Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Istorija 

Share | 
 
 Istorija
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's :
241

posts :
2096

Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness

2017-09-16, 19:53

Istorija
The light always have a big darkness inside.
Prabėgo jau daugiau nei penki tūkstančiai metų nuo tos dienos, kai Dievai sukūrė Rojų. Vietą į kurią pasiuntė tobuliausius savo galių kūrinius: Adomą ir Lilith. Metų metus gyvenimas Rojuje prilygo išsipildžiusiai svajone,tačiau gėris negali egzistuoti be konkurencijos.Neilgai trukus didingame sode išdygo obelis, savo grožiu pralenkianti bene visus Dievų kūrinius, savo vaisiais gundanti ne tik Rojaus gyvūnus, bet ir vienintelius gyventojus - Adomą ir Lilith. Visgi, prisaikdinti Dievų, pirmieji žmonės vengė to medžio it ugnies.. Deja, neilgai. Pakerėta obels grožio, Lilith nuskynė vaisių.. Tačiau tą pat akimirką, kai į pastarąjį suleido dantis, Rojuje stojo tyla,tik danguje nutvisko keista, dar nematyta šviesa. Įsiutę Dievai nepaisė Lilith maldų, paniekinę ją ir apkaltinę nepaklusnumu, jie ištrėmė merginą į žemę,skausmo kupiną pasaulį. Alkio ir troškulio alinama moteris klajojo ilgas dienas ir tik tuomet, kai buvo pasiruošusi mirti, užtiko upę. Raudonas jos vanduo priminė dar neseniai prakastą obuolį, nulėmusį Lilith likimą, tačiau nukankintai moteriai tai nerūpėjo. Puolusi į tirštą skystį prigėrė ir, rodos, nė nepastebėjo, kaip viskas ėmė keistis..

---

Tuo metu, kai Lilith kovojo dėl savosios gyvybės, Dievai atstatė Rojų, sukūrė Ievą ir prisaikdino Adomą pamiršti buvusią mylimą, taip niekingai pasielgusią su pasaulių kūrėjais. Visgi, bėgant šimtmečiams ir Rojaus populiacijai augant, taikos ir grožio kampelyje užgimė pyktis, neviltis, ėmė sklisti apkalbos ir patyčios. Nusivylę Dievai sugriovė Rojų, o žmonės buvo ištremti į žemę, kur, pažinę tikrąjį blogį, ėmė niekinti Dievus tol, kol pastarieji juos apleido. Tik tuomet, kai Dievų akis patraukė nepaprasto grožio mergelė vardu Atchelle, tokia tyra ir nekalta, jog jai neatsispyrė net Dzeusas, žemę vėl aplankė jos kūrėjai. Merginai juos atstūmus, pykčio apimti Dievai pasinaudojo mergele ir jos grožiu, o pastaroji, paniekinta ir pasmerkta genties narių, buvo ištremta. Kaip ir Lilith, taip ir pastarosios gyvenimą pasiglemžė vanduo ir tik tuomet, kai vėl prabudo, mergina suvokė, jog pasikeitė, jog jos žvilgsnis tapo ginklu, o grožis - nuodais, gundančiais net pačius ištvermingiausius vyrus..

---
Eilinį kartą Dievų įsiūtį patyrę žmonės pamiršo grožį, pamirši magiją ir jos suteiktas galias, kurios į Žemę sugrįžo tik tuomet, kai naivios seserys, susidūrusios su skurdu ir panieka, atrado senuosius ritualus, atrado, regis, neišsenkantį galių šaltinį. Deja, vienai jų to nepakako. Siekdama tapti pranašesne, moteris atsisuko į tamsą ir pati to nė nesuprasdama, savyje apgyvendino nakties vaikus, skausmą bei siaubą, visą tai palaikydama paprasčiausia Hado dovana. Būtent trečiosios sesers dėka, žemėje vietą atrado bene pačios bjauriausios būtybės, nakties metu iš gražių, gundančių asmenų virstančios žvėrimis.

-

Trys seserys vėl susivienijo tik tuomet, kai žemėje pasklido gandai apie kraujo ištroškusią būtybę, save vadinančia Lilith, ir jos vaikus.  Melsdamos Dievų pagalbos, raganos pasinaudojo jų gerumu ir kuriam laikui sukaustė Lilith galias, kuriam laikui pašalino grėsmę nė nenutuokdamos, jog šioms į pagalbą neatėjo tik Hadas - baisiausias iš visų Dievų.

---

Nuo tos dienos prabėgo jau daugybė metų. Žmonės pamiršo tikėjimą, pasaulio religijos susiskaldė, o Dievai buvo priversti grįžti į žemę, kurioje susidūrė su kur kas didesniais pavojais nei tikėjimą praradę žmonės. XXIa. Žemėje atgimė visi kadaise numarinti padarai, tarp jų ir Lilith, ir Gorgonė, kurių dėka pasaulį apėmė valdžios, galių bei grožio troškimas. Žemėje užgimė sumaištis, pyktis ir kovos, pasklido neapykanta ir nežinia, tačiau tik vieną tapo aišku: Dievai nebepadė, o žemės likimas - tik jos gyventojų rankose.
♥️
Atgal į viršų Go down
 
Istorija
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: Everything you need in our world :: Situacija-
Pereiti į: