.

2016-09-29, 00:33

ką imsim? :78764:

_____________________________________________________________________________________

It’s not our darkness that haunts us; it’s the barrier we set against it.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-29, 00:35

turi kokių idėjų/norų/pageidavimų gal? Jei ne, tada sakyk, iš ko, ką nors sugalvosiu :sds:
Atgal į viršų Go down
Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
lav's :
727

posts :
726

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.

2016-09-29, 00:46

ah... kokia tu faina :,iiu:  norėtųsi tradiciškai su tavim sutart, bet ech tokie personažai... visgi imkim priešus...;/ :10:

_____________________________________________________________________________________

It’s not our darkness that haunts us; it’s the barrier we set against it.
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-29, 01:14

tradiciškai??? :D okay, pažiūrėkim, ką galiu sumąstyt :fbff:

Nikolay ir Leah žinojo, kad jiems lemta vienas kito nekęsti visą gyvenimą, jau tada, kai pirmą kartą vienas kitą išvydo. Antipatija užsiplieskė žaibiškai, tam net nereikėjo jokios priežasties. Žinoma, vėliau ir ji atsirado, bet tai nebuvo paprasčiausiai šlykštus elgesys. Vyras merginą iš karto gebėjo permatyti kiaurai, matė, jog jos gyvenimas nebuvo lengvas ir kaip šis nušlifavo jos charakterį. Buvo matęs ne vieną panašų atvejį, tad galėjo numatyti jos veiksmus, jos žodžius, praktiškai viską, o tai šiai nepatiko. Tačiau jis nežinojo, kad nepaisant jos neemocionalaus veido, merginos viduje dažnai it ugnis plaikstėsi įvairių jausmų kratinys. Ir galiausiai neapsikentusi ši pratrūko bei atskleidė savo tapatybę, kurios, beje, jis irgi nenumatė. Natūralu, tarp jų tuojau pat įsiplieskė kova, tik ne tokiam ilgam laikui, kaip norėjosi. Nikolay iš tiesų vos neužmušė Leah, tačiau jį nuo paskutinio žingsnio sustabdė dvi priežastys: visų pirma, nesinorėjo taip lengvai užbaigti merginos ir taip apgailėtino gyvenimo, kuomet ši galėjo dar jame pasiblaškyti. Ir antra, ji buvo pirmas per ilgą laiką sutiktas žmogus, į kurio sudorojimą reikėjo įdėti nemažai pastangų. Tad nutaręs, kad jų valanda dar išauš, vyras paleido Kallinger, leisdamas abipusei neapykantai tik stiprėti, kol ši pasieks savo viršūnę ir nebeliks nieko kito, kaip viską išspręsti.  :wfw:
Atgal į viršų Go down
Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
lav's :
727

posts :
726

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.

2016-09-29, 01:25

taip. deal :brbe:

_____________________________________________________________________________________

It’s not our darkness that haunts us; it’s the barrier we set against it.
Atgal į viršų Go down
avatar
lav's :
1112

posts :
669

Katrina Ivanov

2016-09-29, 01:30

nu ar priglausi į šeimyną m? :brrb:
Atgal į viršų Go down
Laurynos
lav's :
267

posts :
1176

Laurynos

2016-09-29, 01:40

viskas man kuo puikiausiai tinka :trhbr:
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-29, 09:36

Rainard, žinoma, kur nori kad priglausčiau? :ver:
Kyllian, puiku tada, sutarėm :,iiu:
Atgal į viršų Go down
avatar
lav's :
1260

posts :
543

Gintės neatiduodama

2016-09-29, 21:45

Kuom būsim? :vserf:
Atgal į viršų Go down
Anonymous
Svečias
Svečias

2016-09-29, 21:58

turi kokių pageidavimų gal? jei ne, sakyk iš ko :ver:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Atgal į viršų Go down
 
You saw her a hundred times, but not once did you look at her
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Šeimų temos-
Pereiti į: