Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Medūzos/Gorgonės 

Share | 
 
 Medūzos/Gorgonės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Minerva Lėja Bellemore
I can't drown my demons, they know how to swim.
lav's :
124

posts :
1436

Minerva Lėja Bellemore
I can't drown my demons, they know how to swim.

2017-11-17, 20:12

Tai vandens vaikai , kai pirmoji išniekinta begalinio grožio mergelė skendo jūroje ją rado Poseidono vaikai bei įkvėpė jai naują gyvybę . Ji buvo mirtinai sužalota elektrinių impulsų paralyžiuojančių kūną, tačiau išgyveno ir pakilo iš vandens dar skaistesne oda ,tamsesniais plaukais ir stiklinėmis akimis bei nugesinta siela . Pakilo nešina neapykanta, kiekvienas ja žavėjosi tačiau naujai atgimusios Gorgonės žvilgsnis būdavo pražūtingas .
Medūzos maitinasi žmonėmis. Pirmiausia jas suvilioja savo neapsakomu grožiu , tuomet suparalyžiuoja žvilgsniu. Ir dar gyvus šiltus kūnus išmėsinėja , mintimis besimėgaudamos jų skausmu ir pamažu gęstančia gyvybe.
Išvaizda nesiskiria nuo žmonių kol nepradeda maitintis , tuomet oda pasidaro skaisti . Akys stiklinės o dantys aštresni.
Medūzomis gimstama tarp dviejų tos pačios rūšies atstovų .Tik Orginalioji medūza gali paversti kitą asmenį su savo krauju.
Suderinamumas su kitomis rūšimis:Medūzos negali pakęsti dievų ar jų vaikų.Jų kraują užuodžia net už kelių kilometrų. Su kitomis rasėmis nekonfliktuoja,tačiau laikosi arčiau savų.
Silpnybės :
1. Medūzos bijo ugnies , ji joms mirtina.
2. Medūzas žaloja ramunių žiedai , jų kvapas jas svaigina o prisilietimas degina.
3. Medūzos nesimaitinančios žmonėmis miršta gana jaunos , joms būtina žmogaus mėsa išgyvenimui .
4.Vilkolakio nuodai/įkandimas.
Stiprybės:
1. Jų tobulai išvystyta rega.
2. Yra stipresnės už žmones
3. Jų žvilgsnis paralyžiuoja žmones , būdami paralyžiuje jie jaučia ir girdi.Kitoms rūšims tai sukelia laikiną paralyžių jo ilgumas priklauso nuo Gorgonės senumo.
4. Yra nepaprastai gražios
5.Po pasimaitinimo gali įgauto nužudytojo pavidalą. Tačiau tai trunka iki valandos.


Lucius Bellemore
30/5000 ×married Atchelle Mary Bellemore× Gorgone × OPEN
Lucius nuo pat gimimo buvo padūkęs neklaužada laisvas minutes leisdamas viešnamiuose ar moterų draugijoje.Jam niekada neatrodė jog tai blogai,augo blogo tėvo pavyzdžio auginamas todėl neišmoko kaip reikia mylėti ir vertinti moteris.Tik tuo metu kai sutiko Atchellę sugebėjo bent akimirkai susitelkti ties viena moterimi,tai nebuvo tobuli santykiai,tačiau moteriai jį pavertus į stipresnį galingensį padarą jis pradėjo jausti jai didelę pagarbą o pamažu ir ją pamilo.Nors savo prigimties jis atsisakyti nesugebėjo,savo neištikimybes kruopsčiai slepia nuo žmonos ir dukters. Yra geras tėvas,mylintis vyras tačiau turi savo spaltą gyvenimą ir už namų sienų..
Dominique Lewis
26/100 × Single × Gorgone × OPEN
Vaikinas gimė Medūzų šeimoje prieš šimtą metų,tačiau tragiškai vos sulaukęs 16 metų tėvus prarado,jie buvo nužudyti paslaptingomis aplinkybėmis,būtent Lewis juos rado išdarkytus savo pačio namuose ant pirmo aukšto grindų.Dabar vaikinas visus šiuos metus gyvena keršto ktorškimu,ieško ir tikisi surasti tėvų žudikus bet kokia kainą.Galima sakyti,jog savo gyvenimą atidėjęs į šalį,retkarčiais leisdamas sau pasimėgauti kitų asmenų draugija,atsipalaiduoti bare ar su vienkartiniais draugais kurie po to pasilieka kaip jo tobula vakarienė. Jausmai jam svetimas dalykas,nes visą protą akupavęs noras keršyti..
Atchelle Mary Bellemore
24/5000×married with Lucius Bellemore × Gorgone × OPEN
Atchellė buvo begalinio grožio mergaitė,svajonė visų kaimo jaunikių kurie tik ir varvino seilę pamatę jaunają Bellemore atžalą.Tačiau Atchellei tai nerūpėjo,geraširdė mergina visuomet leisdavo laiką namuose padedant savo tėvams rūpintis ūkiu,tik netikėtas susitikimas su pačiu Džiausu pakeitė jos gyvenimą,pamilusį dievą ji visa siela atsidavė į jo rankas,tačiau tai tebuvo niekingi apžavai. Džiausas ją paliko,o į jo vietą paslapčia atskubėjo Poseidonas negailestingai išniekinęs moterį. Jos mylimasis taip ir nebepasirodė,apimta skausmo ir sudaužyta širdimi ji buvo išjuokta viso kaimo tėvų išvarytą už nuodėmę turėjo pati kibti į gyvenimą. Tačiau jis nebeatrodė toks žavus,nebeturėdama vilties ji norėjo pasiskandinti tačiau Poseidono vaikai buvo numatę jai kitokį likimą. Per stebuklą likusi gyva visa sukandžiota medūzų ji buvo išmesta į krantą. Nuo tos akimirkos vedina keršto ji išskerdė visą savo kaimą įskaitant ir nedėkingus tėvus,meilei jos širdyje nebebuvo vietos kol ši Nesutiko Luciaus. Netikėti jausmai įsiplieskė jos suakmenėjusioje širdyje,pati netikėdama tuo pavertė jį tokiu pačiu kaip ji pati ir susilaukė dvinių. Rodėsi gyvenimas tapo tobulas,jie keliavo iš vietovės į vietovę paskui save palikdami daugiau tokių kaip jie ir plėsdami savo tobulą rasę.Tačiau prieš 72 metus viena iš dukterų buvo pagauta medziotojo ir negailestingai nužudyta,begalinis skausmas užgimė motinos širdyje paskatinęs dar labiau saugoti savo likusiąją dukterį.
Minerva Lėja Bellemore
19/5000 × Complicated × Gorgone × TAKEN
Minerva buvo dviems minutėmis jaunesnė už savo seserė Naidirą kai išvydo pasaulį. Šdentiško tobul grožio mergaitės, tikra dievų dovana orginaliosioms gorgonėms.Tačiau Minerva iškarto pasižymėjo tamsesnėmis akimis nei sesuo,augdamos jos išskyrė tik dar daugiau skirtumų. Nors išvaizda buvo įdentiška ir jos begalo mylėjo viena kitą pasaulio supratimas joms buvo skirtingas. Minerva spinduliavo sexualumu, moteriškumu ir grakštumu. Negailestingai viliojo vyrus bei juos žudė,rinkosi laisvą gyvenimo būdą kai tuo pačiu metu jos sesuo šiltesnio ir ramesnio būdo mieliau rinkdavosi jausmus. Matyt tai ir pražudė Naidirą. Po sesers mirties Minerva ilgą laiką negalėjo atsigauti, tą skausmą krutinėje nešiojasi lygi šių dienų.Matyt skaudi sesers patirtis atitolino pačią Lėją nuo šiltų jausmų, ji užsisklendė ir prisiekė sau niekada neįsimylėti,tačiau ar ilgai sugebės išlaikyti širdį šaltą ir abejingą? Kai jos grožis vilioja visus vyrus..
Daenerys Morgisson
21/2500 × Vieniša × Gorgone × OPEN
Daenerys jauna moteris,buvusi turtingų tėvų mergaitė nelaiku ir nevietoje pasitaikiusi orginalei Medūzai po akimis.Vienos puotos metu orginalė su savo šeima pasirodė prie Morggison šeimos durų neva atvykę į puotą kaip kviestiniai svečiai.Atchellei jaunoji dama krito į akį kaip potenciali kanibalė,todėl puotos metu prisigretinusi prie merginos ir įgavusi jos pasitikėjimą išmėgino laimę ir pavertė ją medūzą.Tačiau ji klydo,Daenerys buvo gero būdo,tyros sielos mergina kuri taip ir nesugebėjo susitaikyti su savo naujuoju amplua.Iki pat šių dienų ji vengia gyvų  žmonių kūnų, nežudo ir maitinasi iš morgų pavogta negyva tačiau šviežia žmogiena.Stengiasi pritapti prie žmonių rasės ir išlikti nepastebėta,nors jos gyvuliški instinktai vis dar retais atvejais paima viršų.
Lauren Ighberg
25/ 1000 ×Single × Gorgone ×OPEN
auren dviejų pasiturinčių medūzų atžala.Išauklėta su aukštomis manieromis moteris,vertinanti ir branginanti savo prigimtį,turinti aukštą vertę ir įsitikinimus,jog jos pora gali bųti tik tokios pačios rūšies atstovas ir jos pagrindinė pareiga yra pratęsti giminę. Tobulas vaikas,pretendentė į Politiką. Jos niekada nepamatysi bare, išgėrusios ar nepasipuošusios. Draugus renkasi tik protingus ir išauklėtus bei deramai paklūstą tėvų valiai..

_____________________________________________________________________________________

The hardest part about walking away from someone is the part where you realize that, no matter how slowly you go, they will never run after you.
Atgal į viršų Go down
 
Medūzos/Gorgonės
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Personažų Sąrašas-
Pereiti į: