Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Taisyklės 

Share | 
 
 Taisyklės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
lav's :
241

posts :
2096

Thalia Lilith Árnadottir
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness

2017-09-23, 14:45TaisyklėsRead this   sypt015Vis dėl to, taisyklės ir informacija reikalinga visur.

† Registruojamės vardu, pavarde ar keliais vardais ir pavardėm, neišdarkom vardų ženklais ir bučkiais.
† Prisijungimas, tačiau nerašymas, arba prisijungimas ir floodinimas off topice nėra aktyvumas. Nesvarbu, kad esante online kiekvieną dieną, veikėjus atiduosime tiems, kurie su jais ir pavaidins.
† Neribojame postų ilgio, galite rašinėtis ir po du žodžius ir po du puslapius. Tik pagalvokite, ar jums patiems taip smagu:)
† Veikėjai atiduodami po 7 dienų nesilankymo, o veidai- po 5 dienų. Mes visi žmonės, užimti žmonės, todėl nereikalaujame no-lifinimo, tačiau jei registruojatės, vadinasi norit vaidinti.
† Vietų skaičius neribojamas, tačiau turėkime proto ir neprisiimkime meet kai turime krūvą kitų, neužbaigtų meet. Išimtis jei dingsta meet kompanjonas.
† Jei vaidinate daugiau nei dviese, nedarykite balagano, laikykitės postų eiliškumo.
† Avatarų dydis 200x300
† Nedarome diskusijų šeimų, biografijų ir rpg temose. Tam yra offtopic ir PM.
† Būkime geri ir neverbuokite mūsų narių lankytis kažkur kitur PM. Tam yra banerių mainykla, ir mes mielai pasidalinsime reklama.
† Veikėjų skaičius ir lytis nėra ribojama. Tačiau visi veikėjai turi būti vienodai aktyvūs. Apleidus nors vieną veikėją, jis be gailesčio bus atiduotas pirmam norinčiam.
† Žmogus gali keistis veikėją AR veidą tik praėjus 2 savaitėm nuo paskutinio keitimo. Tai galioja žmogui, ne veikėjui, tad jeigu turite 3 veikėjus, nereiškia, jog galėsite kiekvieną keisti kas dvi savaites - tik kažkurį vieną iš jų. Niekas nestovi su peiliu jum už nugaros, kad greičiau ir bet kaip užsiregistruotumėt, neliepiam iš karto kurtis veikėją ar biografiją, tad turite laiko apmąstyti ko iš tiesų norite. O ir taip nesimaišys nauji nariai.
† Mes už būtinumą susikurti biografiją. Tai galite padaryti per savaitę, jei reikia per dvi, ar ilgiau. Tai sunkus, laiko užimantis darbas, tačiau kitiem tikrai reikalinga norint žinoti su kokiu žmogum jie turi reikalų, su kokiu žmogum jie nori susitikti ar plėtoti santykius.
† Nevaidinam nenugalimųjų, visi turi kažkokių silpnybių. Gal ir nesmagu, tačiau leiskit ir jūsų personažui pralaimėt, užuot visad laimėjus
† Žudyti galima, tačiau tik su abipusiu noru, ir pranešus administracijai.
†  Virtimas vampyru neribojamas, visiškai laisvas. Tereikia pranešti tam tikroje temoje apie pervertimą ir būsite perspalvoti. Forume perversti vampyrai neturi apsaugos nuo saulės, tar rpg metu turėsite ją susiveikti.
† Administracija visada padės bet kokiais klausimais._____________________________________________________________________________________


feminism means gender equality;
whatever your purpose is in this universe, it will shine through if you just surrender and you let yourself radiate in the most powerful way.

Atgal į viršų Go down
 
Taisyklės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: Everything you need in our world :: Nariams-
Pereiti į: