Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:



 
Kitas veikėjas:


how deep is your love?

Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
aeron onyx de'ath
avatar
First topic message reminder :

???

AutoriusPranešimas
aeron onyx de'ath
avatar
O kaip norėtum? :D
Ethan Harlow
avatar
kuoo?
aeron onyx de'ath
avatar
Alexander G. Dashwood rašo:
O kaip kuo norėtum? :D
Ethan Harlow
avatar
kaip nors draugiškai galim manyčiau:D kažką arba iš good friends paimt, arba kažką iš ex ar lovers galim :D
aeron onyx de'ath
avatar
Man tinka tiek good friends, tiek ir kitas variantas. Fck, sunku su manim :D
Ethan Harlow
avatar
tik pasiūlyti kažką konkrečiau šitaip sudėtinga :D vienu žodžiu galvoju kad tada fun būtų paimt arba gerus draugus, kažką prijaučiančius daugiau, tačiau dėl noro nesugadinti draugystės patylinčius apie tuos savo tikruosius jausmus, arba kokius secret crush arbaa kaip nors dramatiškai išsiskyrusius ex, kurie šiaip still dar jaučia kažką, bet iš principo mieliau pasirenka apsimest, kad jau seniai vienas kitą pamiršo. Tai va nežinau, dabar pasirink kurį artimiausią širdžiai iš šitų trijų variantą :D :10:
aeron onyx de'ath
avatar
Turi minčių dramatiškam išsiskyrimui? Aš tai viena akim miegu jau
Ethan Harlow
avatar
išdavystė geriausiai sounds, arba kažkuris iš kažkurio gyvenimo tiesiog galėjo sugalvot pradingt, tik čia jau nebūtų taip dramatiška kaip išdavystė:D same
aeron onyx de'ath
avatar
Aš išdavikas ar tu?
Ethan Harlow
avatar
gali tu
aeron onyx de'ath
avatar
teks :D
Ethan Harlow
avatar
sutarėm tada :D
Denji Jonathan Yagami
Denji Jonathan Yagami
Blood still drips from my pale lips When I taste your soul
Blood still drips from my pale lips When I taste your soul
kuom?;D
aeron onyx de'ath
avatar
Kaip aš norėčiau, kad jūs man to klausimo neužduotumėt :D Kuria linkme norėtum? :D
Denji Jonathan Yagami
Denji Jonathan Yagami
Blood still drips from my pale lips When I taste your soul
Blood still drips from my pale lips When I taste your soul
na jei nori, kad už tave kažkas nuspręstu viską, tai taip ir padarom ;DDD
Kadangi Alex medžiotojas, o Giselle vampyrė, tai pagal viską jie turėtu nesutarti, bet manau gali būti išimtis ir ta išimtis būtu dėl to, kad šio viduje kažkas virptelėjo, vakarą kai mergina pribaigusi savo auką atsisuko į už jos stovintį ir šią besiruošiantį nužudyti Dashwood vyruką. Jos akys, lūpos, gracija ir ta kreiva, nuodėmingai šėlmiška ir nekalta šypsena vyrą tiesiog užbūrė, priverčiant nuleisti ne tik rankas, bet ir užmiršti kokiu tikslu jis prie jos sėlino. Tada jų keliai išsiskyrė, vampyrei lyg niekur nieko praeinant pro jį ir dingstant už medžių, o jam pasukant namų link. Bėgant dienoms, iš Alexander galvos vis nedingo mintys apie Von Ziegler, tad vos prabėgus mėnesiui ir šią vėl sutikus, tik kitoje aplinkoje, vaikinas nepraleido progos su ja susipažinti. Aišku, kadangi Gazelės širdyje ruseno jausmai demonui, tai Dashwood ne itin sėkmingai sekėsi ją sužavėti, bet kažkaip prasiveržęs pro jos susikurtas sienas gavo progą ir vėl kada susitikti. Taip jų susitikimai dažnėjo, bet deja stipresni jausmai ruseno tik iš vyro pusės, kurių skatinamas jis vis bandė kuo labiau palenkti šią moterį link savęs...

bet va leisiu nuspręst kaip viskas vyksta toliau ar vis dar bando ją kažkaip užkariauti ar dėl to, kad sutaria su merginos mylimuoju Nikolay, kuris vis nesitraukia nuo jos šono, nors jie ir išsiskyrę, vaikinas atsitraukė ir palaiko draugiškus santykius su vampyre, net jei tai ir prieštarauja jo prigimčiai? ;D
Sponsored content

how deep is your love?

Puslapis 45Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Town of the rising sun™ :: Something else :: Šeimų temos-
Pereiti į:
coded by naktiestyloj