Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Vampyrai 

Share | 
 
 Vampyrai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Minerva Lėja Bellemore
I can't drown my demons, they know how to swim.
lav's :
124

posts :
1436

Minerva Lėja Bellemore
I can't drown my demons, they know how to swim.

2017-11-12, 00:18

Lilith buvo pirmoji pasaulio vampyrė , sukurta pačio pragaro dievo Hado . Dar kitaip vadinama jo pirmąją dukra , buvo tikras demonas . Nevaldomas kraujo troškulys verkė skersti kaimus , žudyti visus pasitaikančius jos kelyje . Tačiau tai nebuvo visa žala , kurią ji skleidė pasauliui . Orginalės įkandimas būdavo pasmerkimas amžinam gyvenimui , visi jos nužudyti žmonės atsikeldavo iš mirusių ,tačiau išgyvendavo tik nedaugelis . Patys ištvermingiausi išlikdavo – Lilith geriausi kūriniai . Tai buvo pirmoji vampyrų karta , tačiau tai nesiliovė. Paverstųjų įkandimai nepriversdavo prisikelti ,todėl jie išmėgino prieš žudant pamaitinti žmones savo krauju. Taip Lilith vaikai ir jų vaikų vaikai kūrė vampyrų populiaciją .
Suderinamumas su kitomis rasėmis: Vampyrai įsivaizduoja esanti pasaulio valdžia,todėl nepripažįsta kitų rasių egzistavimo. Vampyrai ypatingai medžioja žmones ir vilkolakius,nes pastarųjų kraujas yra delikatesas dėl jame esančių Lilith kraujo priemaišų.
Silpnybės :
1.Saulės šviesa veikia tik vampyrų sukurtuosius . Lilith pirmagimiai kaip ir pati Lilith yra atsparūs saulės šviesai . (Raganų pagalba , galima gauti apsauginį amuletą )
2. Verbena , gana retas augalas žalojantis ir silpninantis visus vampyrus nepriklausomai nuo jų prigimties.
3. Vampyrai nužudomi pervėrus jų širdis mediniu kuolu arba sudeginus . Lilith ir jos vaikai , turi būti paaukojami širdis ištraukiant iš krutinės ir išdeginant Verbenos ekstraktu.
4.Lilith ir jos vaikams dievų kraujas yra nuodingas.
5.Kitiems vampyrams per didelis Dievų kraujo kiekis juos apnuodija.Iš organizmo pasišalina sunkiai.
Stiprybės:
1. Greitis /Klausa/Jėga
2. Minčių kontrolė žmonėms , Lilith ir jos vaikai įtaigą daro visoms rūšims.
3. Įprastiems vampyrams dievų kraujas sustiprina pojūčius , yra vertingas.Tačiau per didelis jo kiekis , gali vampyrą apnuodyti ir jis mirs lėta mirtimi..


Anthony Colleman
35/2500 × Vedęs Lizbeth Collen-Morrison × Vampire × OPEN
Anthony buvo kariuomenės vadas,aukščiausiasis lygmuo Vašingtone.Nors tais laikais karas turėjo kitą pavadinimą ir būriai buvo kitokio pobūdžio nei šiuo metu jis buvo lyderis,asmuo kuris kėlė vajų prieš Dievų galybę ir kitų rasių įsiveržimą tarp žmonių.Sąžiningas,žiaurus ir nesuteikiantis antrų galimybių,toks koks ir turi būti tikras atsidavęs lyderis,tačiau jam nepasisekė kai vieną dieną mūšio lauke jis susitiko Lilith ir jos pirmagimę kuomet jos išskerdė visą legioną.Iš visų vyrų atsikėlė tik jis,kai pabudęs pamatė kraujo upes ir lavonus jos akys apsitraukė išgąsčius ir baime,jis nesuprato kas atsitiko.Vienintelė paguoda buvo pirmoji Lilith dukra kuri išmokė jį gyventi,tapti žiauriu ir šaltu kraugeriu.Išmokė išjungti savas emocijas,jie buvo tobula komanda kol Freya nepapustė padų.Likęs vienas jis ilgus amžius niko į savo tamsybę,kol sutiko Lizbeth.Galbūt ji būtų buvusi dar viena jo auka,tačiau begalinė stiprybė ir temperamentas pakerėjo Anthony ir jis ją vedė iškart po sutuoktuvių paversdamas ją tokia pačia kaip jis.Tačiau tai nereiškė jog tai buvo meilė,jis pamatė potencialą moteryje kuri tapo jo žiaurumo įrankiu.
Daniel Chadwell
6/100 × Susitikinėja su Sonia Belerosa × Vampire × OPEN
Daniel palyginti jaunas vampyras,gimęs ir augęs Texase sulaukęs 26 metų persikėlė gyventi į New yorką galimybių ir pramogų miestą. Įsidarbinęs barmenu kurį laiką gyveno nerūpestingą gyvenimą mažame jaukiame priemesčio bendrabutyje kol sutiko vieną merginą pakerėjusią jo širdį. Paslaptinga gražuolė buvo vampyrė, kuri kaip greitai atsorado taip greitai ir dingo iš jo gyvenimo paversdama jį kraugeriu. Vaikinas gana geitai susigyveno su naujuoju savimi,išmoko valdytis ir sugebėjo netrugdomai gyventi civilizacijoje besimaitindamas gyvūnų krauju,nesskiruasti žmones jam buvo nepakeliama.Ypač po to to kai sutiko Sonia,merginą kartą užklydusią į jo barą. Ilgą laiką jis mėgino patraukti jos dėmesį kol galiausiai tai pavyko, dabar jis ją saugo kaip didžiausią turtą. Pats Daniel yra geraširdis,kitoks vampyras kuris stengiasi palaikyti draugiškus santykius su visomis rūšimis ir neaukština savęs kaip tai daro dauguma jo rasės atstovų.
Thalia Lilith Arnadottir
19/5000× Complicated × Vampire × TAKEN
Lilith – Kai dievai kūrė rojaus gyventojus Lilitha buvo pirmoji moteris įleista į rojų kaip Adomos gyvenimo draugė . Ji turėjo būti tas tobulas ir tyras dievo kūrinys tačiau ji suklydo . Lemtingą naktį leidosi suviliojama pagundos ir paragavo obuolio iš uždrausto sodo. Tai buvo jos naujo gyvenimo pradžia , kai dievai ištrėmė ją į žemę žūti nuo alkio ir troškulio ji troško gyventi. Dievas ir naktis ji ėjo per tuščios žemės plotus kol galiausiai pasiekė raudonąją upę . Troškulys buvo stipresnis už sveiką protą , tik išgėrusi pakankamai daug suvokė kas tai buvo iš tiesų . Šiltas ir klampus skystis slinko jos stemple pamažu užvaldydamas kūną . Tai buvo ne paprasta upė , tai buvo Hado į žemę paleista jo kraujo srovė tarsi vilionė į spąstus į kuriuos Lilith įklimpo. Tą akimirką ji prarado sąmone , jos kūnas pasikeitė o dvasia paliko kūną . Ji tapo monstru kurį paglemžė pats Hadas. Ilgus metus ji tūnojo kraujo upėje laukdama kol žemę pasieks išganytieji žmonės , ir tas laikas išaušo lilith prisikėlė trokšdama kraujo ir skausmo dejonių. JI puolė kaimus , gyvenvietes žudė žmones be paliovos ir jokios sąžinės graužaties. Tačiau raganos surado būdą jai pažaboti , užrakino ją ir paskandino jūroj , tik po daugybės metų demonė , mitas pagaliau buvo išlaisvinta . Jos pirmieji kūriniai , jos vaikai surado ją ir prikėlė naujam gyvenimui , dabar Lilith žinoma kaip Thalia yra psichiatrijos klinikos įkūrėja , visuomenės moteris ir mylinti žmona. Tačiau visa tai yra tik didelio spektaklio dalis , nes ji neatsimena kas tokia yra . Bejausmė kraujo demonė.
Freya Rodrigues
22/3000 × Single × Vampire × OPEN
Freya buvo ūkininkų dukra , mylima dukra ir sesuo kai vieną dieną jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis . Savo vestuvių dieną , besirengianti nuostabiai šventei ji nukeliavo prie vandens , savo šventei priskinti laukinių vandens lelijų kai tarsi iš giedro dangaus – upės išniro krauju pasruvusi Lilitha . Ištroškusi kraujo ir žmogaus šilumos Lilitha pasimaitino Freya , palikdama vos rusenančią gyvybės ugnelę jos kovojančiame kūne . Tai užvedė moterį , pajutusi jos stiprią dvasią ji pasidalino savo krauju leisdama jai užgesti . Taip po gero pusdienio Freya pabudo viena gulinti šalia upės kranto , su begaliniu troškuliu kurio negalėjo suprasti . Nors Lilithos jau nebebuvo , ji jautė jos buvimą tai buvo jos dalis kurią ji gavo su jos krauju .
Grįžusi iš po upės , visais įmanomais būdais stengėsi numalšinti nežmonišką troškulį tačiau nesugebėjo . Kiekvieno žmogaus kvėpavimas,pulsas atrodė padažnėję , ją viliojo jų kūnai . Kvapas buvo svaiginantis ir toks tobulas jog Freya nesugebėjo atsispirti , pirmoji jos auka buvo jos mylimas brolis kurį ji sumaitojo neatpažįstamai . Supratusi jog yra grėsmė savo šeimai , vis dar išlaikydama jausmus savyje ji pabėgo su noru susirasti moterį buvusią prie ežero , tačiau tai buvo nesėkmingai. Freya pamažu paniro į savitą monstrą leisdama Lilith kraujui valdyto jos organizmą . JI siaubė miestus , naikino ir kankino visus savo kelyje buvo tikra orginalės pasekėja pamažu sugebėjo atgauti save , ir užgožti Lilith kvietimą . Ji gyveno sau , ištekėjo du kartus norėdama pasilinksminti , pavertė daugybę žmonių tokiais kaip ji ir dabar buvo pagrindinė Lilith išlaisvinimo iniciatorė , mat ji buvo vienintelė su kuria orginalė pasidalino savo krauju .Pirmasis Lilith vaikas..
Ellasyn Westwood
18/18 × Vieniša × Vampire × OPEN
Ellasyn,turtingų tėvelių dukrelė mananti jog visas pasaulis po jos kojomis.Niekada nebuvo susidūrusi su sunkumais,nematė sunkių dienų ar vargo.Pirmūnė mokykloje,vakarėlių siela ir tas žmogus kurį visi myli arba nekenčia,pas ją nebūna viduriuko. Vampyre tapo visai neseniai,šventusi savo aštuonioliktąjį gimtadienį miesto restorane susirengė pasimėgauti vaikino dėmėsiu už restorano ribų,neapšviestoje vietoje kur buvo užpulti abu.Dėja išgyventi pavyko tik Ellei,visa kruvina ir nesugebanti suprasti kas darosi ji išskerdė dalį savo šventės dalyvių,kol išsigandę žmonės iškvietė policiją.Westwood nepasisekė jog vienas iš policijos darbuotojų buvo susidūręs su mistinėmis būtybėmis, supratęs kas tokia ji yra išvežė ir užrakino rūsyje. Ilgus mėnesius ji buvo kankinama, žalojama kol galiausiai vyrui pavyko išvystyti joje paklusnumą ir prisijaukinti. Ji buvo paleista,tačiau iki pat dabar yra laikoma už trumpo pavadėlio nepaisant jos pastangų kartais pamaištauti.
Lizbeth Colleman
28/ 1000 ×Ištekėjusi už Antony Colleman × Vampire ×OPEN
Lizbeth tėvai nesėkmingai mėgino susilaukti kūdikio,ir tik sulaukus 40metų moteriai stebūklingu būdu pavyko pastoti.Tėvai buvo begalo laimingi,tačiau lemptingą vidurvasario naktį pasaulį išvydo begalo daili gležna mergytė kartu nusinešdama ir savo motinos givybę.Nors mergaitė liko su tėvu buvo begalo mylima ir lepinama,sunkus gyvenimas ją užklupo vos sulaukus 15metų.Kai senas tėvas pasiligojo ir atgulė į patalus. Neturėjusi paauglystės ji kiauras dienas rūpinosi ir slaugė savo merdintį tėvą kol vieną dieną neteko ir jo.Nebebuvo nieko ,kas galėtų ją apginti.Graži mergina iškarto sulaukė vyrų dėmėsio, dar būdama vos 18metų buvo išprievartauta vietos girtuoklio nuo kurio pastojo,vaikas neišgyveno.Tai paskatino jos išvykimą,manę jog kitur suras geresnį gyvenimą,nuvykusi į to meto New Yorko žemes susipažino su jaunu gražuoliu aksomine oda,bemaž jį pamilo ir ištekėjo.Moteris nežinojo jog lenda tiesiai pavojuj į nasrus,jos vyras buvo vampyras kuris iškart po vestuvių tokią pavertė ir savo jaunają žmoną,pamažu pripratindamas ją prie žiauraus savo elgesio ir santuokos sanpratos.Lizbeth net nežino,jog santykiai gali būti paremti meile ir ištikimybę o ne vien tik aistra ir žudynėmis.Šiuo metu jų pora ganėtinai pagarsėjusi New Yorke kaip vieni iš žiauriausių kraujasiurbių.
Atgal į viršų Go down
 
Vampyrai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Personažų Sąrašas-
Pereiti į: