Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


find what you love and let it kill you

Pereiti prie : 1, 2, 3  Next
Svečias
Anonymous
Svečias
RAINARD MALDONADO fėjos krikštamotės one and only
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
kuomšai? ;D
Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
uch... kaip? :27827:
Svečias
Anonymous
Svečias
na, kaip matote - aš visiškai neužimta ir kol kas mano šeimos horizonte absoliučiai nieko nematyti :D tad leidžiu rinktis iš bet ko :vve:
Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
tada imam simpatijas, jei tik sugalvosi ką nors plačiau :rgerg:
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
man reik fėjos krikštamotės, pabūsi? :112:
Svečias
Anonymous
Svečias
Nikolay, aš nelabai turiu minčių, plius dar smagiai pasinaudosiu privilegija, kad čia mano šeimos tema ir paprašysiu iš tavęs minčių statusui <3
Rainard, neužtikrinu, kad esu geriausias variantas šiam vaidmeniui, bet sure, galima :112: :vve:
Lilith Rosie Bellemore
Lilith Rosie Bellemore
nieko, kaip nors gal ;DD okey, deal :77:
Svečias
Anonymous
Svečias
sure, imam tada šitą :)
Ahmed
Ahmed
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
She wears strength and darkness equally well, the girl has always been half goddess, half hell.
Ottilie Luca Dasarai rašo:
Nikolay, aš nelabai turiu minčių, plius dar smagiai pasinaudosiu privilegija, kad čia mano šeimos tema ir paprašysiu iš tavęs minčių statusui <3

nieko mandro kol kas nesumastau ir aš, tiesiog gal imam tai, kad jie neseniai susipažino Hiustone. Kokiam tai bare, kur viena vakarą abu malšino savo vienatvę stikliuko dugne. Pradėję pokalbį gan vangiai galiausiai vakarą baigė lovoje. Nors tas vakaras, buvo labiau toks tiesiog vienos nakties nuotykis, jie visgi susitiko atsitiktinai dar keletą kartų. Pokalbiai ir lengvas flirtas, nenuostabu, kad abu ėmė vienas kitam simpatizuoti.... :vve:
Svečias
Anonymous
Svečias
tobula, imam! :*
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
kaip sutarsim mes?;)
Svečias
Anonymous
Svečias
su tokiu grožiu pyktis nesinori, nebent love-hate, bet kam jau tas hate ;) :D turi gal tu kokių minčių, ką rpg galim nuveikt? :) :*
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
oh žinok norėčiau pasakyti, kad kažką turiu, bet... deja... :/575:
nebent jei tu bent kažkokius rėmus ar mintį numesčiau, galiu išplėst :6356: :vve:
Svečias
Anonymous
Svečias
gal imam kažką iš serijos, kad one night stand baigėsi tuo, kad Kyllian pasišovė išleisti savo iltis, tačiau tai fėjai nė velnio nepatiko, iškėlė skandalą ir didžiai paties Kyllian nuostabai, jis jos nenuskriaudė, nors faktas, kad fėjos kraujas jam buvo bene didžiausias delikatesas..nežinau, kažkokia mintis kilo, gal tau pavyks kažkaip išplėtoti ir logiškai pateikti :D :vve:
Sponsored content

find what you love and let it kill you

Puslapis 13Pereiti prie : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Šeimų temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj