Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
find what you love and let it kill you

Share | 

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
Svečias
Svečias

2016-10-02, 20:50

RAINARD MALDONADO fėjos krikštamotės one and only

Paskutinį kartą redagavo Ottilie Luca Dasarai, 2016-10-02, 21:37. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
lav's :
1112

Katrina Ivanov

2016-10-02, 20:52

kuomšai? ;D
Atgal į viršų Go down
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
lav's :
727

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.

2016-10-02, 20:55

uch... kaip? :27827:

_____________________________________________________________________________________

It’s not our darkness that haunts us; it’s the barrier we set against it.
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

2016-10-02, 20:55

na, kaip matote - aš visiškai neužimta ir kol kas mano šeimos horizonte absoliučiai nieko nematyti :D tad leidžiu rinktis iš bet ko :vve:
Atgal į viršų Go down
lav's :
727

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis

2016-10-02, 21:03

tada imam simpatijas, jei tik sugalvosi ką nors plačiau :rgerg:

_____________________________________________________________________________________

Atgal į viršų Go down
lav's :
1112

Katrina Ivanov

2016-10-02, 21:04

man reik fėjos krikštamotės, pabūsi? :112:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

2016-10-02, 21:08

Nikolay, aš nelabai turiu minčių, plius dar smagiai pasinaudosiu privilegija, kad čia mano šeimos tema ir paprašysiu iš tavęs minčių statusui <3
Rainard, neužtikrinu, kad esu geriausias variantas šiam vaidmeniui, bet sure, galima :112: :vve:
Atgal į viršų Go down
lav's :
1112

Katrina Ivanov

2016-10-02, 21:09

nieko, kaip nors gal ;DD okey, deal :77:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

2016-10-02, 21:31

sure, imam tada šitą :)
Atgal į viršų Go down
lav's :
727

Name :
a.v.

Rhea Persephone Ellis

2016-10-04, 00:03

Ottilie Luca Dasarai rašo:
Nikolay, aš nelabai turiu minčių, plius dar smagiai pasinaudosiu privilegija, kad čia mano šeimos tema ir paprašysiu iš tavęs minčių statusui <3

nieko mandro kol kas nesumastau ir aš, tiesiog gal imam tai, kad jie neseniai susipažino Hiustone. Kokiam tai bare, kur viena vakarą abu malšino savo vienatvę stikliuko dugne. Pradėję pokalbį gan vangiai galiausiai vakarą baigė lovoje. Nors tas vakaras, buvo labiau toks tiesiog vienos nakties nuotykis, jie visgi susitiko atsitiktinai dar keletą kartų. Pokalbiai ir lengvas flirtas, nenuostabu, kad abu ėmė vienas kitam simpatizuoti.... :vve:

Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

2016-10-04, 00:07

tobula, imam! :*
Atgal į viršų Go down
lav's :
267

Laurynos

2016-10-04, 00:10

kaip sutarsim mes?;)
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

2016-10-04, 00:20

su tokiu grožiu pyktis nesinori, nebent love-hate, bet kam jau tas hate ;) :D turi gal tu kokių minčių, ką rpg galim nuveikt? :) :*
Atgal į viršų Go down
lav's :
267

Laurynos

2016-10-04, 20:29

oh žinok norėčiau pasakyti, kad kažką turiu, bet... deja... :/575:
nebent jei tu bent kažkokius rėmus ar mintį numesčiau, galiu išplėst :6356: :vve:
Atgal į viršų Go down
Svečias
Svečias

2016-10-04, 20:34

gal imam kažką iš serijos, kad one night stand baigėsi tuo, kad Kyllian pasišovė išleisti savo iltis, tačiau tai fėjai nė velnio nepatiko, iškėlė skandalą ir didžiai paties Kyllian nuostabai, jis jos nenuskriaudė, nors faktas, kad fėjos kraujas jam buvo bene didžiausias delikatesas..nežinau, kažkokia mintis kilo, gal tau pavyks kažkaip išplėtoti ir logiškai pateikti :D :vve:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

Atgal į viršų Go down

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next