Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:
Raganos 

Share | 
 
 Raganos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
avatar
You can waste your life drawing lines.Or you can live your life crossing them
lav's :
450

posts :
967

Name :
Ellė

Joseph Deodonte Morrisson
You can waste your life drawing lines.
Or you can live your life crossing them

2018-01-07, 18:57

RAGANIAI - TAI MAGIŠKŲ GALIŲ TURINTYS ŽMONĖS. MAGIJA YRA PAVELDIMA.

1.NORS TAI PAPRASTI ŽMONĖS, TAČIAU JŲ SENĖJIMAS GALI BŪTI SULĖTINTAS MAGIJOS PAGALBA.
2.DIDŽIAUSIA RAGANIŲ STIPRYBĖ - MAGIJA. TAČIAU JI GALI BŪTI ATIMTA, PERKELTA Į BET KOKĮ DAIKTĄ. BE MAGIJOS RAGANIUS LIEKA PAPRASTU ŽMOGUMI.
Suderinamumas su kitomis rasėmis: Kekvienos raganos pasirinkimas.


Aiden Delacroix
28/1560m×Įsimylėjęs Lorelei × Raganius × OPEN
Dar palyginti jaunas, ryžtingas ir savimi pasitikintis vaikinas, nebijantis pasipriešinti senų pažiūrų šeimai ir drąsiai reikšti savo meilę medžiotojai. Palyginus su kitais, Aiden ganėtinai taikus - nemėgsta pyktis, kur kas mieliau nutyli ant liežuvio galo besisukančius įžeidimus, tačiau kuo labiau nuo šio tolsta mylimoji Lorelei, tuo labiau keičiasi raganiaus charakteris - švelnus, mylintis vaikinas jau spėjo sugriežtėti, įgyti tam tikrų lyderio savybių ir žiaurumo, kuris, kadaise atrodęs visai nenatūralus, kuo toliau, tuo labiau tampa artimesniu šio širdžiai.
Mars Delacroix
22/1560m × Vienišas× Raganius× OPEN
Vyresnysis Rhiannon dvynys, į seserį panašus ne tiek išvaizda, kiek charakteriu. Kaip ir pastaroji, vaikinas visuomet siekia būtų aukštumose, tačiau greta savęs visuomet trokšta matyti ir seserį. Tiesa, palyginus su kitais Delacroix šeimos nariais, Mars - ganėtinai nerūpestingas vėjavaikis, pernelyg greitai įsimylintis ir bene visuomet įskaudinamas Mars džiaugiasi faktu, jog Aiden įsimylėjęs, tačiau pačiai Lorelei prielankumo nejaučia - puikiai suvokdamas, kaip stipriai gali įskaudinti išsiskyrimas, Mars, padedamas Rhiannon, visais įmanomais būdais stengiasi nukreipti brolio mintis tolyn, taip ugdydamas ne tik brolio, bet ir savo žiaurumą.
Adam Crow
21m/110×Vienišas × Raganius × OPEN
Nepaprastai jaunas ir nepatyręs raganius, rodos, dar nė nesuprantantis, kokios stiprios iš tiesų yra jo galios. Adam naivus, nerūpestingas, įgimti sugebėjimai šiam atrodo it paprasčiausias žaidimas, padedantis sužavėti ne vieną dėmesio vertą merginą. Deja, Crow nerūpestingumas pritraukė ir medžiotojų dėmesį, ko pasekoje vyras buvo priverstas susiimti ir imtis naudotis savo galiomis ne tik tam, kad sužavėtų aplinkinius.
Ainna Delacroix
36/1560m× Vieniša× Ragana × OPEN
Delacroix šeimos galva, savomis rankomis nudyrusi žiauraus vyro odą ir iš aplinkinių rankų išplėšusi vadės titulą. Nors aplinkiniams gali pasirodyti šalta, žiauri ar net negailestinga - juk dar dabar sklando gandai apie šios kruvinus ritualus, mylimųjų draugijoje Ainna visai kitokia. Mylinti, rūpestinga, netgi maloni moteris visuomet stengiasi, kad šios šeimos nariams nieko netrūktų, kad šiems nieko nenutiktų, dėl ko skeptiškai vertina Lorelei ir kitus su šeima susijusius žmones.
Rhiannon Delacroix
22/1560m× Įsimylėjusi Marią Talbot× Ragana ×OPEN
Pati jauniausia, tačiau tikrai neprasčiausia Delacroix šeimos narė. Vos keliomis minutėmis jaunesnė už brolį dvynį, Rhiannon visuomet jautė pareigą įrodyti aplinkiniams, kad tos kelios minutės nieko nereiškia, dėl ko jau penkiasdešimt keturis metus atkakliai siekia tapti pačia geriausia, o pagalbos ranką šiai visuomet ištiesia ir vyresnysis brolis. Nors pati ir yra įsimylėjusi žmogų, Rhiannon niekina Aiden susižavėjimą Lorelei - jos nuomone, meilė priešui simbolizuoja silpnybę, tad mergina itin džiaugėsi akivaizdžiu Aiden sužiaurėjimu.
Katrina Ivanov
24/1000 ×Simpatizuoja Mars Delacroix × Ragana×OPEN
Nepaprastai gabi, tačiau kartu ir nepaprastai kukli rusų kilmės ragana, sugebėjusi patraukti net pačios Ainnos dėmesį. Tiesa, Ainna šią įsivaizudoja kaip puikią nuotaką Aiden, juk jiedu - vieni iš stipriausių raganių, tatčiau pati Katrina nepaprastai simpatizuoja jaunajam Delacroix - Mars. Deja, būdama baili ir bijanti atstūmimo, Ivanov yra linkusi plaukti pasroviui ir tik visai neseniai, Mars iš tiesų ėmus susitikinėti su kitomis moterimis, Katrina ėmė stengtis įveikti savo baimes ir patraukti jaunojo raganiaus dėmesį.
Kiosen
28/5000m× Vieniša× Ragana ×OPEN
Kiosen – Vyriausia iš trijų seserų dar prieš 5000 metų atradusių senovinius ritualus ir magiją slypinčią po jais. Skurdo ir nepritekliaus alinamos seserys net nenumanė su kuo susideda kai išmėgino tai,kas buvo neatpažinta. Po ritualų įgavusi galias Kiosem perėmė savo tautos žmonių valdymą,ji buvo paprasta mergaitė pamažu įninkanti vis giliau į magijos pinkles. Arbatžolės,nuovirai ir gamtos šauksmas pamažu silpo ir moteriai reikėjo kažko daugiau.Būtent ji buvo ta sesuo kuri viena vidurnaktį tarp devinto pilnaties atliko kitas kraujo apeigas į save įsileisdama Hadą ir neigiamas emocijas,leisdama savo venomis plūsti juodajai magijai. Tačiau seserims tai nepatiko ir jos po Lilith įkalinimo suvaržė sesers galias,taip manydamos jog įstengė pažaboti smarkiai pasikeitusią seserį.
Marla
20/5000m×Simpatizuoja Teodore Ayers × Ragana×OPEN
Marla – Jauniausia iš seserų,tačiau tikrai neprasčiausia.Visus amžius stengėsi neatsilikti nuo sesers ir sekti jos pėdomis.Nors pati mergina niekada nemėgino juodosios magijos jėgos,neretai apie tai pagalvoja. Tačiau nuo pabandymo ją stabdo sesuo,kuri ir yra šios merginos globėja ir mokytoja.

Marla aikštinga mergina sukanti uodegą aplink vieną iš vilkolakių kuris dėja į ją dėmesio nekreipia. Sunki meilė,pavydo scenos ir keršto planai kiekvienai kas tik pasižiūri į žaviojo Theo pusę,kol kas viskas apie ką Marla gali galvoti.
Sumitra
25/5000m×Vieniša× Ragana ×OPEN
Sumitra- Savo amžiumi vidurinioji iš seserų.Nuoširdi ir ganėtinai tvirto charakterio moteris,pasisakiusi už sesers suvaržymą bei Lilith įkalinimą,griežtai atsisakiusi blogio jėgų ir juodosios magijos. Visą savo gyvenimą pašventė jos tobulinimui,tam ,jog įrodytų jog geroji magija yra naudingesnė. Dabartiniais laikais moteris žolelių parduotuvės steigėja,pagarsėjusi kaip viena iš geriausiai savo amatą išmanančių raganų todėl prie jos slenksčio rikiuojasi pulkai norintys pagalbos.Ryšius palaiko tik su jauniausiąją iš seserų – Marla.

_____________________________________________________________________________________


Why you looking at me now? Why you looking at me again? What if I pulled my teeth? Cut my hair underneath my chin, wrap my curls all around the world, throw my pearls all across the floor. Feeling my beat like a sniper girl, cause I want it more.
Atgal į viršų Go down
 
Raganos
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: No darkness comes to us, but we go to darkness :: We all live under the same sky :: Personažų Sąrašas-
Pereiti į: