Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Vivian Maldonado 

Share | 
 
 Vivian Maldonado
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
lav's :
272

posts :
387

cookie #11

2016-10-15, 17:12

Vivian Juliette Maldonado

##. Human/ Selena Gomez/ 24

Politiko ir bankininkės dukra. Viena iš trijų Maldonado šeimos atžalų. Kaip ir jos brolis, taip ir Viviana visada buvo viltis, perimant tėvo verslą. Tačiau problema tame, kad Viviana niekada kažkokiu ypatingu rimtumu nepasižymėjo - visada maištavo ir priešinosi tėvams kaip išmanydama, gadindavo šeimos gerą pavardę, nes bent pora straipsnių laikraštyje per savaitę pasirodydavo apie merginos įžūlų ir nederamą elgesį. Niekada savęs nelaikė aukščiau už kitus - o tas faktas, kad ji galėtų perimti tėvo verslą ją tik juokino, nes visada save laikė paprasta - bendravo su visais ir dar gan nuoširdžiai, na o jos draugai juk tikrai nebuvo tokie, kuriems tėvai gimtadienio proga dovanotų viešbučius ir dar bala žino ką. Tiesa, ji su broliu dar būdami gan jauni galėjo jau pasigirt tuo, kad tėvas viešbutį jiems užrašė. Dėl to spaudimo buvo įsivėlusi į narkotikus, ir vienkartiniai nuotykiai nebuvo kažkokia staigmena. Kartais tėvai dar turėdavo ją pasiimti tiesiai iš nuovados - nes nepaisydama garsios pavardės elgėsi kaip išmanydama.
Kad ir kaip bebūtų, verslas jos niekada nedomino, tačiau kažkodėl viešbutį, kaip brolis taip ir ji pasiliko.
Tai kas ją visada domino - buvo meno sritis, ir konkrečiai - muzika. Ir tik įstojusi į meno akademiją šiek tiek surimtėjo, apribojo vakarėlius ir tuos vienkartinius nuotykius. Kai atrodė viskas nuostabu, ir gyvenimas gražus, mat tėvai buvo patenkinti merginos žingsniu, buvo jau bemetanti narkotikus, o kas padėjo juos mesti - kaip nekeista buvo priešingos lyties atstovas. Mergina rimtai įsimylėjo, ir nuoširdžiai narkotikų beveik nevartojo. Įsimylėjo taip, kad net slapta susižadėjo, tačiau tėvai per savus ryšius susižinoję, kas vyksta tarp jų dukros ir to vyruko, su jo pačio tėvais derino reikalą, kaip čia juos išskirt, nes jiems atrodė, kad gyvenimą susigadins jei tokie jauni būdami susituoks. Draugai irgi buvo prieš, tačiau Vivianos ir to vaikino užsispyrimu ir bendrom jėgom net nežadėjo pasiduot. Bet nutiko taip, kad dėl kažkokių netikėtų ir nesuprantamų priežasčių jis nusprendė viską nutraukti, ir pasitraukė iš merginos gyvenimo.
Tada Viviana vėl sugrįžo prie narkotikų, buvo tokia pasidavusi viskam, kad depresija buvo tiesiog prilipusi prie jos, o kurį laiką išvis niekas nedžiugino. Visgi šeima kažkiek įkrėtė jai proto, kad taip toliau elgtis negalima, ir dėl draugų palaikymo vėl grįžo prie savo aistros - muzikos.
___________
Draugiška ir nuoširdi asmenybė - tačiau tik tada, jeigu asmuo su kuriuo mergina bendrauja, yra toks pats, kaip ji jam. Kaip sakant - kaip tu man, taip aš tau. Nepaisant visko - vis dar karštakošė nevengianti problemų, tačiau atvirkščiai nei seniau, dabar į viską žiūri kur kas rimčiau. Šiaip labai kerštinga asmenybė - ji žino, kad pasaulyje egzistuoja kažkokios kitokios būtybės be žmonių, mat ne su viena kitokios rasės būtybe bendrauja, ir kuo geriausiai. Tačiau mintis, kad pasaulyje egzistuoja kažkas daugiau nei žmonės, paprastai merginos nebaugina - priešingai, visi jai lygūs, todėl netgi rizikuodama savo gyvybe tikrai keršytų ir kokiai nors tūkstančio metų būtybei, savais būdais, bet tikrai keršytų, jeigu tam būtų priežastis. Niekam neleidžia lipti per galvą ar savimi naudotis, nes jau tikrai nemažai pamokų turėjo per tą savo dvidešimt keturių metų trukmės gyvenimą. Kadangi kokius gerus kelis kartus rimtai mylėjo ir buvo įskaudinta - šiaip meile dabar nelabai tiki, nors žavi ją tie paprasti romantiški dalykai, bet va iš principo save yra įtikinusi, kad nelemta jai ir viskas - muzika svarbiausia.

Do you love tragedies and everything that breaks the heart?

Paskutinį kartą redagavo Vivian Maldonado, 2016-10-15, 17:49. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
lav's :
1112

posts :
669

Katrina Ivanov

2016-10-15, 17:43

Hello, puiki biografija :10: tik keli pastebėjimai, kad viešbutis užrašytas dar ir Rainard vardu ir jie dar turi jaunesnę seserį Fiona :rsrvs:
Atgal į viršų Go down
lav's :
272

posts :
387

cookie #11

2016-10-15, 17:47

heey, dėkoju. ups, pataisysiu :DDD :10:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Atgal į viršų Go down
 
Vivian Maldonado
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Biografijos-
Pereiti į: