Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Mirties Angelai 

Share | 
 
 Mirties Angelai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2018-01-07, 18:57

Žmonija vis augo ir klestėjo pamažu apimanti save pykčio ir nesantaikos gijomis . Prasidėjo žudynės netik tarp antgamtinių būtybių tačiau ir tarp pačių žmonių . Tai kėlė chaosą visose žemėse , padaugėjo mirčių dievai nesugebėjo to suvaldyti todėl susivieniję su Hadu  vienam bendram tiksliui jie sukūrė mirties angelus Samuelį ir Gabrielį , kurie buvo pasiusti į žemę sugaudyti mirštabnčių žmonių sielų . 
Samuelis buvo demonas, juodasis angelas nešinas dantytu peiliu ant kurio stūksojo trys nuodų lašai . Jis sekdavo pas nusidėjusiuosius , pas žmones kurie nusižudė , atėmė kažkieno gyvybę ar gyveno nedėkingą ir bjaurų gyvenimą . Jis negailestingai naikino jų kūnus rinkdamas sielas ir jas įkalindamas savo durkle . Tačiau Gabrielis buvo kitoks , jis buvo baltasis mirties angelas kuris gelbėjo paklydusias nužudytas sielas . Jo peilis buvo lygus ir atimdavo gyvybę be skausmo ir kančių . 
Viskas sekėsi puikiai , dievai buvo sugalvoję planą kaip paklydusias sielas suvaldyti tačiau to nebuvo gana , žmonija nerimo o tų kurie surinktų sielas buvo per mažai . Mirties angelai ėmė daugintis ir vystyti savo rasę . Kai jų populiacija pasiekė reikiamą skaičių jiem nebepakako tik sielų rinkimo , Samuelis norėjo valdžios ir ėmė sanguliauti su žmonių moterimis tam , jog jos pagimdytų jam daugiau tokių kaip jis. Jos sugebėtų sunaikinti Gabrielių ir vienas valdyti mirštančių žmonių likimą . 

Atrodo kaip žmonės , blogiukai nešini dantytu peiliu o gerieji lygiu . 

Gimstama mirtis angelui sugulus su žmonių moterimi . 
Suderinamumas su kitomis rasėmis: Neutralūs.

Stiprybės:
1. Turi savyje dalelę juodosios magijos.
2. Žudymo įrankis , leidžiantis nuspręsti bet kokios antgamtinės rūšies išlikimo klausimą. ( Tik tuo metu , kai jie jau prie mirties slenkščio)

Silpnybės:

1.Nužudomi sugirdžius dievų kraujo.


Samuel
25/5000×Susitikinėja su Nadira Sollerson × Mirties angelas × TAKEN
Prieš 5000 tūkstančius metų dievai susivieniję su Hadu sukūrė du brolius, Samuelį ir Gabrielį, kurie turėjo saugoti ir rūpintis žmonių mirties valandomis.Tačiau dievai net nenumanė jog Hadas nuspres pagudrauti ir į Samuelį įleis savo kraujo taip užnuodydamas jo mintis visam gyvenimui. Apsirūpinęs rantytų peiliu Samuelis beldėsi į kiekvieno nusidėjėlio duris nesuteikdamas antrų šansų, Gabrielis mėgino atvesti brolį į protą tačiau taip Iššaukė tik priešpriešą dėl kurios Samuelis primygtinai užsibrėžė tikslą sunaikinti savo brolį ir visą valdžią pasilikti sau,atrado būdą kaip į pasaulį atvesti daugiau tokių kaip jis -ėmė sanguliauti su moterimis.Savo vaikus laikė lyg nuosavą armiją iki dienos kai po jo kojomis pasipainiojo moteris,begalinio grožio vilkolakių jauniklė Nadira. Apsimetęs žmogumi jis suviliojo merginą įtikinėdamas jog tai tik įdomus žaidimas,tačiau nadirai vos prisipažinus savo jausmuose Samuelis pabūgo. Jo gyvenimo siekiai ir begalinis galios troškimas neleido jai atsakyti tuo pačiu,tai nepriimtina Hado sūnui tačiau dabar kai Lilith kėsinasi į Nadirą kaži kuri Samuelio pusė nugalės ir kurią pusę jis pasirinks . Taip vadinamąją šeimą ar nepripažįstamą meilę?
Gabriel
25/5000 × Vinišas × Mirties Angelas × OPEN
Gabrielis buvo sukurtas kaip gerųjų žmonių pasiuntinys į pomirtinį pasaulį.Nešinas tiesiu aštriu peiliu neskausmingai atimančiu gyvybę. Jis buvo geras,maloningas ir neretai pasigailėdavo žmonių suteikdamas jiems antrą šansą.Tačiau Samuelis jo brolis buvo kitoks,dėl savų skirtumų jie smarkiai susipyko ir kai Gabrielis sužinojo apie Samuelio renkamą armiją ir naują būdą susilaukti palikuonių pats ėmėsi daryti tą patį. Jis niekada neimdavo moterų prieš valią bei neteikdavo joms vilčių nes tokiems kaip jie nebuvo vietos meilei širdyse,jie turėjo svaresnę paskirtį žemėje. Taip Gabrielis pamažu kūrėsi ir savo atžalas kurios prireikus stotų į kovą,nors jis vis dar nepraranda vilties susitaikyti su broliu ir mirtis valdyti drauge kaip ir buvo sutverti.
Dominique Gheto
24/2000×Vienišas× Mirties Angelas × OPEN
Dominykas tai tobuliausias Gabrielio vaikas,susilauktas su begalinio grožio žmonių moterimi iš abipusių jausmų. Pats Gabrielis šį savo vaiką mylėjo ir globojo nuo pat mažumės,aprūpino gerą gyvenimą ir jo motinai,nors santykiai tarp jų ir gana greitai baigėsi. Tvirtas,užsispyręs ir puikiai atliekantis savo pareigas vyras žinantis viską apie artėjantį karą ir tvirtai stovintis tėvo pašonėje. Nors jaunatviškas būdas kartais pakiša koją,sugeba greitai atsitiesti bei rūpinasi sergančia motina.
Arriellle Barrell
19/3000m× Vieniša×Mirties Angelas× OPEN
Kai Samuelis surado būdą daugintis ir gauti palikuonių,susipažino su jauna pasiturinčių tėvų mergina. Sužavėjęs ją pasinaudojo,iš jų vienkartinio nuotykio gimė mergaitė- Arriellė. Ji buvo graži tamsiaplaukė,akyse nešina tamsos dalelę. Dėja mergaitė neturėjo vaikystės,vos vienerių metukų Samuelis ją pasiėmė taip atskirdamas nuo motinos visiems laikams,jam buvo reikalinga armija o ne vaikai,todėl jis būtent taip ir elgėsi su mergaite. Augino kaip ginklą,išmokė gintis, kovoti bei įskiepijo savitas vertybes. Arriellė nepatyrė šeimos džiaugsmo,alinančios treniruotės ir griežtas tėvo tonas buvo jos kasdienybė,ko pasekoje ji išaugo į tvirtą moterį galinčią ir kalnus nuversti.Tačiau ji prisimena,todėl jos ištikimybė kaži ar stovi ant tvirto pagrindo.
Reina Artemisa Welch
18m× Single×Mirties Angelė ×OPEN
Reina- Jauna mirties angelė,gimusi žmonių vaikinui sugulus su mirties angele. Šiai mergaitei pasisekė labiau,ji gimė iš tikros meilės tarp dviejų įsimylėjusių širdžių ir buvo auginama tarsi normalioje šeimoje,turėjo vaikystę ėjo į mokyklą ir gyveno nerūpestingą gyvenimą iki kol jai sukako 18 metų. Atėjo laikas sužinoti tikrąją prigimtį,maištinga mergaitės siela nenorėjo priimti atsakingų pareigų,todėl ji pabėgo palikdama tik raštelį tėvams.Jie leido jai maištauti,tačiau mirštančių žmonių sielos nepaliaujamai kirbėjo jos galvoje pamažu išvarydamos ją iš proto. Ne veltui sakoma,jog negali nepaklusti savo likimui.
Dahlia Yvasenko
18/18 ×Single × Mirties Angelė ×OPEN
Dahlia viena jauniausių savo rūšies atstovių.Geraširdė,nuoširdi dar mokyklos gyvenimu ir paaugliškomis dramomis gyvenanti mergina,nei kiek nesidžiaugia būdama išskirtinė.Savo tėvo nepažįsta o motina jei galima ją taip pavadinti labiau įnikusi į narkotikus nei į šeimyninį gyvenimą. Nors Dahlia pamažu ir mėgina kabintis į gyvenimą,mąsto apie tėvo suradimą kol kas neskubina įvykių ir stengiasi ištrūkti iš motinos namų bei susitvarkyti gyvenimą..

_____________________________________________________________________________________


Why you looking at me now? Why you looking at me again? What if I pulled my teeth? Cut my hair underneath my chin, wrap my curls all around the world, throw my pearls all across the floor. Feeling my beat like a sniper girl, cause I want it more.
Atgal į viršų Go down
 
Mirties Angelai
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Personažų Sąrašas-
Pereiti į: