Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Vilkolakiai 

Share | 
 
 Vilkolakiai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2018-01-07, 18:56

Vilkolakiai buvo sukurti raganų , nesėkmingo būdo užrakinti Lilith kaleime metu . Vieną pilnaties naktį , stipriausi kaimo vyrai ir moterys buvo surinkti aukojimui. Su burtais įkalinta Lilith , tačiau viskas vyko ne pagal planą ir vienai iį raganų blogai pasakius burtažodį aukoms buvo perduoda dalis Lilith galių taip įsodinant į jų stiprias širdis kraujo troškimą,. Tačiau raganos to nenumatė , tesė burtažodį ir taip prisaikdino juos mėnuliui , tačiau jo burto Lilith pabėgo ir tai buvo įrodymas jog kažkas vyko ne pagal planą .
Momentą kai mėnulis švietė ryškiausiai aukos atsikėlė mėnulio apšvieti , tačiau nebesijautė taip pat . Kūnas keitėsi , o organizmas troško kraujo , jie išžudė raganas bei visą kaimą . Ilgas dienas ir naktis klajojo per apylinkes skersdami , ir pamažu panašėdami į gyvulius nei žmones. Tik pilnačiai pasibaigus , jie pabudo vidurį miškų nuogi ir kraujuoti , atmintis tarsi buvo išsitrynusi . 
Vilkolakiais gimstama , vilkolakių šeimoje arba galima juo tapti, kai esi sukandžiojamas vilko pilnaties metu ir išgyveni nuodų poveikį .
Paprastame pavidale atrodo kaip paprasti žmonės .
Suderinamumas su kitomis rūšimis:Yra linkę dominuoti,buriasi gaujomis ir dažniausiai būna savų rate arba palaiko santykius su žmonėmis. 
Stiprybės:
1. Stipresni už žmones. Net ir būnant žmogaus pavidale.
2. Klausa , rega ir greitis .
3. Pavojingi Medūzoms dėl savo nuodų.
Silpnybės:
1. Kurpelė , juos silpnina ir žaloja.
2. Nužudyti galima nukirtus jų galvą ir sudeginus .


Balthazar Cortez
32/5000m× Vedęs Gaja Cortez × Vilkolakis × OPEN
Balthazar Cortez – Tai seniausias gyvuojantis vilkolakis savo kraujyje nešiojantis pirmosios linijos kraują. Jį galima skaityti originaliuoju iš grynakraujų šeimos. Šelmis,sarkastiškas,griežtas,valdingas ir neturintis jokių skrupulų vyras smurtu ir jėga pelnęs garbę ir lyderio poziciją. Visuose miestuose yra žinomas jo vardas ir brutalūs darbai,net nebūdamas šalia sugeba kontroliuoti tokius pat kaip jis. Vienintelė jo silpnybė Lilith. Nežinia ar tai meilė ar susižavėjimas o gal tiesiog begalinė trauka sukasi jo galvoje,tačiau po pirmųjų tūkstantmečių su ja jo galvoje ji tarsi išgraužė skylę ir net po tiek metų kol šioji buvo įkalinta, jo galvoje o galbūt ir širdyje jos vietos nepakeitė nei viena kita moteris. Nors savo pašonėje jis ir laiko dailią vilkolakę,tam jog pratęstu giminę nors jos visiškai nemyli ir elgiasi lyg su savo augintiniu,nes tai jo būdas.
Sebastien Cortez
24/3500m ×Vienišas× Vilkolakis × OPEN
Sebastien Cortez – Vienintelis ir labai vertinamas Cortez šeimos palikuonis.Tvirtas vyras besilygiuojantis į tėvą.Turi didelių ambicijų ateityje valdyti vilkolakių klanus,vesti ir susilaukti palikuonių pratęsiančių originalų liniją. Ambicingas,pasiryžęs viskam dėl savo tikslo ir rūšies gerovės tačiau mėgėjas pasismaginti ir naktiniuose klubuose,dėl ko dažnai būna baudžiamas tėvo kuris sūnaus atžvilgiu yra griežtas.
Nathaniel Eliades
27/550m×Vienišas× Vilkolakis × OPEN
aNathanielis nuo gaujos atsiskyrė gana seniai,kai jo būsima žmona buvo nužudyta dėl kėsinimosi į gaujos vadės poziciją.Priblokštas ir su skausmu savyje jis paliko jį ir jo sužadėtinę išdavusius gentainius ir leidosi į nuotykių paieškas po įvairius pasaulio kampelius. Tapęs egoistu naudos siekiančiu tik sau pasaulyje nebeieško prasmės,leidžia dienas ir naktis su vampyrėmis bei Gorgonėmis nesijaudindamas dėl pasėkmių.Neatsargus ir beatodairiškas vaikina. Vaikščiojanti bėda,žmonės sutinkantys jį nepirmą kartą neretai savęs paklausia kaip toks išsišokėlis vis dar gyvas vaikšto šia žeme.
Nadira Sollerson
23m×Įsimylėjusi Samuel× Vilkolakė × TAKEN
Nadira gimė atsiskyrusių vilkolakių šeimoje prieš 21 metus. Visą savo gyvenimą buvo mokoma savų papročių,gero elgesio bei išskirtinių išgyvenimo būdų.Kadangi jie buvo vieniši,dažnai patekdavo į nepavydėtinas situacijas,gaujoms nepatiko atsiskyrėlei ir tai kėlė nemažai bėdų. Tačiau ilgus metus sugebėjo išgyventi laimingą gyvenimą iki dienos kai Nadira sutiko Samuelį. Mirties angelą kuris jai sunkiu metu pasigailėjo jos gyvybės ir leido jai gyventi,kaip tik tuo metu moters širdyje įsižiebė kibirkštėlė nepažįstamam žaviam vyriškiui. Jų santykiai buvo keisti ir kupini įtampos,tačiau maža to į gyvenimą grįžusi Samuelio netikra sesuo Lilith nusprendė apkartinti jų gyvenimą kėsindamasi nudaigoti Samuelio suskydimo šaltinį. Todėl jauna vilkolakė atsiduria tarp dviejų ugnių.
Gaja Cortez
26/3500m× Ištekėjusi už Balthazar Cortez× Vilkolakė ×OPEN
Gaja Cortez – Ganėtinai jauna vilkolakė,Balthazaro žmona tapusi po to kai jos tėvas ją pardavė už derlingas žemes netoli jūros.Paklusni savo vertybėmis besikliaunanti moteris,atrama savo vyrui. Nors gaja buvo įskaudinta tokio tėvo poelgio ji sugebėjo susitaikyti su likimu,pamilo žiaurų ir negailestingą vyrą ir nuoširdžiai stengiasi priversti jį ją pamilti nepaisant jo elgesio su ja pačia. Ji nėra kvaila moteris,jaučia jog čia nagus prie jų nepavykstančių santykiu prikišusi kita moteris.Turbūt dėl to vis ieško būdų kaip sužinoti ka ji tokia ir pašalinti iš kelio,jog galėtų būti laiminga su savo vyru.
Sonja Reyers
25/200 ×Vieniša × Vilkolakė ×OPEN
Sonja ganėtinai jauna vilkolakė prie Cortez klano prisijungusi visai neseniai,kai buvo užpulta ir suprato jog vienišai gyventi nėra saugu. Tėvus prarado ganėtinai seniai,kai buvo dar visai jaunutė todėl jų net neprisimena,dabar jai tėvą atstoja Balthazar kuris priėmė ją iš gatvės,išgelbėjo ir užaugino.Nors meilės iš jo niekada nejuto gyvenimu nesiskundė,nes buvo saugi. O kas jaunai merginai gali būti svarbiau,tokiame žiauriame pasaulyje?

_____________________________________________________________________________________


Why you looking at me now? Why you looking at me again? What if I pulled my teeth? Cut my hair underneath my chin, wrap my curls all around the world, throw my pearls all across the floor. Feeling my beat like a sniper girl, cause I want it more.
Atgal į viršų Go down
 
Vilkolakiai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Personažų Sąrašas-
Pereiti į: