Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
VIP staliukai 

Share | 
 
 VIP staliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
lav's :
267

posts :
1176

Laurynos

2017-09-16, 16:14

...
Atgal į viršų Go down
avatar
lav's :
267

posts :
1176

Laurynos

2017-10-11, 17:03

Po ilgos paros verkimo ir visko apmąstymo, Maia pakilo iš lovos ir nusprendė, kad gana gailėtis savo ištartų žodžių, jog laikas susiimti ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Kadangi buvo vakaras, mergina greit susitvarkiusi išlėkė iš buto. Butas buvo centre, todėl nieko nesikviesdama nukeliavo link pagrindinės miesto gatvės, kur vyko eismas. Įžengusi į klubą, Maia nusišypsojo, mestelėjo garbanas atgal ir tiesiu taikymu nukeliavo link vip staliukų. Prisėdusi, ji apsižvalgė ir ne už ilgo prie jos priėjo padavėjas, kuris merginą puikiai pažinojo, užsisakė patį stipriausią kokteilį ir ne už ilgo padavėjas dingo. Nesijaudino, žinojo, kad šiandien viską gaus, nes padavėjas buvo išmokęs savo pamoką, o ypač šiandien nereikėjo jaunėlės D'aramatiz erzinti, nes galėjo pasibaigti viskas blogai. Laukdama gėrimo pradėjo judinti koją į ritmą, žvalgydamasi aplink klubą.
Atgal į viršų Go down
lav's :
83

posts :
580

cookie #13

2017-10-11, 17:58

Na, net iš dalies mergina buvo šeimos žmogus, turėjo sūnų, ir panašiai, tai nereiškė, kad ji negalėjo turėti ir gyvenimo, linksmintis, ir kaip kad darė šį vakarą, vaikščioti į klubus. Ji buvo dar jauna, vaikui jau pakankamai metų, kad galėtų jį ramiai palikti su aukle. Į pasimatymus nevaikščiojo, bet atsipalaiduoti, ir nors kartą paleisti savo pareigas šalin, norėjosi. Tad jos kaip visad laukė vienas labiau mėgiamų klubų. Šį vakarą miestas buvo pakankamai triukšmingas, beveik kaip visados. Jeanette nusivilko paltuką, atidavė jį berniukui prie durų kad šį pakabintų ir patraukė prie baro. Neprisėdusi, paprašė Cuba Libre kokteilio sau, ir žaviai šypsenai papirkus barmeną, jis jai jau teikė pirmenybę, ir štai kokteilis buvo jos rankose. Apsižvalgiusi, ėmė kelaiuti link staliukų tik svarbiems asmenins, ir ne visi į šią zoną galėjo pakliūti. Jai, tai problemos, nesukėlė. Praėjusi pro gerai pažįstamą apsauginį, mirktelėjo jam, o tada nusistebėjo. Pažįstamas veidas, na šiame mieste moteriai, tokį sutikti, buvo keista. Šyptelėjusi, netrukus prisistatė prie kitos raganos.
-Tikiuosi neprieštarausi? - kaip visad žaviai vos šypsodamasi, primerkė akis, ir krestelėjusi juodus plaukus prisėdo priešais merginą. Lūpomis apgaubusi šiaudelį gurkštelėjo kokteilio ir atsiduso iš to malonumo. -Čia viena, hmm? - pasiteiravo, vis dar taip pat šypsodamasi, ir pasiremdama smakrą ranka. Gan liūdna į tokią vietą ateiti vienam, bet.. visada buvo galima susirasti kompaniją vakarui.
Atgal į viršų Go down
avatar
lav's :
267

posts :
1176

Laurynos

2017-10-11, 18:22

Prie baro buvo daugybė žmonių, kaip ir šokių aikštelėje, tačiau visiškai nestebino juk tam ir buvo klubai, kad žmonės pasidaužytų vienas į kitą šokdami. Vip'ų zona buvo pustuštė, tai džiugino merginą, nes bent susišnekėti buvo įmanoma. Palaukus kelias minutes barmenas tekina atbėgo su kokteiliu rankuose. Gavusi gėrima Maia nusišypsojo barmenui ir jį nulydėjo akimis, nors protelio pas jį daug nebuvo, jis buvo gražus. Stebėjo kiekvieną pasirodanti klube, galbūt taip ieškojo "taikinių", kuriuos galėtų eiti užkalbinti, tačiau ji pavelavo. Ragana pati tapo taikiniu, išgirdusi pažįstamą balsą, ji pakėlė akis ir nusišypsojo pamačiusi tamsiaplaukę.
- Žinoma, kad ne, iš ties net labai apsidžiaugsiu - išsišiepusi pasakė ir pati pamojo merginai, kad tik greičiau sėstų šalia. Viskas taip greitai įvyko, kad Maja net užmiršo apie savo gėrimą, laiku prisiminusi gurkštelėjo jo ir šiek tiek susiraukė, stiprų kokteilį nebuvo geriausias variantas pirktis, tačiau jai to šiandien reikėjo. Kūnu nuslinko karščio banga, kuri perėjo net į Majos žandus. - Jau nebe viena - pakilnojo antakius ir nusijuokė. - Bet į klubą atėjau vieną, kaip ir tu? - šiek tiek prisimerkusi pažvelgė į draugę. Kodėl ji viena pasirodė, tai tikriausiai visas miestelis žinojo, tačiau kodėl Jeanette atėjo viena, Maja labai sudomino.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content


Atgal į viršų Go down
 
VIP staliukai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Senos temos-
Pereiti į: