Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


BenG

Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next
Svečias
Anonymous
Svečias
:78:
Svečias
Anonymous
Svečias
Tai gal sakau apsibendrinam? :D
Svečias
Anonymous
Svečias
Man baisu su tokia puma ;D
Svečias
Anonymous
Svečias
Good, taip ir turėtų būt :D
Svečias
Anonymous
Svečias
blet :D nu blem... aš net nežinau, ką tau toks vargšas berniukas galėtų pasiūlyt ;D
Svečias
Anonymous
Svečias
Galėtų pasisiūlyt :27827:
Svečias
Anonymous
Svečias
Tai savanoriu pirmoj vietoj ;DD Tai...provokatorė jo? Drumsčianti visus bandmus susitvardyti?
Svečias
Anonymous
Svečias
Ji jo baisiausias ir geidžiamiausias košmaras :rgerg:
Svečias
Anonymous
Svečias
tipo begs atbulomis nuo jos, supratau ;D
Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
Kaip sutarsim?:D
Svečias
Anonymous
Svečias
Norisi kažko special :78: (perskaičiau bio)
Maniškis gal kiek mazochistiškas, tad nieko keisto, kad jį prie tokios personos trauktų. Uhm... tik eilinį kartą nežinau, ką toks weakling galėtų stipresnėms asmenybėms pasiūlyti. Marionete tapimas, manau, per daug elementaru :D
Svečias
Anonymous
Svečias
kuooo? :vserf:
Svečias
Anonymous
Svečias
O kuo norisi? :78:
Svečias
Anonymous
Svečias
visi variantai man tinka, tai sakyk iš ko siūlyt tiesiog... ir dar apie savo veikėją šiek papasakok :ver:
Svečias
Anonymous
Svečias
Nemoka tvardytis, pakankamai atsargus dazniausiai, bet nesivaldo. Buvo pirmakusis studenciokas, kai ji tiesiog uzpuole ir paverte. Nuo tada negrizo ne karto namo. Vengia kalbeti apie jausmus, valdomas instinktu. Kai sotus, atrodo tikras gerietis, taciau yra daug labiau 'twisted' nei kad parodo. Daugiau papasakot jei reik i pm galiu ;D
Man taip pat visko truksta tad sunku kazka taip iskart sumastyt :/ kokia taviske?
Sponsored content

BenG

Puslapis 14Pereiti prie : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Šeimų temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj