Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


Staliukai lauke

Pereiti prie : 1, 2  Next
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
...
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Nors diena ir buvo graži, ji buvo varginanti, mergina visą dieną lakstė po miestą ieškodama buto. Nors tai labai sunkiai sekėsi, niekas nenorėjo nepilnametei nuomoti buto, o tai tik siutino Maia. Ji seniai troško, tapti "normalaus" amžio, tačiau karma to leisti niekaip nenorėjo. 
Nusprendusi, kad maistas bus geriausias vaistas, eidama gatve mergina užmatė ledainę. Įžengusi vidun, apsižvalgė, tačiau viduje buvo pilna žmonių, tarp jų mergina nesiruošė sėdi, apsisukusi atgal ji išėjo į lauką. Nors šiandien ir buvo geras oras, visi žmonės buvo sulėkę į vidų, tikriausiai lašantys lašai juos išgąsdino. Tai buvo tik džiaugsmas Maia, ji iš daugelio staliukų išsirinko labiausiai patikusi ir nuėjusi atsisėdo. Ne ilgai trukus prie jos prisistatė padavėja su meniu, pasiėmusi meniu mergina pradėjo jį vartyti ieškodama skaniausių ledų.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
Selenė buvo pavargusi nuo sunkios darbo dienos , visgi Psihiatrinėje ligoninėje smarkiai daugėjo nestabilią psihiką turinčių pasientų . Rodėsi jog visas miestas eina iš proto , sunkios operacijos ir diagnozės po kurių pagaliau sugebėjo atrasti pertrauką ir išeiti į miestą ko nors užkrimsti . Rodės , galėjo nusimatyti visai nebloga popietė jai ne žmogus iš Selenos rato nebūtų pranešęs apie Maios išsidirbinėjmus , gana susierzinusi ji įsimetė telefoną į rankinę , žinojo kur eiti . Mat jos žmonės , gana gerai atlikdavo savo darbą saugant sesutės žopelį .
Priėjusi ledainę ši giliai įkvėpė pamačiusi Maia prie lauko staliukų ir nukulniavo šalia jos , atsisėdo prie to pačio stalelio, - Gal nori man paaiškinti , kokiomis machinacijomis užsiemi?, - jos balsas stebėtinai buvo ramus , nors ir skalbėjo griežtai kaip visada.
https://therisingsun.forumlt.com
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Maia jau seniai nujautė, kad yra sekama, visgi ne veltui jos sesuo visados žinodavo, kur ji nuėjo, ką ji nuveikė. Toks gyvenimas varžė merginą ir nors ji buvo suaugusi moteris, toks spaudimas tik leisdavo pasireikšti jos apgaulingam amžiui, ji tapdavo maištinga mergaite, kuri viską nori daryti priešingai. Tačiau dabar, ji buvo priėmusi rimtą sprendimą, norėjo susitelkti daugiau į burtą, o tai padaryti namie ji negalėjo, kur aplink visados vaikšto Selenė ir Myles.
Išgirdusi kulnukiukų kauksėjimą Maia vos pakėlė akis, jai to nereikėjo, sesers magija ji "užuodė: kuo puikiausiai. - Labas sesut, šiuo metu, tai renkuosi kuriuos ledus suvalgyti, nes labai užsinorėjau ledų - nusišypsojo ir padėjusi meniu ant stalo, pažvelgė į seserį. - Spėju, tu apie tą fiasko, kur man nenorėjo parduoti buto? - kilstelėjo antakį, buvo aišku, kad kai geruoju niekas nebendravo su Maia, ji gavo butą bloguoju ir dar su labai gera nuolaida. - Tai ten nieko nenutiko, viskas buvo labai gražiai sutvarkyti - nusišypsojo ir truktelėjo pečiais, lyg nebūtų dėl ko pergyventi.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
Selenė kartais ištiesų buvo per daug rūpestinga , tačiau kai Myles valkatauja su moterimis šemos židiniu reikėjo rūpintis pačiai Selei. Ir tai kartais ištiesų varžė netik Maia tačiau ir pačią Selenę . Visgi , per daug rūpesčių ant vienos galvos , - Tu turbūt juokauji, - prunkštelėjo pažvelgdama į seserį . Žinoma , galbūt jai ji būtų bent jau 21 vienerių ir nesielgtų kaip mažas vaikas ji ir nepyktų dėl jos išsikraustymo atskirai , tačiau dabar situacja buvo kitokia , - Koks butas Maia , tu turi namus . Jokie butai nėra reikalingi, - tarusi atsilošė ant kėdės atlošo susikryžiuodama rankas po krutine . nepatiko D‘aramatiz jos pasispardymai , visgi daug ką teko išgyventi ir seserai ji neleis būti taip smarkiai įskaudintai kaip Selei teko išgyvent .
https://therisingsun.forumlt.com
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Iš ties Maia dažnai elgdavosi kaip maža mergaitė, tačiau kai tavo kūnas rodo, kad tu esi dar tik paauglė, tai ir protas bando su tuo susigyventi. Ypač kai visos durys tavo gyvenime yra uždarytos, o tu turi kiekvienais metais grįžti į mokyklą ir mokintis to paties vis iš naujo. Jos vaikiškumas pasirodė ir dabar, kai tik sesuo atėjo, jai pasigirdo žinutės, greitai paėmusi telefoną atrašė kelias žinutes ir paslėpė telefoną, bei išjungė jo garsą, kad šis netrukdytų.
- Iš ties tai ne, jeigu nenorėčiau ledų, negi čia sedėčiau? - kilstelėjo antakį ir plačiai nusišypsojo, nors sesuo ir būdavo rakštis, ją Maia labai mylėjo, bei buvo pasiilgusi tų dienų, kai jos abi linksmai leisdavo laiką, o ne pykdavosi ar viena ant kitos šaukdavo. - Žinau, esi mano vyresnė sesuo, tave labai myliu, tačiau man reikia ir savo erdvės, juk tu dabar negali net draugų parsivesti į namus... - sumurmėjo ir pavartė akis, tiksliau tai buvo namiokas, kad pati Maia nieko negalėdavo parsivesti, ypač jai tai būdavo vyriškos lyties draugas, kuris dažniausiai būdavo tik klasiokas ir jiems reikėdavo atlikti užduotis. - Juk tu puikiai supranti, kad aš nebe ta septyniolikmetė, na beveik - nepatenkinta pavartė akis.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
- Ne, nesuprantu , - atšovė ,- Nes elgiesi blogiau nei septyniolikmetė , - tarusi giliai įkvėpė. Ji nenorėjo pyktis su seserimi , tačiau tiesa badė akis . Ir dėl jos vaikiškumo Selenė labiausiai pergyveno ,jog neimtu kartoti svetimų klaidų . Pati Selenė jau patyrė ką reiškia įsimylėti ne tą , ir taip likti sudaužyta širdimi. Jai taip atsitiktų majai ji sau neatelsitų , jog jos neapsaugojo , - Galbūt , tada kai įrodysi jog esi suaugusi mes pakalbėsime , apie tavo išsikraustymą į butą . O kolkas malonėk savo šmutkes nešti atgal gražiuoju, - išpyškino viską gana greitai .neturėjo nei laiko nei noro skaldyti moralų , pati buvo išalkusi ir pavargusi o Sesers priežiųra nebuvo pats lengviausias dalykas, - Klausyk , neketinu pyktis su tavimi ,tačiau formaliai esi nepilnametė ir aš esu atsakinga už tave. Todėl nedaryk nesamonių, - burbtelėjo net nesujudėdama.
https://therisingsun.forumlt.com
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Maia labiausiai siutino žinojimas, kad seserei nepasisekus su vyrais, ji draudžia merginai patirti meilę. O tai žlugdė ją, tamsiaplaukė puikiai žinojo, kas gyvenime turi būti nuosmūkių, turi įsimylėti vyrą, kuris ją įskaudins ir surast tikrąją gyvenimo meilę. Tačiau dabar ji buvo uždaryta į burbulą ir negalėjo daryti to ko norėjo, o tai buvo juokinga pagalvojus, kad per tiek daug metų, jos gyvenime buvo tik vienas vyras, kuris buvo pradėjęs šildyti jos širdį, tačiau kaip greitai jis atsirado, taip greitai ir dingo. Žinoma ji nebuvo nekaltutė, gyvenime turėjo labai trumpų romanų, tačiau ji taip ir nesugebėjo suprasti kas yra tikra meilė.
- Taip mane ir skaudini, tu nori, kad aš visą gyvenimą būčiau viena uždaryta name? O gal nori, kad prarasčiau viltį ir galvočiau apie mirtį? Gali Sele pasakyti, ko tu iš manęs tikiesi? - balse girdėjosi skausmas, Maia nebuvo silpna butybė, ji mokėjo valdyti savo emocijos, tačiau kai emocijas reikėdavo valdyti prie šeimos, jai tai niekados nesisekė. - Dar vienas uždraudimas, gal dar ir iš namų išeiti negalėsiu? - pavartė akis. - Atleisk Sele, tačiau aš jau nusipirkau tą butą, žinoma aš būsiu ir namie, tačiau man reikia ir savo erdvės, jos man reikia jau labai seniai -atsiduso. - Negi rimtai nori žaisti šį žaidimą? - nuliūdusiomis akimis pažvelgė į seserį, visai net noras suvalgyti ledų dingo.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
Taip , Majos nepasitenkinimą esama padėtimi ji suprato. Galbūt būdama jos vietoje elgtūsi ir jaustųsi panašiai . tačiau nebuvo ir net nesistengė suprasto to paaygliško noro įsimylėti ir paskui likti su sudaužyta širdimi. Nieko iš tokio potyrio gero nebuvo , išverti tai buvo sunku o Selė nebuvo pasiruošusi žudyti visų kas tik įskaudina mažają sesutę , nes visas miestas būtų nusėtas vyrų lavonais , - Baik elgtis kaip mažvaikė Maja , nustok vaidinti jog visas tavo gyvenimas yra blogas. Turi šeimą , namus . Esi pamaitinta ir niekuo rūpintis tau nereikia , gali gyventi įprastą paauglės gyvenimą . Turi draugių , išeini iš namų , tad suauk pagaliau ir susiimk, - ji priartėjo kūnu arčiau staliuko bei pasirėmė į jį rankomis . Jos norai Selei atrodė vaikiški , ir ji tikrai nesuprato kaip ją skaudina , - O dėl buto aš tau sakau gražiuoju , nenorėk pyktis . Nes abiems tai nepatiks, - tarstelėjo . Ištiesų nenorėjo taip kalbėti, tačiau nuovargis ir emocijos darė savo , nenorėjo palikti jos vienos ir jaudintis kas valandą kaip jai sekasi, namuose ji buvo saugi ir taip buvo geriausia .
https://therisingsun.forumlt.com
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
- Matai, dabar pati savo nuomonei nesutinki, tu man pasakoji ką aš turiu, tačiau kartu liepi suaugti, tačiau suaugti man nepadedi, sunku padėti su vienu burtu? Viskas pasikeistų, aš tapčiau pagaliau normalaus amžiaus, o tu galėtum nebesijaudinti - truktelėjo pečiais, puikiai suprato, kad seserį sunervins prakalbusi apie burtą, tačiau jai burtas buvo svarbus, ji ne vienerius metus jau bando, nors niekas ir nepavyksta Maja nežada pasiduoti. - Žinau ką aš turiu, ir tuo džiaugiuosi, tačiau po kelių šimtmečių, manau jau norisi kito, maniau, kad gal pagaliau atėjo laikas, kad mane suprasi, tačiau pasirodo klydau - atsiduso ir nepatenkinta pavartė akis.
- Sele, aš ne žmogus, aš viena iš stipriausių raganų, tau nereikia jaudintis dėl manęs, yra kitų žmonių, dėl kurių turėtum jaudintis - truktelėjo pečiais. - Pavyzdžiui pradžiai nuo savęs, visa išbalusi - sumurmėjo ir tada pakilo nuo staliuko. - Mes einam į normalią kavinę - tai buvo įsakymas, nors ji ir mažoji sesutė buvo, nereiškė, kad nemokėjo vadovauti, juk jos viena dalis yra kuo tikriausiai sesers kopija. - Dėl buto atleisk, aš tiek vargau kol jį gavau, dabar nežadu jo atiduoti - sumurmėjo ir atsiduso, puikiai žinojo, kad sesuo to neapleis, tačiau ji ir pati nežadėjo pasiduoti.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
Ši diena nebuvo tinkama ginčams , Maia galėjo kalbėti ką nori . Selenės nuomonės tai nebūtų pakeitę , nepakeitė ankščiau nepakeis ir dabar. Tai betiksliai žodžiai , nes savo amžių reikia darbais o ne žodžiais rodyti , - Mes neisime niekur , - tarusi net nekrustelėjo . Net nekėtino šokinėti pagal sesers dūdelę o ir šeip buvo pavargusi nuo darbo dienos , norėjo pailsinti kojas o ne dar kažkur štamalinėti , - Kaip nori Maia , aš bandžiau gražiuoju, - tarusi giliai atsiduso , suvokė jog pasirinkimai tik du .
https://therisingsun.forumlt.com
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Negavusi jokio atsakymo apie burtą ji pavartė akis, puikiai žinojo, kad taip ir bus, bet vis dar tikėjosi, kad sesuo pakeis savo įsitikinimus. Na jeigu ji nekeičia Maia liks tik vienas pasirinkimas, eiti iš kokio kampinio užsisakyti padirbtą dokumentą, nors jo nelabai ir reikėjo, ji visados sugebėdavo viską gauti, labai panorėjus. Tačiau laisva ranka, būtų buve žymiai paprasčiau. 
- Sele čia besedėdama aš susinorėjau valgyt, o čia tik ledai - atsiduso ir nuliūdusiu veiduku pažvelgė į seserį, visai nenustebo, kad ji priešingai šnekės, todėl reikėjo pasirinkti kitą metodą. 
- Bandei gražiuoju - susimąsčiusi pasakė. - Aš ir bandžiau, bet žiūriu tu gali turėti atskirą butą nuo šeimos, taip pat į jį parsivedinėt Alexanderį, tai visiškai normalu, o aš savo erdvės negaliu turėti - prunkštelėjo, puikiai žinojo, kad ėjo plonais ašmenimis, bet apleisti buto nenorėjo, jis merginai labai patiko. - Be to, kodėl tu daugiau manimi rūpiniesi, nei savo sūnumi? - sumurmėjo ir vėl nepatenkinta, šitoje situacijoje ji baisiai pyko, net pavydėjo Onyx, kad jis galėdavo viską daryti ir Selė neprisistatydavo, o Maia tuo metu, užtekdavo tik nueiti vakarienės su vaikinu ir žiūrėk, jau vienas iš Selenos šuniukų stovi šalia.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
Selenė jau buvo nurimusi kai iš Majos burnos ėmė sklisti žodžiai . Ausyse net suspengė išgirdus jo vardą o širdis tarsi vėliai pasruvo krauju . Ji dar nebuvo sutikusi Alexanderio , nežinojo ką jis veikia ar kokioje vietoje tiksliai randasi , tačiau vien jo vardas kėlė jausmus viršun ko ši negalėjo sau leisti . Valdytis buvo sunku tad ši mikliai atsistojo nuo kėdės smarkiai trenkdama per stalą , visos kavinukės elektra sužaibavo, - Nedrysk man aiškinti apie Alexą ,supratai? Net gi tu neturi tam teisės , - piktai tačiau tyliai ištarusi nenuleido žvilgsnio nuo sesers , - Ir kas liečia mano sūnų , jis suaigęs ir ne kaip tu , moka ir sugeba įrodyti jog yra vertas laisvės . Tad pirmiau kalbėdama gerai pamastyk , nes tavo žodžiai tik įrodo kokia nebrandi tu esi , - išrėžusi žodžius tarsi žirnius į sieną atsistojo ir giliai įkvėpė , - Nori laisvės? Gerai , gali pamiršti jog apskritai turi šeimą . Ir jai neduok dieve išgirsiu kažką apie Alexą , galiu pamiršti jog esi mano sesuo ,- dabar ji buvo pikta , žodžiai apie Alexą sukėlė visą jos tamsią sielą viršun . Tos temos neriekėjo paliesti , tai buvo tarsi užrakinta bomba.
https://therisingsun.forumlt.com
Dalton Jamir Layne
Dalton Jamir Layne
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
BABY, I'M NOT THE RIGHT ONE YOU SHOULD WAIT ON
Tik sesers lūpas palikus pirmiesiams žodžiams, Maia suprato, kad peržengė ribas, tačiau ji visados buvo tokia karštakošė, kuri pirma pasakydavo, o paskui tik pagalvodavo ir per daugybę metų ji dar nesugebėjo pasikeisti. Selei pakilus nuo stalo ir sujudinus elektrą, Maia įsitempė, žinojo, kad dabar šioje situacijoje reikėtų vyresniojo brolio, kuris ją išgelbėtų, tačiau jo paskutiniu metu nebuvo įmanoma rasti. - Juk nenorėjai, kad suaugusi būčiau, tai prašau puikiai atlieku smurgės vaidmenį - sumurmėjo ir net nusilenkė, taip pasimaivydama. - Rimtai Selena, tu nori, kad rinkčiausi  tarp buto ir šeimos? Ar dėl to, kad paminėjau tavo gyvenimo meilę? - atsidususi pažvelgė į seserį, jautė skausmą širdyje, dėl kelių savo sakinių, dabar ji bus įskaudinta. Tačiau stengėsi to neparodyti, ji privalėjo būti stipri, privalėjo savo light soul paslėpti ir leisti tamsai užvaldyti jos kūną, kad visas būtų paprasčiau. - Aš maniau, kad tu jau manęs išsižadėjai - Maja buvo susikaupusi, nenorėjo palūžti ir tikrai nežadėjo atsiprašinėti, nes dabar ji matė tik viena, kad sesuo vietoj šeimos rinkosi vyrą.
Adelaine Nitta Myers
Adelaine Nitta Myers
I admire your spirit too much to let it be clouded by my darkness
Selenė išsklausė visų Majos žodžių , tačiau jie vėl skambėjo taip pat vaikiškai kaip ir anščiau . Nežinia kokio suaugimo tiesiogiai norėjo vyresnioji sesuo, tačiau akivaizdu jog iki to lygmens dar toli ir tai ją vertė pykti . Majos žodžiai buvo skaudūs ir neteisingi , būtent Selenė rūpinosi ja kai mirė jų tėvai , stengėsi atstoti mamą ir atsikėlus gyventi į Bleumont miestą . Pati pamindama savo įsitikinimus ir norus , ji įkūrė psihiatrinę jog jai ir jos šeimai užtektų pinigų , aprūpino namais kai Myles tieisog lekiojo palei mergų sijonus ir niekada nepaliko Majos , - Kaip tu drysti man draskyti akis . Aš rūpinausi tavimi nepaisydama savo norų , tu manai aš ennorėčiau būti tokia neatsakinga vėjavaikė? Nenorėčiau dingti kur nors ir rūpintis savimi? Ar manai jog man yra gera gyevnti šitame mieste , apsimesti jog viskas yra gerai kai šalia manęs gyvena mano gyvenimo meilė ? Aš pasirinkau savo šeimą vietoj keršto , meilės ir savęs . O tu drysti man kažką prikaišioti? , - ši bėrė žodžius su skausmu širdyje , - Tu niekada nesuvogsi ką turėjau patirti ir kiek išgyventi , jog tu gyventum gerai . Atsisakyti visko ko troškau , kad tu ir Myles turėtumėte namus čia , - akimirkai nutilo. Akyse kaupėsi ašaros tačiau greitai ir dingo , - Man gana Maja , atsibodo būti ka-kuo ko niekam nereikia , - giliai įkvpėpė ir sukalbėjusi burtažodį nusuko sprandus visiems žmonėms buvusiems kavinėje , - Šis kraujas ant tavo rankų , pažiurėsim kaip su tuo gyvensi . Nes saugodama tave , išsitepiau ir savasias , - ištarusi tai nusisuko ir išėjo palikdama seserį susitvarkyti su lavonais.
https://therisingsun.forumlt.com
Sponsored content

Staliukai lauke

Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Senos temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj